Drugaèije u dru¹tvu nego kod kuæe

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 19:19:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

izvor: krstarica.com

Drugaèije u dru¹tvu nego kod kuæe



Ljubavna veza bi trebalo da bude ne¹to lepo, ne¹to ¹to æe vas uèiniti sreænom. Èesto tako i bude, ali mogu se javiti i razlièiti problemi. Nekada se de¹ava da je mu¹karac s kojim ste potpuno drugaèija liènost kada je s vama kod kuæe nego kada ste negde napolju, u dru¹tvu. Drugaèiji kako?

U nekim sluèajevima svi koji vas znaju veruju da ste s fantastiènim mu¹karcem. On je u dru¹tvu uvek nasmejan, ¹armantan, preprièava anegdote s posla, pona¹a se kao pravi d¾entlmen... Svi vam zavide ¹to ste s takvim èovekom. Kod kuæe, on je su¹ta suprotnost predivnoj osobi kakvom se prikazuje u dru¹tvu: ili je æutljiv i potpuno nezainteresovan za vas i bilo ¹ta ¹to imate da ka¾ete (eventualno je zainteresovan za seks, i mo¾da je tada èak i ne¾an, ali te¹ko da ¾elite da vam se intimna komunikacija svede samo na krevet), ili je grub i neprijatan prema vama, mo¾da èak i agresivan.

Druga varijanta je da je on, kada ste vas dvoje sami, pravi pa¾ljivi anðeo, uvek spreman da vam ugodi i brine se o vama. Pored njega se oseæate predivno. Meðutim, u dru¹tvu se pona¹a potpuno drugaèije - izigrava nekakvog maèo mu¹karca, vreða vas i nipoda¹tava i tretira kao nekakvu glupaèicu koja eventualno ima dovoljno mozga da donese pivo za njega i njegove ortake.

©ta uèiniti u ovakvim situacijama? Koja god varijanta da je u pitanju, situacija je bolna i poni¾avajuæa i sigurno je da je ne treba trpeti. Za poèetak, poku¹ajte da saznate razloge takvog njegovog pona¹anja - mo¾da je u dru¹tvu nesiguran pa sebe predstavlja kao "pravog mu¹karca", mo¾da se, kada ste nasamo, boji da vam izrazi svoja prava oseæanja, pa se povlaèi u sebe. A mo¾da i u¾iva u tome da vas poni¾ava, a da se pred svetom predstavlja kao savr¹en suprug.

Jednom kada ste saznali razlog njegovog pona¹anja, ili makar dali sve od sebe da ga saznate, recite mu da vam njegovo pona¹anje smeta i da vas boli. Neophodno je i da mu ¹to konkretnije ka¾ete kakve promene u njegovom pona¹anju ¾elite. ©to mu pre to ka¾ete, bolje za oboje.

Kada se radi o pona¹anju pred drugima, ne prihvatajte da igrate njegovu igru. To ne znaèi da treba da ga vreðate pred svima, ali ostanite dosledni svom normalnom pona¹anju i svima obelodanite da je on kod kuæe sasvim drugaèija osoba. Ako vi konstantno budete dosledni sebi i on bi to s vremenom mogao postati.

Sve ste poku¹ali i ni¹ta ne poma¾e? Mo¾ete jo¹ da poku¹ate i s braènim savetnikom - to morate uèiniti oboje. A mo¾ete i da razmislite da li i dalje, i pored svih poku¹aja, prihvatate takav ¾ivot i takav odnos, ili je vreme da potra¾ite nekog drugog mu¹karca, nekog s kime æete biti zaista sreæni.

