Farmacija forum chat!!!

Started by Bred, 14-06-2006, 10:11:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

anthony

Veliki!! Bolje je kad imamo i dijalog!!! Ponekad je 10 ljudi na chatu, pa se ne zna ko sa kim prica, osim kada se lupaju gluposti!!!

Bred

Na duze gledano, trebace nam veliki chat upravo i zbog stvari koje je naveo anthony. Problem sa velikim chatom mozete imati ako nemate instaliranu javu a ona ce vam trebati pre ili kasnije zato treba da je instalirate. Nek jos malo bude ovaj mali chat dok se ne nakupi ljudi za veliki :wink:

Bred

Od danas, mali chat ne postoji. Molim registrujte se na velikom chatu, pozeljno sa nickovima sa kojima ste registrovani na forumu ako nisu zauzeti. I od danas pa nadalje, organizujemo okupljanje na chatu svaki dan posle 22:30h. Pa ko zeli, nek nam se pridruzi. :)

lijepa bosanka

E bas super....i zao mi je sto ja ne mogu da prisustvujem......Uzivajte!!!!!!!!!!!

Bred

E jbg, moras da nabavis javu za ovaj

pereca

Ni ja nemam javu, a imam dial up vezu  :ohwell:

Zelim vam lep chat  :'(

Bred

Pereco hoces da ti ja narezem javu i donesem na disku?

pereca

Quote from: Bred on 03-09-2006, 19:48:49
Pereco hoces da ti ja narezem javu i donesem na disku?

Ti si divan  :cvet
Probacu sutra da uradim sama nesto po tom pitanju, pa ti javljam sta sam uradila i da li ces mi ipak ti pomoci.

Bred

Kad si vec na faxu, otidji do rca i narezi to caskom, ako ne uspes, javi :wink:

pereca


vladimir

Ne¹to mi trokira chat, ne vidi se ni¹ta ¹to napi¹em... :hm

Masha

Vladimire, veceras smo u isto vreme bili na chatu i jedino sto sam videla da si napisao bilo je "aloo ljudi". Da li si jos nesto pisao, a to se nije videlo, ne znam, uglavnom ovo se videlo  :wink:

Adonis_Vernalis

Mozda je, posle tog "alooo ljudi", skocio na private? Nekom je dovoljno samo da vikne e da bi ga culi, a nekom treba mnogo vise samo da bi ga uopste primetili...

vladimir

U pravu si, Adonis! :>
Proradio mi je malo posle toga, ali u tom trenutku nista se nije videlo sta sam kuckao, a ni ja nisam na ekranu video ko sta pise. :hm

pereca

E ja jos nemam javu, ne zato sto nisam uspela da narezem nego nisam stigla danas.

Vladimire, opet si chatovao bez naocara  :K