Osvajati (ili ne) neosvojive

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 19:15:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

izvor: krstarica.com

Mu¹karci vole neosvojive?



Èeste su, meðu ¾enama, prièe o tome ¹ta mu¹karci vole ili ne vole. Te¹ko da ima ¾ene koja jo¹ kao devojèica nije od majke èula "ne radi to-i-to, postaæe¹ takva-i-takva, pa se neæe¹ dopadati mu¹karcima" (umesto "to-i-to" i "takva-i-takva" ubacite majèinske primere po izboru). Jedna od najèe¹æih prièa, bilo da vam ih je isprièala majka, bilo da vam ih je, kasnije, isprièao neko drugi, jeste da ¾ena nipo¹to ne sme da odmah i jednostavno ka¾e "da" kada joj mu¹karac priðe (ne mislimo na pitanje: "Hoæe¹ li se udati za mene?", koje bi do¹lo od èoveka koga prvi put vidite u ¾ivotu, veæ pre na ne¹to tipa: "Hajde da izaðemo na kafu i malo bolje se upoznamo"). Mu¹karci su po prirodi lovci, neosvojiva ¾ena je ono ¹to je za njih izazov, a ¾ena koja odmah pristane na bilo ¹ta nije im zanimljiva i nema ¹anse da se oko nje potrude - iskoristiæe je kao jednoveèernju zabavu. Sad, koliko je ta prièa taèna?

Ukoliko je mu¹karac ¹armer, neko ko je bio s mnogo ¾ena i kome ¾ene veoma retko ka¾u "ne", on æe biti zaintrigiran onom koja ga odbije. Va¹em egu mo¾e prijati da za vama juri mu¹karac za kojim juri gomila ¾ena, a one su mu sve dosadne, ali mo¾ete li i voleti takvog èoveka, èoveka koji ¾ene posmatra kao lovinu, kao nekakve trofeje? Mo¾ete li se u njegovom zagrljaju oseæati bezbedno, mo¾ete li da zamislite da zasnujete porodicu s takvim èovekom? Ili s njim mo¾ete da zamislite samo igru lovca i neosvojive lovine? Nije sasvim iskljuèena moguænost da se takav mu¹karac ba¹ s vama skrasi, ali je znatno verovatnije da æete mu nakon nekog vremena dosaditi i vi.

Veliki broj mu¹karaca, meðutim, ne voli ba¹ mnogo ovakve igre. Bivali su veæ odbijeni i to im se nije dopadalo. Umorni su od ¾ena koje su poput neosvojivih ledenih tvrðava. Led je hladan i ne uzvraæa zagrljaj, a poku¹aji da se otopi mogu da budu zamorni, pa i jalovi. Zato æe veliki broj mu¹karaca, umoran od osvajanja neosvojivog, bez volje da igra igru koja im je dosadila, odabrati neku toplu, milu ¾enu koja s njima neæe igrati tu vrstu igara. Nije da æe im takva ¾ena reæi "da" na ba¹ sve ¹to po¾ele, ne ako se i njoj ne dopada njihov predlog, ali æe s njom znati da su voljeni i s njom æe ¾eleti da ¾ive kao s osobom, umesto kao s trofejem koji su osvojili.

stef

 Nema neosvojive! Tvrdim! Samo nece svaka sa kretenima.

Dukica

Mislim da su se stvari danas malko promenile..bar toliko da nisu vise na nivou muskarac-lovac ,zena-domacica...nazlost ima muskaraca koji su se pokazali kao vrlo nesposobni za zavodjenje (da ne kazem muvanje),pa su shodno tome pojavile zene koje pruzimaju inicijativu,sto  kad-kad lice na "bitch" ponasanje i nije zenstveno...al sta ces kad ima takvih muskaraca..s druge strane ima i takvih zena,da samo cekaju da im neko pridje a da dotle izigravaju dobre devojcice...pa sad vi kao iskusni i sarmantni muskarci,procenite sta je bolje...
mislim da je sve manje ,kako kazes,tj.kako kaze taj clanak-muskaraca lovaca i sve manje neosvojivih zena,a sve vise mlitavih i nesposobnih muskaraca koje su majke verovatno vaspitale da ne smeju da pokazuju svoja osecanja,jer to nije muski...koliko se meni cini sve je vise "bitch" zena..nazalost..jer to uopste nije zenstveno i nezno
ja sam licno za taj stav-aj ti mene da lovis a ja cu se opirem dokle mogu.jer sam fino vaspitana,nego da startujem nekog cim mi se svidi na prvi pogled...
sta ja znam..ima nas raznih... :cvet   

Milos82nbg

Quote from: Dukica on 29-10-2006, 13:58:52
aj ti mene da lovis a ja cu se opirem dokle mogu.

Neke devojke umeju toliko da se opiru, da muskarac posle izvesnog vremena izgubi strpljenje i baci se na sledecu.

hulio_salinas

Quote from: Milos82nbg on 29-10-2006, 18:13:38
Neke devojke umeju toliko da se opiru, da muskarac posle izvesnog vremena izgubi strpljenje i baci se na sledecu.

nesto bih dodao ovome:

kada muskarac izgubi strpljenje, a ne izgubi pamet postaje neverovatno mocan...
kada zena izgubi stalnog obozavalaca, pokusava da otkrije u cemu je problem... pocinje sve vise da razmislja o njemu i vrlo cesto ona posle njega zeli...
ko je dovoljno strpljiv i lukav moze svaku osvojiti...    8)
ja sam to 2 puta u zivotu uradio i niko nije mogao verovati!!!  samo su mi se  :Bog :Bog :Bog

8)

Maslacak

Quote from: hulio_salinas on 29-10-2006, 22:09:39
kada zena izgubi stalnog obozavalaca, pokusava da otkrije u cemu je problem... pocinje sve vise da razmislja o njemu i vrlo cesto ona posle njega zeli...

Ovo je tacno...problem je samo sto tada zena ne pocne da zeli datog muskarca zbog toga sto joj se svidja, vec zato sto je ona "prestala" njemu da se svidja...
sto naravno, ipak ne znaci da to posle ne moze prerasti posle u pravu zaljubljenost...

hulio_salinas

Quote from: Maslacak on 29-10-2006, 22:29:45
ipak ne znaci da to posle ne moze prerasti posle u pravu zaljubljenost...

naravno... ali dovoljno je da se zapali varnica... ne kazem da je to nekog velikog intenziteta, ali ipak postoji...

Maslacak

U pravu si...najvaznija je varnica...
To je inace dobra taktika, lepo si ti to provalio :>
Ma mi zene smo cudo... :K

hulio_salinas

Quote from: Maslacak on 29-10-2006, 22:40:28
Ma mi zene smo cudo... :K

Boga mi jeste...   :cvet

ali mi vas gledamo iz prikrajka i prisustvujemo u vasem cudu...    :ninja:

ovo je mali OFF

zoe

Ма то је само ствар сујете... Није да не функционише, али ако си свесна да почињеш да мислиш о некома зато што он о теби не мисли, ееее... Гледаш да то превазиђеш, и остајеш неосвојива...

AquArius

@ hulio

Bas sam htela da napisem i da zene vole neosvojive (nista manje) ...
To je kod.

Kad ga juris, on je kao senka.
Izmice.
Okreni ledja.
Gle.
Senka trci za tobom.

Darker

Ja ba¹ volim osvojive... jok nego æu da se cimam 100 god da bih ne¹to, mo¾da, uradio... Ovako fino ode¹ kod osvojive, ako ni¹ta, bar je èasnije :K :K :K :K :K :K

AquArius

Sve sto je na dohvat ruke, nije interesantno vise.
Ljudi umeju da rezonuju tako.

Cesto je truditi se, da budes s nekim - prava stvar.

zoe

Д очигледно има друге циљеве.... а питаћемо га шта му мама каже :K

Dukica

Quote from: AquArius on 30-10-2006, 10:45:51
Sve sto je na dohvat ruke, nije interesantno vise.
Ljudi umeju da rezonuju tako.

Cesto je truditi se, da budes s nekim - prava stvar.
jeste,i na tome se zasnivaju prave i duge veze,al kad zapocinjes pricu sa nekim,ne znas koliko truda treba uloziti,pa malko lakse izgubis strpljenje..za pocetak veze,nije potrebno strpljenje ni mnogo truda,osim ako ti se na svidja osoba koju poznajes vec 15 godina..varnica,kako rekose gore,hemija,fizika ili bilo koji drugi naziv,su potrebni i to je to...
a D izgleda vise voli  da varnici nego da se trudi.... :Lj