Darker

Taj sam, heheheheheheheh :K :K :K
Ovo heheheh, je zato ¹to je to meni ultra mega giga sme¹no, a u principu zaebavam samog sebe, to mi je najkomiènije :K :K

Smrda

ja sam primetila da se ljudi menjaju u prisustvu drugih.....a posto to nije moj slucaj :K,nemam sta da dodam....
sem....imam jednu drugaricu koja se tako menja(mislim da pol nema veze sa ovim,svako je tome podlezan)...samo je kod nje obrnuto,drugacija je sama,a drugacija kad je on sa nama...i cim sam primetila skrenula sam joj paznju.......ali nije pomoglo...
a muskarci...pa nisam imal iskustva do sada sa takvima...mozda su kompleksi u pitanju ili balkanski sindrom... :wink:

hulio_salinas

meni devojka kaze da sam drugaciji u drustvu nego kada sam sa njom... kaze da mnogo vise zezam ljude i salim se kada sam u drustvu nego sa njom...   :K

na to sam joj rekao: pa kada ih (vas) je vise, eto vise prilika za salu...   :K :K :K

Maslacak

Quote from: Darker on 07-11-2006, 09:40:29
Ovo heheheh, je zato ¹to je to meni ultra mega giga sme¹no, a u principu zaebavam samog sebe, to mi je najkomiènije :K :K

Hahaha...e ovo mi je taako poznato...
mada me moj decko jednako zaj**ava i u drustvu i kod kuce...i on tako uumire od smeha, a ja blenem... :lol:

Smrda

dobro je dok je i u drustvu i kod kuce...sto maslacak znaci- nisi odgovorila na temu! :>

Maslacak

ma, ja nemam tih problema...
zapravo...
mislim da u drustvu ja njega malo vise za*****... :K
Znam da sam nekoliko puta bas preterala, pa mi posle bilo zao...
i ista fora...time vise zabavljam sebe nego druge :>
Uzas...
ali i on mene nekad mnogo zeza, pa ko mu je kriv :K

Smrda

lepo ja kazem....da se ti samo foliras...hehehe
hm...a tako izgledas naivno sa tom lizalicom....:)
nego meni nije jasno zasto se ljudi menjaju u drustvu....

Darker

Ja imam nekoliko razlièitih naèina pona¹anja... To je vrlo razumljivo, ako uzmete jedan primer: drugaèije se pona¹ate pred roditeljima i u dru¹tvu (npr.pred roditeljima ne psujete, ne napijate se, ne pu¹ite, ne balavite se sa osobom istog pola jer ste mrtvi pijani itd. :K :K :K :K)

Smrda

pa ja bas nemam...sem tog balavljenja...:)
ne znam...cini mi se da se uvek isto ponasam,nravano pricam o bliskom okruzenju...

Dukica

Pa to je nekako normalno! Naravno da ces se razlicito ponasati u kuci i napolju! Ondak bi ti bilo dosadno i na jednom i na drugom mestu! :K :K
A i zavisi od drustva. Ja sam u nekom drustvu fina ,mirna i povucena,jer ima ludaka koji ne zatvaraju usta i koji su zanimljiviji od mene,a negde se ponasam kao pustene s lanca-urlam,balavim i ostale gadosti. :K :K :K
Kad sam nasamo sa deckom,opet je drugacije.
Niko mi nikad nije zamerio za to.Niti sam ja zamerila drugom.
Ne znam,to mi je totalno normalno....

hulio_salinas

Quote from: Darker on 01-12-2006, 13:57:45
Ja imam nekoliko razlièitih naèina pona¹anja... To je vrlo razumljivo, ako uzmete jedan primer: drugaèije se pona¹ate pred roditeljima i u dru¹tvu (npr.pred roditeljima ne psujete, ne napijate se, ne pu¹ite, ne balavite se sa osobom istog pola jer ste mrtvi pijani itd. :K :K :K :K)

LICEMER!!!   :K :K :K

kakav prevarant...   :K

Darker


hulio_salinas

#13
ne mogu da verujem kakav si licemer!   :lol:
pred roditeljima se drugacije ponasas nego u drustvu..   :K :K :K

aahahaha... za*ebavam te bre...   :K :K :K




nema "jakih" reci  :police:

Darker