Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

philoserbiana

prvi i drugi kolokvijum su bitni za potpis za prvi semestar,a treci je bitan za potpis za drugi semestar!

katarina


Maslacak

Jeste :happy:
U II semestru ima jo¹...mislim samo jedna ve¾ba iz tog ciklusa, a na narednom terminu je 3. kolokvijum.

Èini mi se, ne mogu biti apsolutno sigurna.
Ali bio je u II semestru, to znam, po asisentkinji. Znaèi posle roka :)

Lili

Quote from: Maslacak on 21-01-2008, 01:20:20
Jeste :happy:
U II semestru ima jo¹...mislim samo jedna ve¾ba iz tog ciklusa, a na narednom terminu je 3. kolokvijum.

Èini mi se, ne mogu biti apsolutno sigurna.
Ali bio je u II semestru, to znam, po asisentkinji. Znaèi posle roka :)

  U pravu si. Treci kolokvijum je u drugoj nedelji drugog semestra. Dakle od 25og...

qwertz

Da li neko moze u kratkim crtama da opise autoklav i sta treba da se pise u vezi toga nakon izrade parenteralnog preparata.  Hvala! :cvet

Duke

Polozio sam ekstraktivni preparat iz treceg puta i moci cu da slusam vezbe u narednom semestru  :~ :~ :~

Ah, tehnologija i u sledecem semestru  a005 a005 a005

philoserbiana

bravo,duke
uskoro ce i 3.kolokvijum
molim one koji vezbaju pocetkom sedmice da nam jave kakva su bila pitanjca na testu i recepti  :happy:

philoserbiana

da li moze da se upise V godina sa polozenim 3.kolokvijumom,a da se prenesu ostali kolokvijumi koji slede posle njega  :hmm

Enea

mislim da je moglo, ali moj ti je savet da odradish obaveze na vreme.. da se ne bakcjesh posle sa zaostalim, jer sam praktichni + usmeni cjesh realno spremati 3 meseca, ako ne i duze.. samo ti josh kolokvijumi fale..
a izuzetci uvek postoje..

Maslacak

Mo¾e.
Ali ni ja ne preporuèujem nikako.
:cvet

Enea


mina-L

Pa,drugari,srecno ko sutra ima kolokvijum i ocekujemo vase utiske kako je bilo! :cvet

mina-L

jel tacno da ce ipak biti popravnog kolokvijuma i to sledece nedelje? :hmm

philoserbiana

ja imam kolokvijum sutra,pa cu se raspitati  :cvet

katarina