Farmacija forum chat!!!

Started by Bred, 14-06-2006, 10:11:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

cvjetic

 :hmm  kako moderator??
djo no komprendo... :hm

Wolf

Pa pravi moderator...Nema zajebancije :police:

cvjetic

pa on mora da visi non stop na chatu...  :shock
blago si ga njemu...  :help2:

stef

 U sustini treba moderator samo kada je najveca guzva, tj. od 23h pa do 2h (posle ostaju samo okoreli chatari, stranci uglavnom, bosanke, irkinje, amerikanke i francuzi)... :luda... A i mogu da se podele dani dezurstva, D je cesto na chatu npr...Aqua isto...

Roben

ајде наведите један разлог за модератора на chatu  :hmm
и како замишљате да то функционише  :`?

Darker

Da bri¹e tvoje poruke, ja sam tako zamislio... :plez :plez :plez

Roben

#216
Quote from: Darker on 15-02-2007, 19:46:22
Da bri¹e tvoje poruke, ja sam tako zamislio... :plez :plez :plez
хахахахахаха.....
па зашто мислиш да се ја противим јер ако тебе ставе ја морам да одем с chata
молио би бреда да одговори на питања и да стави анкету да гласамо за или против
да ли ће модератор моћи да види и пм   :`?
и замолио би да ми се промени боја звездица нећу да се осећам ко дерпе ово је мало  :OFF

Bred

Roben, sa 800 poruka dobijas plavu zvezdicu, dotle se potrudi i muski izdrzi roza boju[kako je stef preziveo? i sta mu fali? nista. valjda :K ] .
Moderator mora da postoji jer i chat polako pocinje da posecuje sve vise ljudi a to ne treba da bude mesto gde ce se ljudi vredjati po bilo kojoj osnovi. Da, bilo bi idealno kada bi ljudi koristili nickove koje imaju na forumu ali hteo sam tamo da omogucim maksimalnu slobodu jer tamo ljudi i treba da se opuste i odmore glavu. :wink:

Masha

Pa sta ima veze sto ce neko od moderatora biti na chatu?  Sto se mene tice ja cu sa ljudima pricati kao i do sada. Ionako vrlo cesto tamo ulovim nekoga od njih.  :wink:

Bred

sam' nastavi da lovis :K
Roben, niko ne moze da cita privante poruke ni na chatu ni na forumu sem ljudi koji razmenjuje te iste privatne poruke. Budite sigurni u to i ne budite paranoicni! :wink:

Roben

#220
Quote from: Bred on 15-02-2007, 20:20:26
Da, bilo bi idealno kada bi ljudi koristili nickove koje imaju na forumu ali hteo sam tamo da omogucim maksimalnu slobodu jer tamo ljudi i treba da se opuste i odmore glavu. :wink:
па си зато ставио модератора  :wall: :wall: :wall:
а ниси ми одговорио како ћеш обезбедити да он увек буде ту  :`?

Quote from: Bred on 15-02-2007, 20:27:04
Roben, niko ne moze da cita privante poruke ni na chatu ni na forumu sem ljudi koji razmenjuje te iste privatne poruke. Budite sigurni u to i ne budite paranoicni! :wink:
нисам параноик питао сам чисто информативно

Bred

#221
da citirate vise razlicitih delova neke poruke koristite kod na ova nacin: [ pa quote pa] zeljeni text za citiranje [/quote] , naravno podrazumeva se bez reci pa, pocetni kod treba da izgleda ovako [ quote]. :wink:
Moderator nece biti se vreme na chatu ali je vazno da bude tu kad je najveca guzva  potrebno je i zbog "padobranaca" koji slucajno nalete na nas forum i chat i pomisle da mogu da divljaju. :police:

Smrda

mislim da novi moderator bude neko ko je najcesce na chatu :K :luda
(svi mi znaqmo ko nam pishe..... :smekerica:)
ja se slazem da treba da bude kontrole :police:

tarantulica

Bred, mene si skroz zbunio.... Pa, pa ne pa....  :hmm

Roben

вероватно препоручујеш себе  :hmm