Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Mi nismo i¹li po spisku, veæ kako se ko javi, tako je zavr¹avao :)

mina-L

Uvodno predavanje,joj?! :hmm Jel se rade ve¾be tad ili je kolokvijum na celom terminu? A kakve to zaostale kolokvijume ljudi pominju, zar su te¹ki ti kolokvijumi pa ne mogu da se daju na vreme?

besno pile

rade se i vezbe.kolokvijum je na kraju :wink:

a sto se tice zaostalih kolokvijuma,nisu teski ako ih radis,ali ljudi obicno spremaju ispite,pa im nije do mlacenja
sa kolokvijumima

MiKy

ne ide se kuci dok svi ne prodiskutuju recept na tabli....a ni kasnije na vezbama ne pustaju kako ko zavrsi, nego tek kad svi zavrse i razduze radna mesta

philoserbiana

kakva su vam iskustva sa prvog kolokvijuma?koliko je tesko?jesu li teski ti recepti?hvala  :cvet

katarina

Pa ko je imao prvi kolokvijum? Zar nije sledece nedelje? :hmm

philoserbiana

pitala sam starije generacije...i naprednije... :cvet

BK

Ma OK je skroz taj kolokvijum, jedino sto vam je to novo pa onda...mala trema, nista komplikovano...treba vreme da udjete u stos

tarantulica

Taj prvi kolokvijum je provera koliko ste slu¹ali na uvodnom predavanju  :wink:

Npr. koji su delovi apoteke, kako se raèunaju doze za decu, ¹ta je magistralni lek, ¹ta je oficinalni preparat, kako se oznaèavaju opojne droge, delovi recepta, ¹ta znaèi "ad manum medici" i slièno  :happy:

philoserbiana

hvala.a recept za komentarisanje na tabli?jel iz praktikuma?jel tezak?  :cvet

Enea

lak je u odnosu na ono shto vas cheka. bitno je da od samog pochetka skapirash kako koju literaturu da koristish.. da na tabli.. imash zadatke za vezbanje po kraju oblasti.. ko ti je ass?

tarantulica

Nisu te¹ki recepti  :cvet

Prvo ih pa¾ljivo proèitaj, uradi u svesci i onda na tabli opu¹teno to isprièaj. Na¹a asistentkinja nije ocenjivala recepte sa prvog kolokvijuma (raèunala je samo test), veæ je kod svakog recepta ukazivala na gre¹ke koje studenti prave na ispitu.

Samo polako  :wink:

Enea

jeste, samo polako.. proradi recepte za vezbanje i sve cje biti kul.

philoserbiana

bas vam hvala,drugari.moj asistent je mlada Ivana Masic.ako neko vezba kod nje neka mi se javi na PM,da ga priupitam nesto.MOLIM VAS da se ovde jave ljudi koji ove godine vezbaju tehnologiju posle prvog kolokvijuma sl.nedelje.HVALA  :cvet :cvet :cvet

MiKy

opusten je taj prvi kolokvijum obratite paznju na stvari sa uvodnog predavanja,na podelu praskova i nema zime  :cvet