Organizacija farmaceutske delatnosti

Started by CicaBg, 16-05-2006, 10:55:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

looodaku 1, iscimao si me samo da znash =p

Bred

izvinjavamo se, nije bilo namerno :cvet

mikele

Quote from: Bred on 11-06-2007, 12:08:21
izvinjavamo se, nije bilo namerno :cvet
Е сада као није било намерно,немој да се фолираш. :K

Еј јел изашла та легендарна нова књига из које је као најбоље да се учи јер је ''допуњена''?

Enea

#78
jeste, ali u sredu..

svaha pohvala prof Tasic, jer studenti iz predroka dobijaju knjigu na POKLON

bzveze mi je da ikoga odgovaram od ucenja, ali ne zezezajte se, ostavite ga za kraj.. vrlo je specifican.. za jednosemestralni ispit, zahteva jako puno vremena..ali opet misljenja su razlicita..

nema tu sta da ti lezi ili ne lezi.. mora da se nauchi.. a ima dosta!

Enea


Ajvi

Ajte ljudi, ko je bio na ispitu, kako je bilo, kakva su pitanja??? Ponovi li se ista sa tih famoznih testova??
Kako izgleda to pitanje-situacija iz apoteke, prakse?? Kako god da je definisano..

hope


Harry

ja sam imao sledeci zadatak iz prakse:
farmaceutu u apoteku ulazi pacijent koji kaze da mu je hitno potreban jak analgetik za kolegu koji se povredio na obliznjem gradilistu. farmaceut primecuje da je pacijent u alkoholisanom stanju i odbija da izda lek pod izgovorom da pacijent mora da konsultuje lekara.
posle par minuta taj pacijent dolazi kod farmaceuta sa lekom koji je kupio u drugoj apoteci.

Ajvi


hope


Harry

Bog te pita sta ...
Ja sam nesto blebetao o tome kako je farmaceut u drugoj apoteci pogresio jer je izdao jak anagetik osobi pod dejstvom alkohola....

stef

 Ja sam imao pitanje, nesto tipa, radite kao farmaceut u magacinu, isporuka kasni 2 sata, dolazi isporucilac, jako mu se zuri, ali tvoj nadredjeni je na jako bitnom sastanku i zavrsice se tek za sat vremena.Sta radis? Doduse ovo pitanje je bilo pre godinu i po dana...

Enea


hope

da li se ponavljaju opsta pitanja?

Bred