Slu¹a¹ li ti mene uop¹te?

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 18:22:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Masha

Pazi ovako Robene, sto se tice fudbala nemam problem jer pratim sport. Ako ja imam slobodno vreme, a moj decko ga nema jer radi, uci itd. itd. osecala bih se grozno ako ne bih mogla da ga ispunim bez njega. Inace, ne razumem ljude koji govore kako se ubijaju od dosade jer uvek mozes da ispunis svoje vreme ako hoces. Ima toliko stvari koje, u svoje slobodno vreme, mozes da radis tako da ako tvoj decko ne moze biti sa tobom uzmes lepo neku knigu pa citas, gledas neki dobar film, izadjes sa prijateljima na kaficu, upises kurs stranog jezika, kurs plesa, pocnes da ides na aerobik... ma znas koliko mogucnosti postoji da se vreme ispuni. A sto se pijanstva tice, znam i ja da popijem malo vise nego sto bi trebalo tako da bih se osecala prilicno glupo da nekome zvocam za stvari koje i sama, ponekada, radim. Jeste da ja, kada popijem vise, sve ljude volim i sve mi je super i samo se smejem, a neko povraca, vice, pravi gluposti, ali svi smo mi razliciti ljudi, zar ne? Sve u svemu, prilicno uopstavas stvari. Ako je slucaj koji si naveo, tvoj, meni je, iskreno, zao.

Roben

Могуће да их уопштавам. Али ми се чини да већина жена размишљају тако има и изузетака можда си ти изузетак. А да је то мој случај ја би то написао, не би писао уопштено као што то неки на форуму пишу. Само сам покушао да напишем шта мушкарце иритира а жене то често раде. И мислим да нема потребе да ме жалиш

Masha

Pa ja sam se ogradila i rekla ako je , gore navedeni, slucaj tvoj meni je zao, u suprotnom te ne zalim. Dakle, posto nije, onda je sve ok. Slazem se ja da to iritira muskarce, ali se ne slazem da se sve zene tako ponasaju. Kao sto sam navela, samo je potrebno malo svesti o mogucnostima koje stoje na raspolaganju.

AquArius

@Roben
super ti je bio post (onaj pre ovog gore   :> ) i ziva istina u vecem procentu  :K

@masha
i emancipovano i americhki i tako treba i u manjem procentu  :pljes:  :cvet

Darker

Obièno moje polovine gledaju fudbal, a ja sedim sa njima i pijem... I kad se napijem-dam sebi odu¹ka, a one zahvalne ¹to sam bio uz njih-svima lepo:-):-)
I onda - sex posvaðanja, hahahahhahahah

katarina

Jaooo...fudbal...ljak! Mada kad sam se decku ponudila da ja budem golman, zaboravio je i fudbal i pivo:)

salim se, uvek imam razumevanja za te muske stvari...2 sata vise za mene:)

Masha

@AquA - ne sumnjam ja da ti mislis na isti nacin. U suprotnom ne bi bilo tako dugo i tako lepo i tako za primer  :cvet

Smrda

@ Roben,
e pa ni ja se ne (s)nalazim u tvom postu.. :luda :luda
i ja gledam sport...
i kad dodjem pijana,obicno meni gundjaju... :roll:
price o salonima i depilacijama,i odeci retko kad proturam..maslacak :cvet
a sve ostalo....pa nekako se snadjem za sagovornika...
i nisam gundjalo,obicno cutim kad treba da gundjam.. :pst puc

Maslacak

ako muskarac cesto dolazi pijan kuci, mislim da svaka zena ima potpuno pravo da gundja...zapravo, mislim da ne treba da gundja vec da ga, ili posalje na lecenje, ili sutne :K

Roben

први искрен одговор
ХВАЛА Маслачак

Maslacak

moj iskren odgovor potice od na zalost preterano dobrog poznavanja sta je to alkoholizam :K
tako da je naglasak na reci cesto :happy:

ali ne mislim da su smrda i masha bile neiskrene...
one bas i nisu prosecne devojke (mislim u pozitivnom smislu :))
a pokazalo sa da ni ja nisam neko tipicno zensko... :K
iako ono sto si ti rekao, nekako ipak vazi u povecem procentu.

Smrda

ma ja se slazem sa tobom,maslacak..
mada sam protivnik generalizacije...kao vecina,zar ne? :luda
ali recimo ovako...
kao sto za vecinu muskaraca vazi da obozavaju fudbal i da ne gudnjaju(jel' te-susta suprotnost nama,zenama :roll: :) ),
tako ja ne znam ni jednog koji podleze tom stereotipu...
sta cete...ima nas svakakvih...
ali,
bilo kakvu neuljudnost,
pa bilo to const gundjanje ili pijancenje ne treba trpeti...

Al-Jasmina

 :THEM: sta da kazem,
mrzim gundjanja-
smatram da se sve moze razumom i uljudnom konverzacijom resiti
a ako ne ondak pocinje Rat Rouzovih :>

Zrela veza podrazumeva postovanje sklonosti druge osobe
tako da ako musko voli da pijanise mnogo i rado
onda nema ljutis ako je zensko rado da zgotovi zagoreli grasak
ili da posluzi otvorenu konzervu doticnog :>




AquArius

Sto su farmaceutkinje cudo

sve slatke
raspevane
emancipovane
pune razumevanja

...

cisto covek da pozeli
vise komaTa da ima


:K

:cvet

Roben

Јассс овакав одговор сам очекивао од тебе  :pljes: :pljes: :pljes: