South Park

Started by Darker, 29-10-2006, 00:28:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Maslacak

pa citirao si dykijev post...logicno bi bilo onda da se obracas njemu :T
oki doki...


dyki


QuoteJos bih mozda izdvojio epizodu, ma ceo serijal kad Tweak-a ubace umesto pokojnog Kenny-a pa se onda naprzi da je super-heroj! Ili kad ga osakate dok se igraju nindzi pa kad ga posalju kod veterinara!
Butters? :hm
Quote

O cemu ti to?  :) :) :) :) Pusti ga Maslacak vidis da ne zna ni da cita :) :) :) :) :) Sad ce me ubije :) Al' sve jedno i Tweak je genijalan lik... Too much pressure, aaaaaaahhhhhhhh :)

Maslacak

Meni je Tweek bolji od Buttersa... :>
Ima mnogo bolji friz... :K

dyki

Ma Tweak je legenda najveca... Posle Cartmana, naravno :)

Korisnicko Ime

Poslednja epizoda me nije oborila sa stolice...
Ok je, mada nista poseno.
Def je treba pogledati makar zbog scene kada mr. Garison objasnjava teoriju evolucije :K

dyki

mali update: gledao sam onu sa S. Irvinom i uopste nije nesto spec prozivanje, ja sam iz price kapirao da je cela epizoda posvecena zaj*** doticnog :) super je! hehe... Satan kao B. Spears :):):)

Dread Lord

South Park je najbolja crtana serija svih vremena veliki sam njihov fan.Od poslednjih epizoda najbolja mi je Make love not Warcraft  :> !

Darker

Super je, ali gledao sam Hell on earth 2006. :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog

Maslacak

:Bog :Bog :Bog :Bog
...ta epizoda mi je definitivno ulepsala danasnji dan! :lol:
:happy:

toliko da mi ni najmanje nije smetalo sto se 25ica zaglavila 20min kod Transporta...pa jos pola sata trebalo do Dusanovca... :K
...uzivancija...

dyki

Ne znam, meni je od novih Miss Teacher Bangs A Boy eeeeextra, a Warcraft je jaaaaako blizu :)

vladimir

Ma Terens i Filip su zakon!!! :run

Darker

Unclefuckers :K :K :K :K
Gledao oba dela Go, GOD, go...
Oni su cirkali travu prvih par serijala (marjuana is bad, mkay?), sad su pre¹li na neke opasne sintetièke :][ :][ :][ :][

dyki

gomila interesantnih stvari (slike, sound/video clipovi) za skidaje

www.southparkdownloads.co.uk

Darker

Sve epizode, svake srede nova epizoda, veæ u èetvrtak mo¾ete da je skinete: http://www.southparkx.net/

Korisnicko Ime

Jos jedna epizoda u 10. serijalu i to je to, do februara, marta sledece godine!