Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

makica

Moze da se polaze prve srede u mesecu sa studentima kojima su ostali kolokvijumi od prosle godine,kao sto su nam i rekli.
To je 5.2.u 9h,tako je nama asistentkinja rekla. :wink:

*


makica


Lence

 Hihihi, ameni se cini da su nama rekli 6.3.  :K

mina-L

I meni se nesto vrzma po glavi da sam cula da je u cetvrtak ili petak popravni,nesto mislim da ipak nije u sredu :hmm

makica

Vazno je da ce nam dati termin u martu,necemo morati da cekamo april!
Saznace se vec kad je tacno,javice se neko danas-sutra. :wink:
Ako ne,ja cu u ponedeljak saznati tacno. :happy:

philoserbiana

ja se javljam-popravni kolokvijum je u sredu 5.marta u 9h.postoji mogucnost da se na svakom terminu vezbi na kome se radi neki kolokvijum urade i zaostali recepti,kome je kako volja.pozdrav   :cvet

Anabel Lee

Ja sam u sredu imala kolokvijum i asistentkinja nam je rekla da je 6.3. termin za nadoknadu zaostalih kolokvijuma za starije studente i da ona misli da i nasa generacija izlazi u tom terminu. Prema tome, verovano da moze da se izadje tog 6.3, ali treba proveriti!

malena

I jel zna neko tacno kada ce biti taj popravni kolokvijum,jer mi je to jako vazno... Meni odovara sreda,neodlozno nisam tu cetvrtak i petak... Molim vas neka javi neko sto pre ako zna...

Anabel Lee

Danas sam bila na tehnologiji da se raspitam za taj kolokvijum. Asistentkinja mi je rekla da studenti koji nisu polagali test, mogu da izaðu u terminu za zaostale kolokvijume, koji je èini mi se u èetvrtak 06.03, ali mogu jo¹ jednom da proverim u ponedeljak. Studenti koji su pali jedan ili vi¹e recepata, nema potrebe da dolaze u tom terminu, jer æe biti ogromna gu¾va, pa su se asistenti dogovorili da ovi studenti odrade te recepte u normalnom terminu ve¾bi. Prema tome ko misli ili zna da je pao( s obziro na to da su danas neki dobili uvid u ve¾banke i saznali kako su pro¹li) neka sprema recepte za redovan termin sledeæe nedelje.
Nadam se da sam pomogla. Sreæno!

katarina

OK, ajmo sad da saznamo vreme. Zna li neko?

skydiver


philoserbiana


Anabel Lee

Cula sam danas da je taj kolokvijum odlozen, ali ne znam za kada. Raspitacu se sutra da li je to tacno i ako jeste , kada je termin.

malena

Kolokvijum nije odlozen vec na njega sad mogu da izadju samo apsolventi i studenti koji uopste nisu izasli na kolokvijum,a oni koji su izlazili pa neki deo pali popravni kolokvijum ce im biti u redovnom terminu kada i sledeci kolokvijum iz oblasti koju sada vezbaju... Nadam se da rzumeste sta htedoh da kazem...  :hmm