Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

philoserbiana

popravni je 8.maja u 9h,ali treba proveriti  :cvet

petao

Da li neko zna sta se desava ako se ne polozi jedan od  "obaveznih" kolokvijuma do juna? Ne dobija se potpis u junu? Sta onda? Ne upisujem sleedecu godinu? Do kada ga mogu poloziti?  :hmm   :stid:

philoserbiana

da bi upisao godinu treba da polozis obavezan kolokvijum do oktobra...to mi je logicno s obzirom da je upis godine u oktobru,a do tada se bez potpisa iz tehnologije...potrudi se,meni je laknulo kada sam polozila sve te obavezne...sada mogu malo i da usporim  :wave:

black

Quote from: tarantulica on 11-11-2007, 10:30:31
Oleum Hypericum – PhJug V

Ova supstanca mi je zadala probleme danas. Nisam je na¹ao ni u jednoj farmakopeji, (ni domaæoj ni stranoj, mislim da sam gledao i u Ph. Yug V), a znao sam dozvoljenu koncentraciju (!). Mislio sam ustvari da je podatak iz Ph. Exra, nije ni tamo. Dozvoljene kolièine pi¹u u recepturnom priruèniku par strana pred kraj, na jednoj tabeli. Dejstvo ne pi¹e. Jedno od delovanja je protivzapaljensko.

Enea

^ DRUGA JUGOSLOVENSKA PH!

Maslacak

Koliko ja znam,, ta supstanca upravo i nije oficinalna nigde i kad radi¹ recept to i napi¹e¹, a jedini izvor je upravo recepturni priruènik i ttih poslednjih strana pred kraj.

petao

Quote from: philoserbiana on 08-05-2008, 07:39:57
da bi upisao godinu treba da polozis obavezan kolokvijum do oktobra...to mi je logicno s obzirom da je upis godine u oktobru,a do tada se bez potpisa iz tehnologije...potrudi se,meni je laknulo kada sam polozila sve te obavezne...sada mogu malo i da usporim  :wave:

Pa i meni je to logicno. Ah, valjda ce biti u redu. Hvala  :wave:

Maslacak

Koliko znam, kad je trebalo da poènemo da ve¾bamo kozmetologiju, koja se ve¾ba u V godini, neki ljudi nisu mogli da poènu sa ve¾banjem jer jo¹ nisu polo¾ili 3. kolokvijum iz tehnologije. Nije mi najjasnije kako su bez potpise upisali tu V godinu, ali eto, oèigledno da mo¾e... :K


Enea

kako nije jasno? bezuslovan upis pete?

lm, ne secjam se tog izuzetka da kantarion nije oficinalan, ali za sve ostalo bilje, ako ga ne nadjete u chetvrtoj farmakopeji, konsulyujte drugu... postoji u biblioteci... verovatno i na samoj katedri..

Maslacak

Ma ja se seæam tog kantariona jer sam ga dobila na kolokvijumu, pa poludela dok ga "nisam na¹la" :K

Nije bio bezuslovan upis pete, samo je uslov smanjen za jedan ispit :hmm

mullala

Btw, za onu uplatu za polaganje posle treceg puta:
500din
ziro racun faksa
poziv na br 14

Pretpostavljam da je sledeci termin za polaganje zaostalih opet prvi cetvrtak u mesecu, ako gresim, molim vas da me neko ispravi.

Kiss

philoserbiana

mislim da ce biti 2.ili 3.jun

Anabel Lee

02.06. je poslednji termin u kom tekuæa generacija mo¾e da pola¾e kolokvijume i da se oslobodi jednog recepta na ispitu i to je poslednji termin u kom pola¾ete samo onaj recept koji ste pali. Posle toga se smatramo starim studentima, pola¾emo nadoknadne kolokvijume i moramo da radimo sve recepte iz te oblasti koju pola¾emo iako smo jedan ili vi¹e njih ranije polo¾ili.

mina-L


katarina

U jee...bicu stari student vec za 5 dana... Srecno ljudi