Farmacija forum chat!!!

Started by Bred, 14-06-2006, 10:11:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Evo nesto sam sklepao na brzinu, dok ne skontam kako da integrisem u smf. Sad mozete tamo chatovati da ne "zagadjujemo" forum  :loptica www.farmacija.dzaba.com
Jos ste tu?  :run  :F

nasty girl

Brede ovde nam je zanimljivije.... :loptica :loptica :loptica :loptica

lijepa bosanka

Sta? Ma chat je zakon....samo dok admin bude imao vremena da se pozabavi time....bice nam super... :P

Bred

Imate i jedno i drugo. Kada chat bude potpuno funkcionalan, necemo ga tolerisati mnogo na forumu. Zasto je chatujem sam sa sobom?!

Darker


Bred

docices ti meni na crtu  :F

Darker

pa æe¹ da me po¹mrèe¹ ko pravi d¾anki?buhahhahahahhahhahaha
sorry, morao sam :> :> :> :> :>

vladimir

Napi¹i i pravila za chat, kao i komande da mogu da pristupe i ljudi koji nisu pre chat-ovali.

Bred

Joj pa to meni sve izgleda jednostavno i logicno. Videcemo kakvo ce stanje biti sa chatom. Ako bude popularan onda cemo morati uvoditi pravila i odrediti nekog ko ce nadzirati i chat

Masha

Brede, mozes li da uradis nesto pa da imamo mogucnost da vidimo ko je sve na chatu? Pozz :~

Bred

Ljudi polako, rok je u toku :wink:

Masha

Bred, nemoj da se ljutis, nisam ja mislila odmah to da uradis nego sam samo pitala moze li  :wink:
                                                               :Bog ovo ti je za trud i rad na forumu

Bred


Bred

Jos jedan nacin da chatujemo jeste da instalirate mirc program I konektujete se na irc.krstarica.com port 6667 I pronadjete sobu Farmaceuti

Bred

#14
Evo pogledajte ovaj novi chat, moze da posluzi. Morate imati instaliranu Javu!
Takodje, mozete registrovati svoj nick a sifru cete dobiti na email