Slu¹a¹ li ti mene uop¹te?

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 18:22:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Al-Jasmina

 :djavo ja sam naucila da covek mora da bude obazriv sa zeljama
jer farmaceutkinje su legitimovane trovachice
tako da ce eventualno gundjanje trajati kratko  :happy:
ovako ili onako

PS"Robene, a valjda me znas toliko"  :happy:

Masha

Ja nisam rekla da opravdavam to sto neko kad god ode u grad, dodje kuci pijan. To je onda bolest, a ona se leci. Ja samo ne volim gundjanje, ne volim ni kada meni neko gundja, niti volim da gundjam. Svoje vreme znam da ispunim i nikoga ne terorisem ako ima obaveze i ne moze da mi pravi drustvo.
P.S. Maslacak, hvala na komplimentu  :cvet

AquArius

@ Jas

to mi se dopada!  :>
to - legitimno trovachice
(to mu dodje deminutiv od trovache jel'  :K )

Maslacak

Quote from: masha on 10-04-2007, 21:51:56
Ja samo ne volim gundjanje, ne volim ni kada meni neko gundja, niti volim da gundjam. Svoje vreme znam da ispunim i nikoga ne terorisem ako ima obaveze i ne moze da mi pravi drustvo.

ma naravno da se slazemo...to se zove razumevanje i tolerancija :)
problemi uglavnom nastaju kod onog dela "ne moze" da ti pravi drustvo...zato sto se nekad u ocima suprotnog pola stekne utisak da je razlog nedovoljno dobar.

A da razbijemo malo generalizaciju, evo vam moj slucaj :>
Moj decko ne podnosi gledanje fudbala, niti bilo kakvog drugog sporta, i treba mu mnogo manje "slobodnog prostora" nego meni :K

Smrda

i ustvari on je taj koji gundja,jel da????
hehhehe

AquArius

mene moj momak sve cuje...
e sad da li slusa?  :K

kucam o svako drvo oko sebe  :happy:

stef


vladimir

Quote from: katarina on 08-04-2007, 15:42:11
O Vladimire, samo ti je to u glavi! :)

Deja vu!!! :>

Valjda mi je takav horoskop od rodjenja... :hmm

Pravilo je u dve reèi:SLU©AJ ®ENU!!! :smekerica:

Darker

grmrfr, 'bem ti ¾ene, ne zna ni ruèak da skuva, a ovamo ja pijan... pa ¹ta ima veze ¹to sam pijan, ¹to se ona ne napije, pa bi joj bilo extra, grmrfr...

Wolf

Quote from: Darker on 11-04-2007, 11:06:24
grmrfr, 'bem ti ¾ene, ne zna ni ruèak da skuva, a ovamo ja pijan... pa ¹ta ima veze ¹to sam pijan, ¹to se ona ne napije, pa bi joj bilo extra, grmrfr...
Muskarci, u stvari, piju od muke :K

Masha

Quote from: Wolf on 11-04-2007, 11:51:50
Quote from: Darker on 11-04-2007, 11:06:24
grmrfr, 'bem ti ¾ene, ne zna ni ruèak da skuva, a ovamo ja pijan... pa ¹ta ima veze ¹to sam pijan, ¹to se ona ne napije, pa bi joj bilo extra, grmrfr...
Muskarci, u stvari, piju od muke :K
Izgeda je onaj vic: I ja pijem da mi budes lepa - nasao primenu?  :hmm  :luda

Roben

ма нема то везе с лепотом
него кад попијеш може да ти гунђа тебе баш заболе
равно ти све  :luda

lijepa bosanka

#102
Žensko jesam,ali je činjenica da volimo da gunđamo...i prigovaramo...i uvijek nađemo razlog, nije to samo u pitanju alkohol,fudbal...ima gomila drugih stvari...
Ali i vama muškima je u genima da to samo prođe "kroz uši" i vi radite dalje po svome.. :wink:
Razmislite možda se iza tog ženskog gunđanja u stvari krije neko drugo nezadovoljstvo.. :hmm

Masha

Slazem se da zene cesto gundjaju zbog stvari koje nisu uzrok ili povod njihovog nezadovoljstva, ali, opet ponavljam, mnogo je lepse i produktivnije nekome reci lepim tonom sta fali i sta ne stima jer ce onda njemu to svakako doci do usiju. Mozda vam nece odmah staviti do znajnja da je tako, ali nece ni zbog vaseg tona poceti da se ponasa u stilu - napad je najbolja odbrana. Probajte samo jednom da ne gundjate pa cete videti koliko bolji efekat postizete.

lijepa bosanka

#104
Dobro,ja sam mislila konkretno na situaciju...kada je ženi do gunđanja,a svakoj od nas do toga bude...ne možeš uvijek ni biti smiren,iskontrolisan...
Naravno da je normalan razgovor najbolji...ali nekada postoji milion drugih razloga koji su doveli do nervoze,napetosti..jer bilo kako bilo život i nije baš tako sjajan i bez stresa i nerviranja...posebno ne danas!!! Ja samo želim da kažem ma koliko se mi borile protiv gunđanja,sve i jedna ga upražnjavamo...neko više neko manje...ali ne postiji ta koja to nije uradila... :nene:

Ja sam odrastala u muškom okruženju(stariji brat,sve muškarci u familiji)...i dosta sam tolerantna...
mada mislim da nekada s njima i treba oštro postupiti...  :F