Povlastice vaze do kraja novembra!

Started by milena, 27-10-2006, 19:26:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

milena


Bred


katarina

A hocamo li moci da ih izvadimo preko faxa?

Darker


katarina


Al-Jasmina

a guzva je uvek!

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmpffffffffffff

Vampire 666

dole na dorcolu (zaboravih ulicu) se to sa povlasticom resava za 5 minuta...vrlo su efikasni...

Al-Jasmina

Pa na Dorcolu smo prosle godine cekali u redovima 2 h,
tih 5 min je samo kad nema navale

Bred

Markice za prevoz do 30. novembra
ÐACI GSP „Beograd" najavilo je da æe legitimacije za prevoz studenata fakulteta i vi¹ih ¹kola va¾iti do 30. novembra.To preduzeæe podseæa da legitimacije za uèenike osnovnih i srednjih ¹kola, izdate za ¹kolsku 2005/2006. godinu, va¾e jo¹ danas.

http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=2066
--------------------
Znal i neko kakvo je stanje subotom? mora da je manja guzva?

SPRING

Kazu da subotom nema guzve... Ja sam prosle godine isla u sredu i sve sam zavrsila za 5 minuta, jer su do 1. novembra svi vec zamenili povlastice, tako da nema guzvi.... :)

Al-Jasmina

kako kome...ajde ako neko ode nek prijavi ima li guzvanja i maltreta :)

nasty girl

napisao vam je vamp vec ali ve ne citate postove.... :F :F :F

nema guzvi sve smo zavrsili za 10  minuta....

AquArius

Evo i ja da potvrdim
Guzve nema, radi nekoliko saltera.
(Kako ce to izgledati u 5 do 12h ne znam.)

Cimanje je bilo preko faxa vaditi.
Cekali smo po nekoliko nedelja (neki i vise), pa su ljudi koji su mislili, da ce to za koji dan biti gotovo, placali karte sve u 16.

Ajvi

Bila sam danas oko 15h, tad je vljda najveca guzvancija..
I, da, razocaracu vas sve, red se protegao niz ulicu.. Treba cekati 15-ak min, posto pustaju po 30-ak ljudi odjednom.. Ni to nije strasno.. Treba povesti drustvo za blejanje u redu..   ;)

katarina

@Aq   Pa ne bismo placali karte ako bi fax organizovao vadjenje povlastica u toku novembra meseca...Za to vreme valjda moze da se koristi stara povlastica...???
Elem, posto je to ipak nemoguce, meni je i dalje cimanje da idem na Dorcol, jer tamo apsolutno ne zalazim.
I tako cu opet reci: Uhhhh....jos jedno cimanje!:(