Slu¹a¹ li ti mene uop¹te?

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 18:22:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sasska

uhhhh......taj tvoj decko izgleda neki gadni manipulator i nezahvalnik a sledeci put naruci ti njemu sta da kupi pa da vidimo koliko je on kreativan  :box

SPRING

Ja sam samo htela da kazem kako mi nista nije jasno... Da li da slusam ili ne... sasska, nemoj da budes taaaako stroga  :cvet Ali, mozda cu da poslusam tvoj savet  :wink:

Ajvi

#47
Quote from: SPRING on 03-01-2007, 16:54:12
Ja sam zakljucila da ne treba da slusam... Kaze mi jutros decko da dodjem to njega i sta da nam kupim za dorucak, i ja se pojavim kao Crvenkapica sa svim stvarcicama koje je narucio, mislim u sebi kako ce sad da se obraduje, a on mi kaze:"Ne mogu da verujem da ti nemas nikakve ideje, da nesto sama smislis, nego si donela tacno ono sto sam ti rekao..." I sta sad ja da mislim?  :`?
:shock pa sta mu se desilo u medjuvremenu?? Ustao je na levu nogu?  >:D
meni je logicno da bude srecan sto si sebe donela, a ne da se ponasa kao dzangrizavo zakeralo.. Al' ti najbolje znas.. :Bog

sasska

stroga??? hm...navika sta cu  :wink:......nemoj da udovoljavas i ispunjavas zelje onima koji to ne umeju da cene!!!....on tebe treba da dvori i obasipa paznjom a ne ti njega...(pusti balkanske fore ovo je 21.vek) ti si princeza koju on treba da opsluzuje i da se trudi da te svaki dan bar jednom necim lepim iznenadi.I kad budes pocela tako da razmisljas i vise da cenis sebe on ce tebi da kupuje dorucak i jos da pita da li treba i sudove da opere posle dorucka sa sve osmehom na licu :lol: Ja sam uvek za paznju,poklone,ustupke,veoma cenim lepe gestove i sve bih uradila za nekog do koga mi je stalo i potpuno te razumem i ja bih isto mozda postupila da ga iznenadim ....i treba tako,samo je jako bitno da to sto radish radis za pravu osobu....a nisam sigurna da je to taj tvoj decko  :hm

Darker

Quote from: SPRING on 03-01-2007, 16:54:12
Ja sam zakljucila da ne treba da slusam... Kaze mi jutros decko da dodjem to njega i sta da nam kupim za dorucak, i ja se pojavim kao Crvenkapica sa svim stvarcicama koje je narucio, mislim u sebi kako ce sad da se obraduje, a on mi kaze:"Ne mogu da verujem da ti nemas nikakve ideje, da nesto sama smislis, nego si donela tacno ono sto sam ti rekao..." I sta sad ja da mislim?  :`?
Ne treba ni¹ta da misli¹ nego treba ne¹to da SMISLI©, kao ¹to ti je i rekao!! :F :F
Oèigledno si bez ma¹te i nekreativna totalno :K :K :K :K :K :K
@Sasska: Isuse, kakve ¾ene britkog jezika... svaka ti je reè o¹tra sablja :> :> :>
A je l' tvoj deèko TEBE tako dvori? Ili NEMA© deèka? :K :K :K

willie the scot


stef

 @Spring ja bi mu nabio dorucak u glavu! cccc, nezahvalan, u pravu je sasska.

hulio_salinas

Spring
Sledeci put budi inventivna: donesi mu RICINUS...   :twisted: :twisted: :twisted:

cvjetic

Quote from: hulio_salinas on 04-01-2007, 18:10:14
Spring
Sledeci put budi inventivna: donesi mu RICINUS...   :twisted: :twisted: :twisted:
hhahahhahahhahhaah....

SPRING

#54
Quote from: AquArius on 30-10-2006, 10:40:14
Zenama je uglavnom dovoljno da kazu, da ispricaju. Da se pozale.
A da ih neko drugi saslusa. (Ne obavezno i razume).
Muski pokusavaju da rese... pa cesto daju predloge "resenja" problema, iako nema potrebe.
Drugaciji smo.



Eto... Mozda je ovo sve sto treba da se kaze... Nisam htela da se zalim, mislila sam da je ovo primer za ovu temu, kako se ponekad ne razumemo... Ali za sve nas koji se razumemo i ne razumemo  :cvet

sasska

Darky...Naravno! Imam decka,nesto duze od godinu dana .... nemoj ti da brines za mene :happy:

AquArius

#56
Eno, sad.
Zene britkog jezika zu IN.
Ima toga, ali stice se utisak da muskarci najvise vole da im zene
sa osmehom,
umilnim glasicem i
uz :trep trep
kazu sve ono britko, sto inace "britko" ne bi mogli popiti.
I onda sve mogu i onda nema toga sto nece!

Slusa li me?
Posle nekoliko godina u vezi,
desava se da svako prica svoju pricu, a ovaj drugi je iskljucen,
jer je u fazonu - vec sam cuo  :lol:

he, he, a svasta se moze cuti,
ako ukljucis uvo tj.  :>




Darker

Quoteali stice se utisak da muskarci najvise vole da im zene
sa osmehom,
umilnim glasicem i
uz :trep trep
kazu sve ono britko, sto inace "britko" ne bi mogli popiti.
I onda sve mogu i onda nema toga sto nece!
Apsolutno!! Gvozdena reè i lepa vrata otvara, buhahahhahahaha

katarina

Ma pametne zene znaju da taktiziraju....Ja to ne znam, kazem sve sta mislim, onako ogoljeno do srzi, neupakovano....mnogo puta mi se to obilo o glavu  :roll:

Darker

To mo¾e da bude dosadno, tako ogoljeno, ali te igre i igrice tako znaju da umore...