Da li znate??

Started by lijepa bosanka, 31-10-2006, 19:41:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Smrda

ma ne verujem ja da bi to bas resilo problem...sem toga oni stetu vec naprave i pre tog namestanja..... :F
a serija HT je mnogo dobar,tj..surovo realan....zapita se covek :hm

vladimir

Quote from: pop on 02-11-2006, 00:41:15
Sto se tice silovatelja i drugih nasilnika nad zenama i decom, treba im u cuzi 'namestiti' nekoliko grubih momaka inverzne seksualne orijentacije, i - resen problem.

Jedna meni draga osoba koja je provela odredjeni period u zatvoru mi je pricala da silovatelji i oni koji su tamo zbog zlostavljanja dece obicno budu glavne "kurave" u zatvoru...I dalje mislim da im to nije dovoljna kazna... :hm

Problem u nasem okruzenju je sto mnoge zene ne smeju iz straha od okoline da se obrate za pomoc, a i zakon nije bas definisan potpuno po tom pitanju.Kao sto je slucaj one zene sto je prosle godine ubio bivsi dever na autobuskoj stanici na Trgu.Zena je puno puta trazila pomoc od nadleznih jer su joj bivsi muz i njegov brat pretili, ali nista nije preduzeto da se to spreci...

Maslacak

Pa da...zato sto dok nesto konkretno ne uradi, ne mogu mu nista... :roll:
A on je to bas konkretizovao :K

Smrda

da,da...ali mislim da i zrtva mora da se osvesti i da je to veci problem,kako njoj objasniti da nije kriva,da ne izaziva batine....to zahteva mnogo rada i truda...a koliko sam upucena vrata se cesto zatvaraju...

bla

Zrtve nasilja, dodjite kod mene da vas negujem... Mwahaaa
izvinjavam se.
Ovaj problem se ne da lako resiti i prisutniji je nego sto svi mi mislimo. Trebalo bi drasticno povecati televizijsku propagandu po tom pitanju.

rodiæ

da li znate da zaljubljenost traje navi¹e 4 godine,a posle prelazi u seksualnu ili emocionalnu zavisnost.

pereca


rodiæ

da li znate da je pored rasola za mamurluk dobar sok od pomorand¾e sa nekoliko kapi votke a i jogurt sa medom? :ziveli

Sole

#23
ne razumem ovu temu malo...  :wink:  pocesmo sa nasiljem, dodjosmo do mamurluka  :run :hmm mozemo da pisemo sta hocemo, jeeeeeee  :~
:K
kad smo vec kod mamurluka  :ziveli aspirin C, sumeci  :Bog .blah.
[off]off, a?[/off]  :roll: :ninja:

rodiæ

DA LI ZNATE DA je (po istra¾ivanjima)zakljuèeno da su mu¹karcima privlaènije ¾ene svetle puti,a ¾enama su privlaèniji tamnoputi mu¹karci?zato devojke,nemojte da se kvarcujete.

jasna_ns

da li znate...kako se ubacuje smajli?


jasna_ns

super, uspelo je...a za¹to neæe na nekom drugom forumu?

Masha

A da li znate da sam ja tek sad shvatila da je ovo najbolja tema na forumu! Mozete da pisete sta `ocete! Jer, da li ste znali da je u ovoj temi, koja datira jos od 2006, 96.45% offtopic, a 100% ucinak je verovatno izmakao jer je 2 puta upozoreno na off, a cak jedanput isti i obrisan.
:~

stef

 Da li znate?
Da prosle godine u ovo vreme, ako bi "apstinirao" od foruma dve nedelje imao bih 20 stranica (min.) novih postova, za koje bi mi trebalo par sati, samo da iscitam, ne pricam da nesto napisem, da se nadovezem, itd...
Sada imam 6 stranica, trebalo mi je pola sata da procitam, a nemam zelju da nesto napisem, ne vidim gde...
Svaka cast svima  :pljes:

Wlada

#29
Да ли знате, да је у трнутку моје појаве на форуму било више чланова који су активно учествовали, него данас и активних и неактивних...
Да ли знате, да су тада редовно били присутни људи са којима је дискусија стварно била занимљива...
Да ли знате, тада је постојала дискусија...
Да ли знате, да је број порука у априлу прошле године био 6 пута већи, и да је број порука био мањи само у првом месецу рада форума, иако сада има многоструко више чланова...