Organizacija farmaceutske delatnosti

Started by CicaBg, 16-05-2006, 10:55:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Enea

Quote from: hope on 15-06-2007, 10:23:25
da li se ponavljaju opsta pitanja?


slabo.. uchi sve shto je predavano, shto vishe mozesh..

ja super ovo kapiram, ali Ivo Andric je malo dete za nashu  profesorku.. nema kraja.. a zarezi tek ponegde..

Ivke

 Da li je ispit 20.06. u 13:30? Nesto su menjali vreme kad smo potvrdjivali...

Enea

ma daj ne zezaj me.. ja taj dan kada sam potvrdjivala za 20. , sam tek tada saznala da postoji i 12. juna.. KAKO IM SE BRE MOZE TAKO DA STALNO NESTO MENJAJU??

Ivke

 Ne znam vise stvarno...Ja kad sam potvrdjivala ona je ovima koji su potvrdjivala telefonom rekla da je u 14, a nama da je u 13:30.Mislim na 20.06. posto sam ja za drugi rok potvrdjivala.Na institutu pise da je u 13:30, pa se nadam da je to ok.

Enea

nadam se i ja, stvrno mi se ne mlati dan pred ispit do kumodraza..

hope

da li se bilo koje pitanje ponavlja??

Enea

sumnjam.. znas trebalo bi implementirati zaposlene na forum sa ciljem da nam pomognu.

do sada, kako god da su studenti razmenjivali informacije, i kombinacije, na forumu, ishlo nam je vishe na shtetu nego korist..


Enea

da li je SKP isto sto i uputstvo za pacijenta, ili je to samo nesto na osnovu cega se pravi uputstvo kasnije, po dobijanju dozvole?

da li su nacionalni vodichi klinicke prakse isto shto i SSTB, i chemu sluze?

da li su model liste isto shto i ELL? ili ne?

help, pliz neko ovo sigurno zna!!

Bred

Quoteda li su model liste isto shto i ELL? ili ne?
ovo mislim da nije isto... :hm

Enea


SUNCE

da..
a skp nije uputstvo za pacijenta..to je sazetak karakteristika proizvoda i mora biti kompatibilno sa uputstvom za pacijenta..SKP vise sluzi zdravstvenim radnicima..to ti je ono-"nije sija nego vrat"..(bar ja tako kontam)..
sto se tice nacionalnih vodica klin.prakse,to je isto sto i SSTB..ima u knjizi na 136-oj str.....

Enea

oooo, hvala... i ja sam to mislila, nego mi se sada sve izbrkalo

SUNCE

tek ce ti u sredu biti haos..:)
btw,ispit je u 13:30...

Enea

nadam se da necje... nadaj se i ti, znash!

da li daje puno tih recenica na dopunjavanje?

gruvanje mi teze ide.

Bred

ne daje puno, zavisi, u nekoj grupi ima po 3-4 tih pitanja na dopunjavanje..