Kolokvijumi iz tehnologije

Started by M^i^M^a, 25-10-2006, 11:39:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skydiver

Bilo kako bilo, sutra radimo nas 5 koji nismo dobili potpis, a ko jos robija sutra stvarno ne znam. Ovo je sigurica. :bokmal:

mullala

I ja sam sutra tu.
Zna li neko koliko i sta treba da uplate oni ponavljaci?
Posto ima nesto ... ako si polagao vise od 3 puta (tj. ako si padao vise od tri puta...)
Anyway, vidimo se sutra.
Pozz

skydiver

Kako sam duuugo ostao na kolokvijumu. He, he, mislim da mogu duze da provedem pod vodom. Kakav ludachki recept. :116: Ma sledeci je u aprilu. Bice bolje :loptica: :source:

Marince

Drugarica mi je rekla da se placa 600din ako polazes vise od 3 puta :shock

mullala

#364
Danas sam procitala da se placa 500. Trebalo je da pocne od ovog roka to naplacivanje, ali izgleda da ce poceti od sledeceg.
Naravno, posto sam zaboravila da zapisem, a necu ici do faksa u sledecih mesec dana, ako neko u medjuvremenu prodje pored tehnologije, nek samo checkira i napise ovde da li se placa na onaj ziro racun fakulteta uobicajeni i koji je poziv na broj i svrha placanja... Cisto da svi znamo :)
Pozz

P.S. Ovo pisem vise zbog sebe: rezultati danasnjeg kolokvijuma su 13.03. u 12h. Valjda necu zaboraviti :)

skydiver

Deal. Zivim od faxa 5 min puzeci. Provericu, pa javljam :cc29:

tarantulica

Rezultati kolokvijuma neæe biti 13., nego 24. marta
(nisam sigurna, mislim da su pomerili za taj ponedeljak)

Ako je neko video obave¹tenje na oglasnoj tabli, neka ¹to pre napi¹e ovde,
u svakom sluèaju, ja æu proveriti sledeæe nedelje

:cvet

tarantulica


black

Zna li neko hoæe li biti termin za kolokvijum u junskom i julskom roku? Please :)

Nea

Bice pocetkom juna ali ne zna se jos uvek kada tacno.

philoserbiana

za oslobadjanje od jednog recepta svi kolokvijumi moraju da se daju do pocetka juna za tekucu generaciju...ako se ne daju svi recepti iz jedne oblasti onda se sve ispocetka polaze iz date oblasti    :wave:

mullala

Zna li neko zna kada se polazu ovi zaostali... ja se mucim sa tim vec dve godine :D
U svakom slucaju, ako neko zivi blizu faksa ili ide na faks ovih dana, nek samo upise ovde broj racuna i one stvari tipa poziv na broj i to, da znam sta treba da se uplati za polaganje posle treceg puta, i kada se izlazi na taj popravni. Trebalo bi da je prvi cetvrtak u mesecu, ali to je 1. maj, kad se ne radi. Ja pretpostavljam onda da ce biti 8.5. ali ako neko moze, nek mi potvrdi...

Bilo bi lepo da se i asistenti oglase ovde, sigurna sam da ih ima koji gledaju forum povremeno :)

Pozz,
Mull

Bred

Broj ziro racuna (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,4614.0.html)
:wink:
:cvet

black


mullala

Quote from: Bred on 30-04-2008, 01:52:02
Broj ziro racuna (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,4614.0.html)
:wink:
:cvet
Hvala Brede, ali i dalje ne znam poziv na broj  :a
Ako budem isla do faksa upisacu to ovde, ali sumnjam da cu stici ovih dana...