Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

philoserbiana

nam je ass.rekla da postoji popravni za kolokvijum,to je 29.11. u 12h.

katarina

Jesi sigurna? Nama nista nisu rekli.

philoserbiana

sigurna sam,ali to mozda samo vazi kod nase asistentkinje ivane masic.kod nas nije niko pao,ima samo jedna sestica. :cvet

besno pile

Quote from: philoserbiana on 26-11-2007, 17:13:39
zanima me koliki je procenat studenata koji se oslobodi dela prakticnog preko kolokvijuma?hvala  :cvet

kad sam ja vezbala,od nas 18 mislim da se nije oslobodilo svega troje-cetvoro ljudi.
ALI bila je to bas jaka grupa i svi su bili bas,bas posveceni tim kolokvijumima  :wink:

tarantulica

Quote from: besno pile on 26-11-2007, 18:51:32
Quote from: philoserbiana on 26-11-2007, 17:13:39
zanima me koliki je procenat studenata koji se oslobodi dela prakticnog preko kolokvijuma?hvala  :cvet

kad sam ja vezbala,od nas 18 mislim da se nije oslobodilo svega troje-cetvoro ljudi.
ALI bila je to bas jaka grupa i svi su bili bas,bas posveceni tim kolokvijumima  :wink:

Mislim da je kod nas u grupi bilo pola-pola  :hmm

Imam utisak da se ljudi podele, jedni se cimaju da se oslobode, a drugi odrade samo obavezne kolokvijume  :hm

Bred

Quote from: besno pile on 26-11-2007, 18:51:32
Quote from: philoserbiana on 26-11-2007, 17:13:39
zanima me koliki je procenat studenata koji se oslobodi dela prakticnog preko kolokvijuma?hvala  :cvet

kad sam ja vezbala,od nas 18 mislim da se nije oslobodilo svega troje-cetvoro ljudi.
ALI bila je to bas jaka grupa i svi su bili bas,bas posveceni tim kolokvijumima  :wink:
:V
Mozda i manje  :wink:

tarantulica

U mojoj grupi je sigurno bilo vi¹e, ali nisu svi iskoristili tu priliku  :wall:

AVENDON

Danas sam pitao nasu asistentkinju da li mogu da se ponistavaju kolokvijumi ukoliko nismo zadovoljni ocenom i odgovor je bio NE! Tako da ukoliko hocete da imate vise od 8.5, a niste ga bas lepo spremili, kolokvijum bolje padnite, pa ga ponovo polazite u nekom drugom terminu.

philoserbiana

kako dobar savet  :K
molim vas da navedete kod kog ste asistenta kada prosledjujete neku informaciju  :cvet
moje pitanje je-da li mozete da prosledite neko pitanjce sa 2.kolokvijuma?

tarantulica

Rastvori (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2917.msg50178.html#msg50178)  :cvet

katarina

Ne znam kako vama,ljudi, ali meni uopste ne odgovara sto nam se menjaju asistenti na vezbama! Do sada mi je najbolji Bojan,mada ni Jelena ne zaostaje,ali vise volim malo temperamentnije asistente. Drugo,kada se menjaju ass nemaju uvid kako napreduje grupa, vec se stvaraju nepotrebne rupe. Na pr, danas je ass pocela da diskutuje iste Rp od proslog puta, sto je jasan znak da ne saradjuju medjusobno. Mozda samo meni ovo ne odgovara.

igrackica

Nama se to prosle godine nije desavalo, a jeste jako nezgodno, jer se taman naviknes na neciji nacin rada i prihvatis ga sa svim njegovim manama, cak pocnete i da se slazete i HOP oni izvrse rokadu!
Mozda ce vam se ustaliti, ovo mi deluje besmisleno!
Sto se tice oslobadjanja, meni je to palo relativno lako, ali znam dosta ljudi koji su se namucili da daju i obavezne. Zato izlazite na vreme i trudite sa da budete u kontaktu, a ne da spavate na vezbama, jer se veliki deo tamo nauci!
Najvaznije je da nabavite dobro resene recepte i da ih detaljno iscitate, 2 puta, pred svaki kolokvijum i da obratite paznju na sitnice, jer na to skidaju ocene!
Ostalo naravno da pribavite pitanjca, znate vec kako to ide :)
I nebitno je hocete li se osloboditi, ali je bitno da date sve recepte, svi lude kad treba naredne godine da polazu zaostale kolokvijume, sve se jako brzo zaboravlja!

Enea

Katarina, za Jelenu, i ako nije temperamentna, tvrdim da mnogo zna, i da moze skroz logichno da reshi, i objasni problem u receptu, jer ako nishta drugo, uchila je od najboljih!
[ te godine zajedno smo vezbe imale =]

Bred


Duke

Jel bas tolko znaci to oslobadjanje. Posto sam na prvom dobio sedam i ne vidim svoju perspektivu kao nekog ko se oslobodio