test od juna 2007?

Started by suncica, 21-10-2006, 09:31:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

suncica

da li je neko potvrdio nagadjanja da ce od juna biti ispit u vidu testa?
javljajte sto pre da znam da odmah krenem da se satirem od ucenja!
hvala :~

cvjetic

ja sam polagala farmaceutsku u septembru,i prof.agbaba je to najavila,mada to ne mora iskljucivo da znaci da ce biti,nikad se ne zna!a test ce zagarantovano biti zajeban,bar kako je ona objasnila,morace jako dobro da se zna org 2!

sokobiv

Na predavanjima je profesorka rekla da ce se test polagati od septembra 2007.

AquArius

Agbaba i organska 2 nije ljubav novijeg doba ili ljubav bez pokrica.
Hocu reci, zena pita organsku 2 na usmenom.
:hm

Smrda

cek,cek....kako od juna,zar nije logicno da to pocne sa pocetkom nove skolske god,tj. od oktobra?!?
i koliko je to sigurno?
uf...test...to bas i ne valja...

sofija

Iskreno mislim da je pismeno bolje, jer ne zavisis od raspolozenja profesora. A cinjenica je da se moras razbiti od ucenja i za usmeni i za pismeni.

Becks

   E a sad uzmi u obzir ko ce i u kakvom raspolozenju da pregleda te testove... pa jos nema nikog od svedoka pa kad budu poceli da precrtavaju to ce biti haos. Samo zamislite Sotea i Agbabu kako pregledaju... Nisu oni ljudi za to. Bice to havarija.

mullala

Quote from: sofija
Iskreno mislim da je pismeno bolje, jer ne zavisis od raspolozenja profesora. A cinjenica je da se moras razbiti od ucenja i za usmeni i za pismeni.
slazem se sa Becksom. Uzmite patofizu za primer :a
Ako je u pitanju test na zaokruzivanje, ne mogu da zakidaju na poenima, ali je uvek znatno tezi i sa cakama. Ako je u pitanju odgovaranje na pitanja (znaci, kad imas nesto vise da pises), ne bih se preterano uzdala u objektivnost i korektnost profesora. Mada, vreme ce pokazati...

sofija

Na objektivnost i korektnost nemoj puno racunati ni na usmenom. Uostalom i patofiza i analitika lekova, na primer, su se nekada polagali usmeno, a sada je to pismeno..iz odredjenih razloga..

Smrda

kod testa je faktor srece manji,ili znas i ne znas.....ne mozes da se verbalno izvuces,a i verujem da ce pitanja biti jako usko i specificno oprjentisana.....sta znam,nekome bolje lezi test,nekom usmeni.....ja vise volim oci u oci

Bred

Ja cak mislim da je u fotokopirnici bilo primeraka tih probnih testova cak sam to negde i napisao kakva pitanja dolaze...

Maslacak

Ja generalno mnoogo vise volim pismeno, to mi jednostavno super lezi... ali kad je farmaceutska u pitanju nesto nisam sigurna da je to dobra stvar...
Juce sam pocela da je ucim, i hvata me vrtoglavica... ne ide mi uopste, samo kad pomislim koliko toga ima dodje mi da napustim fax :K
Nema teorije da spremim za februar...ali dosta samosazaljevanja... :>

zoe

Јао Маслачак, издепримирала си ме најстрашније! Него шта него ћеш стићт да спремиш! :cvet

Ајд, могла бих питати нешто на ову тему на предавањима...да чујемо свеже информације...

willie the scot

ako uvedu test...jao ming,jao nama...
odakle im ta ideja uopste?mozda hoce da nam olaksaju... :lol:

Maslacak

Quote from: zoe on 24-10-2006, 16:01:09
Јао Маслачак, издепримирала си ме најстрашније! Него шта него ћеш стићт да спремиш! :cvet

To je bio samo momenat malodusnosti...don't worry nista :>
Problem je sto sam, iako to inace zaista nikad ne dam, ovaj put dozvolila da me ljudi najstrasnije zaplase tim predmetom...pa sad cim pogledam u pocetak sveske, ili se setim sta su mi sve pricali da profesori traze isl, uhvati me prp...ako znas na sta mislim...
Samo ne daj da te zaplase...predmet ko i svaki drugi, svi ga poloze kad tad, mnogi i iz prve i sa dobrim ocenama (polovina moje grupe je dala u junu i oktobru, sve su 9ke i 10ke)...znaci, ignorisi potpuno moj traumirajuci post! :happy: :cvet

Sorry na offu..