Slu¹a¹ li ti mene uop¹te?

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 18:22:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

Ariel

Drage moje batalite prièu, ipak dela najvi¹e govore, mu¹karci slu¹aju dok zavode i mo¾da prvih mesec dana veze posle toga te¹ko, zato ne tro¹ite reèi za d¾abe i uradite ne¹to.

Smrda

Quote from: Darker on 01-11-2006, 23:04:03
®ene prièaju, mu¹karci delaju. jeset generalizovano, ali je as simple as that :hm :hm
eh...kad bi vi delali  onoliko koliko mi pricamo gde bi nam bio krajjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :> :wink:

Vampire 666

Quote from: smrda on 02-11-2006, 01:08:05
Quote from: Darker on 01-11-2006, 23:04:03
®ene prièaju, mu¹karci delaju. jeset generalizovano, ali je as simple as that :hm :hm
eh...kad bi vi delali  onoliko koliko mi pricamo gde bi nam bio krajjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :> :wink:




kraj....vama (zenskom svetu) negde u dalekoj buducnosti, a nama (muskom svetu) u neposrednoj buducnosti...

Maslacak

Mi zene se mnogo zalimo, i previse pricamo, zaista...
Mada sam ja sebi pre koji mesec obecala da smanjujem to...i uglavnom uspevam...
Ali mene moj decko slusa...ili se bar mnogo dobro pravi :K

Ne znam...mene zaista nervira kod devojaka, ta osobina da je potreban iskljucivo pasivni slusalac...ljute se ako ne slusa, a ljute se i ako se ne daj boze ubaci u tu pricu, pa pokusa da pripomogne... Zaista ih stavljamo u nezavidan polozaj...a oni onda odaberu liniju manjeg otpora. Krivite ih?
Ja ne, uopste :> :> :>

:cvet za sve momke...ja ih ipak volim takve kakvi su... :happy:

Coolgemini

Uh,uh...kakve ste cveckice postale :K...najednom ispade da vas uopste ne slusamo...ma :F
Kad su vasi hirovi u pitanju,onda je naravno muskarac tu da ih ispunjava...Da vidimo koliko vi nas slusate??Ni priblizno koliko mi vas....uvek imamo strpljenja da vas maksimalno odslusamo...a devojkama nekada ne vredi ni deset puna ponoviti ako su one nesto vec unapred zacrtale...to je veciti spor :confused:

Wolf

Bez obzira na slusanje, cinjenica je da jedni bez drugih ne mozemo  :lol2:

Maslacak

Quote from: Coolgemini on 02-11-2006, 11:30:26
Uh,uh...kakve ste cveckice postale :K...najednom ispade da vas uopste ne slusamo...ma :F
Ja to nisam rekla... ja sam sasvim zadovoljna slusaocima oko sebe... :happy:
Samo kazem da razumem momke kojima povremeno sve to dodje preko glave...

Quote from: Coolgemini on 02-11-2006, 11:30:26
Kad su vasi hirovi u pitanju,onda je naravno muskarac tu da ih ispunjava...Da vidimo koliko vi nas slusate??Ni priblizno koliko mi vas....uvek imamo strpljenja da vas maksimalno odslusamo...a devojkama nekada ne vredi ni deset puna ponoviti ako su one nesto vec unapred zacrtale...to je veciti spor :confused:

Pa ne znam...ja sam prilicno dobar slusalac...znam to, jer zapamtim jako puno sitnica koje mi ljudi kazu...
Koliko sam samo hrabro izdrzala prica o distribucijama Linuxa, Macintoshu, htmlu, novim i starim modelima mobilnih i fotoaparata... cak uspevam da se ukljucim u pricu, da ne bude da samo klimam glavom... :>
Muskarci valjda, ako moze da se generalizuje, manje pricaju, pogotovo kad su neki problemi i jadanje u pitanju, pa samim tim je to tesko porediti...

Quote from: Wolf on 02-11-2006, 11:55:34
Bez obzira na slusanje, cinjenica je da jedni bez drugih ne mozemo  :lol2:

Amin! :>

Darker

©to zaslu¾uje jedan Aman!! :ziveli :ziveli
Mu¹karci su uglavnom tokom sexa najranjiviji, ako hoæete da vam ne¹to obeæaju, iscimajte ih u sred predigre, zakleæe se i majku i oca i potomstvo da æe da urade to... Naravno da posle orgazma to ¹to su obeæali ne dolazi u obzir, a va¹a je gre¹ka ako ste na taj naèin poku¹ali da ih izmanipuli¹ete... :K :K :K

Ariel

Lako je manipulisati ljudima, nije ba¹ neka mudrost naterati nekoga da radi ¹ta ti hoæe¹...
Znaèi, kao ¹to D reèe, naterate mu¹karca da vam ne¹to obeæa u sred predigre i onda stanete...  :lol:
i ne nastavljate dalje dok ne ispuni obeæanje  :K :K

AquArius

Za  jadanje (ono pricanje u nedogled, bez delanja) - drugarice i najbolje drugarice.
Za slusanje - opet drugarice i pokoji muskarac.
Za resavanje problema - on i samo on.

Tako nekako...


Coolgemini


Maslacak

Quote from: AquArius on 02-11-2006, 17:44:14
Za  jadanje (ono pricanje u nedogled, bez delanja) - drugarice i najbolje drugarice.
Za slusanje - opet drugarice i pokoji muskarac.
Za resavanje problema - on i samo on.

Ovo je tacno...
Ja samo imam taj problem sto uopste ne mogu da se jadam drugaricama :> Niti imam najbolju drugaricu.
Generalno mrzim da se zalim ljudima oko sebe, i mogu da se jadam samo jednoj najblizoj mi osobi, a to je moj decko, sto je bezveze jer ispada da on dobija ono najgore od mene... zato sam i rekla, necu da se jadam i zalim uopste!!! Nego - svescica (aka dnevnik), pa piskaranje ako je neophodno... :happy:

Vampire 666

Quote from: Darker on 02-11-2006, 14:25:03
©to zaslu¾uje jedan Aman!! :ziveli :ziveli
Mu¹karci su uglavnom tokom sexa najranjiviji, ako hoæete da vam ne¹to obeæaju, iscimajte ih u sred predigre, zakleæe se i majku i oca i potomstvo da æe da urade to... Naravno da posle orgazma to ¹to su obeæali ne dolazi u obzir, a va¹a je gre¹ka ako ste na taj naèin poku¹ali da ih izmanipuli¹ete... :K :K :K


:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

stef

Quote from: Ariel on 02-11-2006, 17:16:10
Lako je manipulisati ljudima, nije ba¹ neka mudrost naterati nekoga da radi ¹ta ti hoæe¹...
Znaèi, kao ¹to D reèe, naterate mu¹karca da vam ne¹to obeæa u sred predigre i onda stanete... :lol:
i ne nastavljate dalje dok ne ispuni obeæanje :K :K

Kako bih tebe lansirao!

Quote from: Wolf on 02-11-2006, 11:55:34
Bez obzira na slusanje, cinjenica je da jedni bez drugih ne mozemo :lol2:
zamisli se malo, sve vise vidim zenskih parova, ko tu slusa koga? Kakva je tu hierarhija

Ariel

A za¹to se ljuti¹ na mene, D mi je dao ideju  :lol: