Farmacija forum chat!!!

Started by Bred, 14-06-2006, 10:11:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nasty girl

za utehu ni meni ne radi... :'(

Bred

Kako ne radi? I sta wam ne radi konkretno?

Bred

Ja cekam odgowor.ako ne mozete da se powezete na irc serwer,onda je do was.ili do krstarice.

pereca

Meni se otvori prozor sa porukom da se program ucitava i dalje se nista ne desava. Ne mogu da pronadjem sobu farmaceuti.
Ma nista mi ne radi  :hm

Masha

Ja to ovako radim, ukucam nick i onda sa onog spiska soba markiram bilo koju da bi me povezao na server i onda kada vam se otvori ta soba imate gore u vrhu opciju-udji u sobu. Tada tu kliknete i ukucate u prostoru soba #farmaceuti i ucicete u sobu studenata farmacije. Inace, ja sam usla na chat par puta, ali nikada nikog nema  :'(

alex

Quote from: masha on 18-09-2006, 15:40:59
Ja to ovako radim, ukucam nick i onda sa onog spiska soba markiram bilo koju da bi me povezao na server i onda kada vam se otvori ta soba imate gore u vrhu opciju-udji u sobu. Tada tu kliknete i ukucate u prostoru soba #farmaceuti i ucicete u sobu studenata farmacije. Inace, ja sam usla na chat par puta, ali nikada nikog nema :'(


Stvarno nema nikog

Bred

Ja sam trenutno na chatu. Ako neko zeli-nek mi se pridruzi :)

qwertz

Dok dodjes do ovog chat-a napasce te 1000 virusa i ko zna cega!! Bolji je bio i mali i veliki chat od ovog!! Ali sta da se radi, moracemo da pocnemo da ostavljamo telefone da bismo uspeli da pricamo!! Ili Bred to zapravo zeli?  :)

Smrda

i sta sko nam ne radi taj irc server,kako onda???
ili da odustanem?

Bred

E ne kaki qwertz, kakvi virusi i ostale zavitlancije. evo malopre je cetvoro ljudi bilo na chatu i samo se ti nesto zalis.

Radi irc server, ja sam sad na chatu. Da bi uopste pristupio chatu smrdo, moras da imas instaliranu javu na kompu!

qwertz


vladimir

@qwertz:Nije mislio da si ti smrda, veæ je odgovorio korisniku sa nick-om smrda koji je pisao iznad tebe  :lol: :lol: :lol:

Coolgemini

Vidi,vidi...mali Zvonko andjelak lebdi nad nasim glavama :twisted:.... :>

Al-Jasmina

#88
Nikao nisam uspevala da nadjem sobu farmaceuti pa sam i odustala...
kao sto rekoh onaj malecki chat mi je bio flavourite one!
:happy:

P.S.e smrda je ubo sa nickom
ima da bude zabuna samo tako  :>

Bred

Postoji soba farmaceuti, radi irc server i s chatom je sve ok, napisacu kasnije tutorijal sa sve slikama kako da prisutpite :roll: