Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

mina-L

Kad su rezultati kolokvijuma? Neko rece da su istakli na institutu... :hmm

philoserbiana

ja sam danas imala vzbe.ass.nam rece da cemo rezultate dobiti na sl.terminu vezbi,u petak  :cvet

Lence

  Da li neko slucajno zna sta treba da se spremi iz rastvora? Imam sutra vezbe, pa da ne citam sad sve, spava mi se...

philoserbiana

nama je ass.rekla da procitamo sve i lepo naucimo...kod ispitivanja treba samo da znamo sta tu spada,a ne i opis svakog postupka...
kakve su ocene na kolokvijumu?imam vezbe tek u petak  :cvet

Lence

  Nije bilo lose, skoro svi su polozili!
Samo da upozorim: nema vise ponistavanja kolokvijuma! Setili su se danas da nam kazu!

philoserbiana

kuku-lele nama sa drugim kolokvijumom... :hmm

malena


philoserbiana

mnogo gradiva,komplikovan je,mozda najtezi od svih kolokvijuma iz tehnologije...tako su mi prenele starije kolege  :cvet
ali briga me za zimu,briga me za sneg,krzno mi je toplo i teko dalje... :K

BK


malena

Mislim da je onda to ovaj najavljeni kolokvijum iz rastvora... Videla sam da u praktikumu ima mnogo,ali jos nista nisam otvorila tako da ne bih znala jel tesko ili nije... Ma prezivecemo,i ostali su... :K

mina-L

Za kad najavise taj drugi,negde u decembru,hoce biti na istu foru ko i ovaj:zaokruzi,napisi,izracunaj...?! Super,taman ce nam dodje u sred roka,al nema veze!

Kremenko

Bice od 17.12.(ponedeljak),pa nadalje.Rastvore radimo samo dva termina i onda jos dva extraktivne i kolokvijum.Ima puuuuuuuuno da se uci,nije naivno uopste.Ako ne polozimo tad,daju nam neki termin u januaru.

MiKy

uvek mozete zaostale-nepolozene kolokvijume da dajete u terminima za nadoknadu koji su dan pre prakticnog

philoserbiana

bolje da se da u predvidjenom terminu,a ne u naknadnom...samo se gomilaju obaveze tako...kada kazem gradivo mislim na teoriju iz praktikuma i recepte i cake koje su nove,ima ih puno...ali kao sto rece nekopre mene PREZIVECEMO  :~

sandric

kolokvijum iz rastvora nije tezak ali je obiman pa je vreme ogranicavajuci faktor...