Organizacija farmaceutske delatnosti

Started by CicaBg, 16-05-2006, 10:55:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

cika je bolid

Jesu rezultati u petak u 10 ili u 12 ?
Sta se desava ako padnes jedan deo a ostala dva dobro uradis?
Jel ima neki dodatni test za to ?

Hvala.

Kremenko

Da li se isplati to polaganje organizacije iz delova,tj. preko kolokvijuma?Misljenja su prilicno podeljena... :`?


Kamicak

Kremenko,
bez namere da uvredim kolege, koje misle ( i rade) drugacije, iznosim svoj utisak: ova organizacija je toliko dosadan predmet, da bi polaganje istog iz vise delova bilo kao kakvo prolongiranje agonije. Sednes, odradis i zavrsis i sto je najlepse-zaboravis. Pozz i srecno sta god da odlucis  :wink:

Kremenko

Hvala  :wink: Otici cu na to prvo predavanje u cetvrtak,pa cu tek tada doneti odluku.

willie the scot

iskustvo sa killer boredom ispitima .../mikrobi i sl.

...

uci me da -sto je moguce vise se zainteresovati za isti...kako bi se pobedila teska smorenost i uvuklo osecanje lazne entuzijasticne odusevljenosti...

on di adr hend- ako trazi ucenje extra gradiva nego inace, polaganje seminarskih dredova i sl....forgetabaut it.


Boca

Zna li neko kada je u petak upis ocena?

philoserbiana

mislim da je lakse ici na predavanja i poloziti ga iz tri dela,a i testovi su tada samo na zokruzivanje i sa tvrdnjama TACNO/NETACNO....ako je to vec agonija,onda je bolje sebi olaksati ...malo po malo  :K2:

bebica111

hahhahah  nema vise mogucnosti polaganja iz III dela preko kolokvijuma

mina-L

To stvarno nije fer od nje, ne razumem zasto je bas sad to ukinula,koliko sam ja danas shvatila razlog je taj sto je mnogo nas upisalo petu pa ona to ne moze da pregleda! :wall:

philoserbiana

ali opet postoji mogucnost izlaska u predroku koji ce sigurno biti laksi i bice lakse dobiti prelaznu ocenu  :K2:

malena

Da ali zena stvano nije normalna...  :K2: :K2: Ubi me u pojam na jednom predavnju a sta da radim do kraja... Nego ja sam se bila iskljucila u nekom trenutku tj stavila sluske pa me zanima koliko je rekla da moram da imam potpisa da bi bilo da sam bila na vise od pola???  :K2: :K2: :K2: :K2:

AnaCrvena

steta je sto nema polaganja iz delova,nije to samo zbog puno studenata iz pete,i bolonjcima predaje neke stvari...
ko ima vremena viska ili zivi koliko-toliko blizu faksa,nije glupo ici na ta predavanja-mnoooogo olaksavaju spremanje jer je zena prilicno zanimljiva i upecatljiva,sve te zakukuljene i nama nepoznate stvari objasnjava na zivotnim/radnim situacijama i objasnjenja ti se prosto urezu u pamcenje... druga stvar,savladas tu menadzersku terminologiju,pa citanje knjige ide lakse,i shvatis koliko sve to nije bez razloga. ustvari,vecina nas ce raditi poslove koji manje ili vise zahtevaju 'menadzerisanje' - organizaciju posla,planiranje i tako te stvari... (bilo da radis u apoteci,industriji,da ne govorim o stranim predstavnistvima... )
mislim da ti treba prisustvo na 6 predavanja  :cvet

katarina

Da, i ja sam shvatila da su kolokvijumi  samo njena dobra volja, koja je ove godine izostala. Sta nam cini time sto ce da pomeri ispit za 10 dana unapred? Da je bar oko 15. ili 20. maja pa i da se razmislim....  :dole:

willie the scot

kakav hrkljush, sto bi rekla gospoda nadrealisti...



al` bese lep kumodraz danas...ono jes`


jel nju neko direktno pitao u cemu je tacno prednost predroka? mislim, da nismo nesto propustiili?



katarina

Hahaha, ne!
Pa "mi ne znamo sta je zivot", zasto bi smeli da pitamo cemu predrok?
Googlacu malo, mozda ce mi se kaz'ti samo!