Last.fm (pratite muziku koju slu¹ate i dru¾ite se)

Started by AquArius, 27-10-2006, 10:50:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ariel

Podesila sam to odmah nego je update na nedelju dana koliko sam ja ukapirala

Coolgemini

Ariel,update je all the time..I ja sam mislio da je za nedelju dana i jednom kad sam slucajno nesto pogledao nisam mogao da verujem da je on sve registrovao..Sve i svasta sto sam slusao :K(loodak) :>

Ariel

Pa meni je tek nakon nedelju dana ispisao gomilu pesama koje sam slu¹ala, a mo¾da je to tako samo prve nedelje  :hm
nije ni bitno sada radi  :>

Bred

E i ja sam vam se pridruzio. Mislim da je sasvim mocna i cool stvar. Sreca vasa pa ne mogu da instaliram onaj player ili sta je vec :K

mullala

Quote from: Ariel
Pa meni je tek nakon nedelju dana ispisao gomilu pesama koje sam slu¹ala, a mo¾da je to tako samo prve nedelje  :hm
nije ni bitno sada radi  :>
Imas overall top listu i imas nedeljnu listu. A imas i "trenutno slusam" listu. U svakom slucaju, mislim da prve nedelje imas samo "trenutno slusam" listu pa onda pocinju i ostale :)
Valjda...  :K

Coolgemini

O nope macanosi...Dana posle registracije sam imao cak weekly top listu...pa onda i overall top artists listu...Mocno isuvishe :wink:
QuoteE i ja sam vam se pridruzio. Mislim da je sasvim mocna i cool stvar. Sreca vasa pa ne mogu da instaliram onaj player ili sta je vec
Sam' ti drzi tvoj player dalje od  Last.fm radia...Moze da dobije neku infektivnu bolest :>

Maslacak

Presek za nedeljnu top listu radi uvek nedeljom - zato npr, ako si se registrovao u subotu, imas weekly listu vec sutra :>
A overall lista se ne update bas odmah... treba im malo vremena, dan ili 2 koliko ja videh...
a ono sto trenutno slusas i recently tracks radi ko sat :happy:

Bred

pa instaliracu ja taj player, da se malo ceca probije i na net :K :k :K

mullala

Nemoj, Bred, kickovacu te :lol:
Salim se, naravno...
Nego, sve radi kao sat osim ovog "trenutno slusam" u potpisu koje obicno prikazuje sta sam slusala juce ujutru :K

Ariel

Ne znam, meni odmah ispi¹e ¹ta trenutno slu¹am... ludo skroz

mullala

Ma da bre... tamo odmah ispise... ali ovo moje u potpisu nece bre. O tome pricam...
ova slicica dole
              |
              |
              |
              V

Maslacak

Quote from: mullala on 21-11-2006, 08:26:56
Nemoj, Bred, kickovacu te :lol:
Salim se, naravno...

pih.. steta sto se salis... ja bas mislila da to predlozim...jer tamo si TI sef, nema vise ovdasnjeg Velikog Brata...buahahaha! :lol:
Salim se i ja :K

AquArius

I tako stadosmo na inspirativnom broju 17...
'Ajde narode, ima nas jos,
muzikom zaludjenih
...
:happy:

mullala

postoje tamo i neki invite-ovi koji se salju ljudima na mail. pa ako znate mail nekog kolege, koleginice, koji je na forumu a nije primetio ovu temu... mozete mu tako poslati invite.
Onda se on registruje tamo i odmah vam je prijatelj :>

Offtopic: :w00t: tek sad primetih ajax edit :>
bas je fensi :a

Bred