Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

irena

Ja se secam da smo mi za prvi termin morali i da procitamo ono uvodno predavanje.

MiKy

zavisi ko vam bude asistentkinja...ali uglavnom ne pitaju na prvom terminu nego one ispredaju i skrenu vam paznju sta treba i kako da se uci

Bred

moj savet vam je da veoma ozbiljno spremate te kolokvijume i da idete na oslobadjanje ma koliko vremena nemali  :wink:

BK

I ja mislim isto, jer pored toga sto imate 1 manje recept (samo naravno morate do oktobra da date farmaceutsku), imate i nauceno vec vise od pola ispita...

suncica

jedna stvar zanima... :help:
da li neko zna kada ce biti termini kolokvijuma za one koji nisu sve dali  :stid: u regularno vreme?
mozda se nadje nesto vremena pa da i to odradim
Hvala :a

tarantulica

Svakog meseca postoji jedan termin za zaostale kolokvijume  :cvet

Sledeći je 7.11. u 9h

MiKy

po pravilu termin je uvek dan pred prakticni

Natasa

pozdravam predlog da se prate vezbe iz tehnologije!

Ne mora da se zna sva teorija, ali je dobro pisati recepte, "fore", "cake" koje pominju asistenti...prakticni ispit nije generalno
tezak, samo ima dosta sitnica, a trazi se pedantnost.

Jako znaci kada se imaju svi rcepti (ili bar vecina) ispisana kada treba da se sprema ispit...

mina-L

Auuu, meni oni recepti nisu tako lose isli, doduse ima zackoljica! Kakav je taj kolokvijum sto se polaze pred tablom?

shumshi

A da li treba da se prijavim za polaganje zaostalih kolokvijuma?

irena

Ne, samo se pojavis tamo, a na samom kolokvijumu dobijes papir na kome se potpises i napises koji kolokvijum polazes.

Kremenko

Quote from: mina-L on 30-10-2007, 22:51:22
Auuu, meni oni recepti nisu tako lose isli, doduse ima zackoljica! Kakav je taj kolokvijum sto se polaze pred tablom?
Nama je asistentkinja rekla da se prvo polaze test od 20 pitanja(11 je za prolaz),a recept izvlacis,imas odredjeno vreme da ga uradis i posle diskutujes na tabli.Tako je bolje da bi uocili gde se najvise gresi jer smo na pocetku.Posle pises recepte(od 2.kolokvijuma) i ona to pregleda,pa nam vrati.

katarina

Jel na kolokvijumu dodijemo recept iz praktikuma ili oni daju neki?
Jesam li ja dobro shvatila da na trecem terminu polazemo i test i diskutujemo recept na tabli?

Maslacak

Mo¾e da se desi da bude i iz praktikuma, ali ne mora, bar koliko ja znam.
Da da, prvo radite test valjda 25 minuta, kratko ne¹to (gradivo sa uvodnog predavanja), a onda dobijete recept, uradite sebi, a onda ga proèitate i diskutujete pred tablom. Ko zavr¹i svoj - ide kuæi :happy:

BK

Quote from: Maslacak on 31-10-2007, 20:58:11
Ko zavr¹i svoj - ide kuæi
Malo je to bezveze...nije kriv neko zato sto je poslednji na spisku...kod nas tako nije bilo :nene: :nene: