Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Maslacak

meni je treæi bio najte¾i (najobimniji svakako)... ne bih ba¹ rekla da su rastvori te¹ki...bar meni nisu bili :)

Enea

uf, uf, a tek kada prave 1% cz sa rastvorom sterilne borne, gde mi u jednom zadatku beze 4 kapi non stop.. eeeee

mval=meqmol josh samo da proradim

3. sam najduze spremala, eto neka bude najgori taj

mina-L

Pa otprilike,koliko dugo je potrebno spremati kolokvijum iz rastvora?

Bred

ne brukajte se, rastvori su jos i najlaksi.
3.je najobimniji a svi ostali su vam mnogo tezi nego rastvori  :wink:

Kremenko

Nisam primetila da je neko napisao da je tesko.Vama je lako da uporedjujete kolokvijume jer ste ih presli i poznato vam je sve.Drugi kolokvijum je obimniji od prvog ,na vezbama smo samo preleteli desetak recepata-treba da se radi dosta posle vezbi da bi se sve to pohvatalo.Mislim da je sasvim normalno imati strah od nepoznatog,a i mnogi kalkulisu s vremenom zbog decembarskog roka.

BK

Znamo...sve sto prodje je posle lako...nego vam iz iskustva kazemo, ne podsmevamo vam se, cak vas i pripremamo, jer kad vam dodju strilni videcete sta je samo pisanje o autoklavu i o pranju ruku i dezinfekciji i ne brisanju ruku i svasta jos nesto....ali meni su ipak to jedne od najlepsih najzanimljivijih najprakticnijih vezba bez obzira na duzinu i na kolokvijume....
Samo napominjem jeste da smo svi radili prvo praskove pa rastvore ali posle toga nisu svi vezbali isto...pa su i kolokvijumi bili drugi pa napisite koji vam je to 3.

Bred

tako je bk.
a 3.kolokvijum bar za mene su bili disperzni sistemi.

Maslacak

#187
Ma ja sam samo to rekla da ne pla¹ite jedni druge toliko, bar ne u smislu da je taj "najte¾i od svih"... htela sam da vas malo ohrabrim :) Posle dolaze te¾i, ali kod njih je sa druge strane lak¹e to ¹to ste se usput uhodali, nauèili ¹ta otprilike da uèite, ¹ta asistenti tra¾e, kako da radite isl :happy:
Samo polako :cvet

A ¹to se tièe toga koliko se sprema...bolje da vam neko drugi to ka¾e :>

E da, a i 3. kolikvijum je isti za sve, i disperzni sistemi su u pitanju. Od èetvrtog kreæu te rotacije.

Enea

Quote from: mina-L on 22-11-2007, 01:00:29
Pa otprilike,koliko dugo je potrebno spremati kolokvijum iz rastvora?

zavisi da li bubash ili uchish, da li radish sama sve zadatke ili ih radish od nekud..

ja kada sam to vezbala, vrlo sam bila posvecjena technologiji.. koliko god da sam radila, uvek je trebalo josh.. no da ne idemo sada u perfekcionizam.



alo, brede!
choveche kako mozesh da im kazesh da se ne brukaju, kada ne znash niti ko su, niti koliko do sada znaju, i josh pride shto nemaju pojma shta ih cheka.
mislim shta ti to znachi?
da si to rekao meni, ili bilo kome drugom iz nashe grupe imalo bi smisla, ovako ja samo vidim S.S. da progovara iz tebe..
razmisli malo sledecji put!

tarantulica

Polako...

Pitajte...
Odgovarajte...

Svima je frka dok ne proðe, posle se zaboravi kako je bilo...  :cvet

Bred

enea aj povedi malo racuna o nacinu na koji se obracas drugim clanovima.

Quotealo, brede!
choveche kako mozesh da im kazesh da se ne brukaju, kada ne znash niti ko su, niti koliko do sada znaju, i josh pride shto nemaju pojma shta ih cheka.
Kakve to veze ima sa bilo cim?!

upravo sam ovo hteo
QuoteMa ja sam samo to rekla da ne pla¹ite jedni druge toliko, bar ne u smislu da je taj "najte¾i od svih"... htela sam da vas malo ohrabrim    Posle dolaze te¾i, ali kod njih je sa druge strane lak¹e to ¹to ste se usput uhodali, nauèili ¹ta otprilike da uèite, ¹ta asistenti tra¾e, kako da radite isl
Samo polako

p.s. ne raspravljaj se.

Enea

#191

@ topic

radite redovno, posvetite se dovoljno, i sve cje biti u redu.

tarantulica

Bri¹em svaku sledeæu poruku koja ne sadr¾i postavljeno pitanje ili odgovor na njega (a i jedno i drugo da budu o kolokvijumu)  :police:

Nemojte da ote¾avamo kolegama snala¾enje u va¾nim temama  :cvet

philoserbiana

zanima me koliki je procenat studenata koji se oslobodi dela prakticnog preko kolokvijuma?hvala  :cvet

katarina

I mene to zanima. Ja sam baksuz kome je falilo 0.2 poena za 9.