Vidovi Povezivanja Na Internet

Started by Al-Jasmina, 23-10-2006, 11:24:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Koji vid interneta imate (kod kuce-ne racunaju se internet centri) ?

Dial-Up
ISDN
ADSL
Kablovski
Satelitski
Be¾ièni

Bred

Quote from: Zemunac on 25-10-2006, 13:29:43
Quote from: smrda on 25-10-2006, 12:32:20
ja imam dial up!!!!!!!!!!!!!!
buuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa!!
shmrc....

isto tako i cesto se desava da nece da mi otvori neke stranice sa ovog foruma, a znas koliko mi treba da skinem 2-3 mb :roll:

Da, to mi je poznato...svaki put pomislim da nesto nije u redu sa forumom a ono ustvari provajder i dial up uopste-krsh!!!

nasty girl

Quote from: Bred on 29-10-2006, 17:56:51
Quote from: Zemunac on 25-10-2006, 13:29:43
Quote from: smrda on 25-10-2006, 12:32:20
ja imam dial up!!!!!!!!!!!!!!
buuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa!!
shmrc....


isto tako i cesto se desava da nece da mi otvori neke stranice sa ovog foruma, a znas koliko mi treba da skinem 2-3 mb :roll:


Da, to mi je poznato...svaki put pomislim da nesto nije u redu sa forumom a ono ustvari provajder i dial up uopste-krsh!!!

i ja sam imala slicne tripove....

Zemunac

i onda sta mislite jel pametno uzimati nestko kao adsl ili kablovski, jel kazu da je to uglavnom za one koji koriste internet za posao a ne za zajebanciju??

Masha

Ja sam se odmorila od kada imam ADSL. Ja jako puno koristim internet i dok sam imala dial - up, sve zivce sam izgubila.

nasty girl

Quote from: Zemunac on 29-10-2006, 22:33:15
i onda sta mislite jel pametno uzimati nestko kao adsl ili kablovski, jel kazu da je to uglavnom za one koji koriste internet za posao a ne za zajebanciju??

veruj mi pametno je, jer kada ti dodje racun za telefon od 8000 samo zbog neta onda shvatis da je pametno... :wink:

Korisnicko Ime

Quote from: Zemunac on 29-10-2006, 22:33:15
i onda sta mislite jel pametno uzimati nestko kao adsl ili kablovski, jel kazu da je to uglavnom za one koji koriste internet za posao a ne za zajebanciju??

Prijavi se na beotelovom sajtu za studentski popust (mislim da je prijavljivanje do sutra).
Paket 256/64 sa popustom je oko 970 din.

Masha

Cena flat paketa je smanjena i sada mesecna rata za flat 256/64 iznosi 1390 umesto 1780 din. Studenti koji ostvare pravo na popust placace za ovaj paket 1250 din. mesecno jer je akcija pocela kada je cena bila 1780 din.

Zemunac

vidim da vas je dosta zadovojlno tim brzim vezama, al' ja to skoro necu uzimati, tako da mi preostaje da za 280 din kupujem 20 sati u veratu sto meni bas dugo traje :>, mada ono sto je KI rekao nije lose, al cu verovatno uzimati u kombinaciji sa jos nekim ljudima pa ce nas mesecno izaci jeftinije(mada ce malo biti teze oko povezivanja, jer ne zivimo u zgradi, nego po kucama, ali snaci cemo se....)

Korisnicko Ime

Quote from: masha on 30-10-2006, 13:40:39
Cena flat paketa je smanjena i sada mesecna rata za flat 256/64 iznosi 1390 umesto 1780 din. Studenti koji ostvare pravo na popust placace za ovaj paket 1250 din. mesecno jer je akcija pocela kada je cena bila 1780 din.
Koliko se secam, oni rekose da ce srazmerno padu cene paketa padati i cene za studente.. Pa sta ako se desi da za pola godine cene opet padnu!? Stud paket ce biti skuplji od regularnog!? Mada, nista me ne bi cudilo

Masha

Ja sam videla na njihovom sajtu da pise ovo kao sto sam rekla. Videcemo  :wink:

Al-Jasmina


Korisnicko Ime

Quote from: masha on 30-10-2006, 20:47:31
Ja sam videla na njihovom sajtu da pise ovo kao sto sam rekla. Videcemo  :wink:
U pravu si... Ne mogu da verujem kakvi su... Pitam ih ja juce i sta ako cena opet padne pa standardni paket bude jeftiniji od stud paketa i dobijem zbunjen odgovor da se to nece desiti... Bzvz

Vampire 666

Telekom najavljuje da poceti da prodaje svoje ADSL pakete...trebalo bi zbog toga ocekivati pad cena...

Al-Jasmina


zoe

Ја имам ISDN, проток је 128 Kbps. Супер је и то што увек можеш и да телефонираш несметано... Претпостављам да је АDSL боља варијанта... Хм, баш бих волела да неко објасни све оне категорије из анкете...