Osvajati (ili ne) neosvojive

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 19:15:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lijepa bosanka

Ajde vise da se osvojimo...i VOLIMO!!!!!!!!!!!!!!!! :V :V :V
Ova tema predje u filozofiranje... :roll:

qwertz


Smrda

a da li se pod izrazom neosvojiva,moze misliti i na nepristupacnu,zatvorenu....??
sta onda?
slazem se sa Darkerom i Maslackom ukoliko se prica o folirantkinjama,ali prosto ima i zatvorenih devojaka...tad se trud mozda i isplati....

Darker

To me smara. Nisam psihijatar... Ceo ¾ivot je komplikovan, za¹to komplikovati ne¹to ¹to nije nu¾no takvo?

Coolgemini

Uhhh...al' napraviste diskusiju...jedva procitaah :K
Po meni,''neosvojivi'' mogu samo da osvoje ''neosvojive''...a to je zbog toga sto dele zajednicke irealne fikcije o svetu i ljubavi,pa se u tome uspesno kontaju i pariraju...Mislim da ''neosvojive'' moraju prvo rascistiti sa sobom,pa tek onda sa drugima...ali da drugi na vreme shvate sa ''cim'' imaju posla...Takve devojke koje sanjaju i obozavaju da im prilaze svi frajeri nikada nisu zadovoljne,pa posle treskaju glavom kad uvide ko je sve bio na listi,a ko se nasao presvrljan :roll:
Nikada nisam bio preopterecen ''takvim'' devojkama....jeste da su mi skretale paznju...i da sam imao neka negativna iskustva sa njima....ali stekao sam utisak da je sa njima najbolje igrati prljavo...kako one sa tobom,tako i ti ...bukvalno da se dovedu do ludila :K...posle se kotrljaju kao visnjica niz stomak :>
Takodje mislim da je nemoguce osvojiti svaku....prosto nije u domenu humane izdrzljivosti,a i ljubavno-saznajnih moci....treba naci ideal u lepom,ali ne i nedostiznom :wink:

Al-Jasmina

Ima par vrsta i podtipova neosvojivih cura:
-One koje se folirajui odbijaju likove jer su taaako dosadni, a u stvari tvrde pazar

-One koje su neosvojive jer im iz raznoraznih razloga moze prici samo lik koji je spremio utoku i bodigarde
                      za slucaj da ga ona odbije (a takvog nece)

-One koje su stidljive i koje zbog raznoraznih nepotrebnih strahova vezanih za svoj izgled, ili sta vec
                      odbijaju momke da ih ovi ne bi povredili

-One koje znaju sta hoce i koga hoce, te je uzaludno da im iko i pridje sem tog kog su one zamislile i projektovale u glavi

-Ona kojoj je glupo da vam kaze da joj se uopste ne svidjate kao decko, mozda kao druga da
                      ali to ne uspevaju da vam saopste jer vi besomucno navaljujete da je smuvate

apropo ledare, :K
evo i objasnjenja:

Ledara:
-tesko se ugreje, ali se zato vrlo brzo ohladi. Nema nista protiv sexa, ali i nista - za.
U toku sexualnog odnosa zeva i gleda u luster.
Njeno jajjace oruzje je ledeni pogled kojim je u stanju da zasmrzne i najuspaljenijeg muskarca.
Omiljena izreka joj je- Zamrzni pa vladaj!
Omiljeni izgovor- Boli me glava!



preuzeto iz bogato ilustovane knjizice
"Seks za pocetnike" Jasminke Petrovic

Coolgemini

hahahahahahahahahahaha :> :> :> :>
Da nije bila knjiga na sajmu??mislim da sam je video :> :>

Al-Jasmina

Uvek je na sajmu,
na nase great zadovoljstvo :)

Sve ledare sveta treba da je prouce,
a bogami i mnoge neosvojive...himalajke jedne!!!!

ili su vise kao Serpasi...vode u propast one koji nisu oprezni  :)

mimil

#53
Vrlo mudro receno Jasmina... Ali mislim da je text govorio o ovom prvom podtipu koji tvrdi pazar...

Quote from: hulio_salinas on 28-10-2006, 19:15:52
Vasem egu moze prijati da za vama juri muskarac za kojim juri gomila zena, a one su mu sve dosadne, ali mozete li i voleti takvog coveka, coveka koji zene posmatra kao lovinu, kao nekakve trofeje?

Ovo je vecita dilema...

Quote from: hulio_salinas on 29-10-2006, 22:09:39
kada zena izgubi stalnog obozavalaca, pokusava da otkrije u cemu je problem... pocinje sve vise da razmislja o njemu i vrlo cesto ona posle njega zeli...

Quote from: Vampire 666 on 31-10-2006, 23:09:55
ne postoji neosvojiva...samo je potreban pravi pristup... :lol:

100% ste u pravu!

Al-Jasmina

Quote from: mimil on 02-11-2006, 19:02:19
Vrlo mudro receno Jasmina... Ali mislim da je text govorio o ovom prvom podtipu koji tvrdi pazar...

Jeste ali se rasprava rastegla i na ostale podtipove bar koliko ja vidim,
sem ako nisam u medjuvremenu postala shishmis  :happy:

zoe

Не постоји неосвојива, поента је у освајачу... Мислим да је поштеније одбити некога и не завлачити га и тако трошити и своје и његово време...

Делић Даркерове и моје дискусије...
Освајање може бити самом себи циљ, и забавно је док се до циља не стигне, а онда пуф... витез креће у нове победе... Ако то обома одговара, супер! Али најчешће неко пати...
Зато је, као што Д рече, лепо градити нешто лепо са неким, а не против њега...

stef

 Ovo sto cu sada reci devojke treba da prihvatite kao 12-u zapovest (11a je uci sine). :Bog....Ako zelite nesto vise od seksa sa frajerom:TOPLO-HLADNO ,ali umereno.Mora da zna da vas nece lako osvojiti, ali isto tako mora da oseti da vam se dopada.Kontas? Treba da mu stavite do znanja da vam se svida ali i da hocete da ga upoznate pre nego sto udete u vezu! :angel:Ovo pravilo vazi ako vas on startuje, a ako vidite da vas ne startuje, krenite vi u akciju! Isplati se... :Lj

Smrda

meni je ta toplo-hladno igra jako dosadna i bas me zamara....nemam ja zivce za takve taktike...sem toga u cemu je poenta,ako stalno taktiziramo....

lijepa bosanka

Quote from: smrda on 03-11-2006, 00:22:38
meni je ta toplo-hladno igra jako dosadna i bas me zamara....nemam ja zivce za takve taktike...sem toga u cemu je poenta,ako stalno taktiziramo....
slazem se.... :]
To nije ljubav....jer ona je uvijek topla....i treba da bude nesto lijepo,nesto sto opusta,daje ti sigurnost...a ne da si uvijek u grcu.."sta li sad sprema?","sta ce mi sad reci?","cime ce me sad povrijediti?"....
Osvajanje(muvanje) mora da bude malo toplo-hladno,ali to je samo kratko vrijrme....vec se poslije iskristalise ima li tu nesto vise  ili ne...

Jer ono sto ne bi volio da tebi rade-nemoj ni ti drugima!!!!

AquArius

#59
Ako vam se pise o toplo-hladno igrici u vezi, otvarajte temu,
za sad kuckamo samo o svemu onom sto ide pre veze.
:a