Osvajati (ili ne) neosvojive

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 19:15:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

katarina

Ima ih, ima! Samo medju njima treba eliminisati one koji vicu: JA, pa JA! Samo kada cujem da devojka trazi idealnog u diskoteci ili kaficu, smuci mi se! Ne treba sedeti skrstenih ruku, al cim prestanete da se nadate, eto njega!

vazda gladan


igrackica

@dirigentu, apsolutno se slazem za tvojim stavom, kao da sam ga ja pisala :)
Strpljenje je zakon, a ja ga nemam, ali znam nekoga ko ga je imao na pretek i dobio je to sto je zeleo  :wink:
Strpljen-spasen  :)):

Al-Jasmina

Quote from: katarina on 06-08-2007, 15:10:56
Ima ih, ima! Samo medju njima treba eliminisati one koji vicu: JA, pa JA! Samo kada cujem da devojka trazi idealnog u diskoteci ili kaficu, smuci mi se! Ne treba sedeti skrstenih ruku, al cim prestanete da se nadate, eto njega!

evo ja se vise ne nadam :trfr:
sad da cekam na isporuku? :smekerica:

minica

 Ma od vas postenih MI kurve ne mozemo do q**a da dodjemo na red :plez

igrackica

minice, imas pice od mene za ovo  :116: :Bog

Pedja

Quote from: minica on 09-09-2007, 22:25:23
Ma od vas postenih MI kurve ne mozemo do q**a da dodjemo na red :plez
:shock

Хаха  :>

lycos

nekad se cekalo u redu za hleb, mleko, secer i benzin.. a dobra, kvalitetna devojka ne treba da ceka red, jer ona bude primecena, zapazena...one zrace harizmom tako da ne znaci da sve one koje uspevaju su kurve..

*

ja mislim da minica nije to htela da kaze  :hmm

jecapereca

Quote from: lycos on 10-09-2007, 09:35:28
nekad se cekalo u redu za hleb, mleko, secer i benzin.. a dobra, kvalitetna devojka ne treba da ceka red, jer ona bude primecena, zapazena...one zrace harizmom tako da ne znaci da sve one koje uspevaju su kurve..
Apsolutno se slazem sa tobom

katarina

Quote from: minica on 09-09-2007, 22:25:23
Ma od vas postenih MI kurve ne mozemo do q**a da dodjemo na red :plez

Ne brini, svaka krpa nadje zakrpu:)  :cvet

Duke

Ja se npr. ne slazem ovde sa dirigentom iako bih stavio amin na vecinu njegovih postova. Mada ja bas ne bih otkrivao svoje trikove ali...

OK, vrh riba, vidis je na ulici, u disku, bilogde.

Ako ne zna sta hoce i ako za jedan njen pogled treba da skinem zvezde sa neba onda me u startu vec ne zanima. Ovakve princeze na zrnu graska nisu po meni vredne truda, sve i da se posle mesec dana lomljenja oko iste usrecis... Nema tu srece jer ces uvek morati da se lomis, mislis da li se predomislila, da li te zavlaci iz zabave (ona se tebi svidjala, i ti si ulozio trud dok je ona trepkala okicama, moze joj se, a vole to VERUJ MI)... Empirija cista, sto se mene tice NIKAD VISE

Sa druge strane postoje ovakve devojke koje znaju sta hoce, a onda nema tu puno filozofije, vidis iz razgovora da li se ti njoj uklapas u pricu, das sve od sebe da joj se dopadnes i zainteresujes za sebe i onda otvoreno kazes sta hoces i kako hoces. Toplo-Hladno i slicne teorije su samo puko gubljenje vremena, a zamisli da joj se ni ne svidjas i da od starta nisi imao sanse...
Za svo to vreme mozes farmaceutsku da polozis, a ti ga uludo gubis. Na ovaj nacin i da ne uspes uvek ces imati njeno postovanje, a kasnije svasta moze da se desi, zato sto ce znati da nisi ta vrsta muskarca koja planira, posmatra iz prikrajka i glumi (ne mogu da udjem u zenski mozak, ali mislim da je ovo jedna od stvari koja ih najvise odbija /ispravite me koleginice ako gresim/)
Sa druge strane ako si joj se svideo, nece se ustrucavati da to kaze kada si ti vec toliko otvoren da njoj to priznas, i sve ima lepu perspektivu... isto empirija, i za odbijanje i za prihvatanje.

Na ovaj nacin nista ne mozes da izgubis (ni vreme, ni njeno postovanje, ni samopostovanje), a opet mozes da dobijes jednu pravu vatrenu devojku sa kojom mozes da dozivis puno lepih trenutaka.

Ne postoji ni neosvojiva ni neosvojiv, svi smo mi samo obicni ljudi sa svojom vlastitom bedom i nesrecom koja nas prati do sudnjeg dana (Oliver Kromvel). Jedina neosvojivost je ona koju nekome zbog svoje nemoci strahom potpisemo.

igrackica

Quote from: Duke on 12-09-2007, 15:25:58
Na ovaj nacin i da ne uspes uvek ces imati njeno postovanje, a kasnije svasta moze da se desi, zato sto ce znati da nisi ta vrsta muskarca koja planira, posmatra iz prikrajka i glumi (ne mogu da udjem u zenski mozak, ali mislim da je ovo jedna od stvari koja ih najvise odbija /ispravite me koleginice ako gresim/)
Dakle, ne mislim da devojke odbija posmatranje iz krikrajka i "glumljenje ludila", cak bas naprotiv, mene je to uvek odusevljavalo! Kako neko moze da crkava u sebi, a spolja izgleda kao santa leda! I ko je tu lud, na kraju?
Nije sve to tako jednostavno, uvek mislis da si sve profile licnosti vec proucio i da za tebe vise nema tajni, medjutim redovno se okliznes i shvatis da ljudi nisu stancovani i da se svi razlikuju. Jednstavno je nemoguce svaki put predviteti neciju reakciju i znati koja je taktika prava!
I najvaznije, za jedno si u pravu, ako se nekome ne svidis, a i dalje se trudis, postavlja se pitanje iz kog razloga i u kom trenutku slabosti(dosade, patnje...) je ona/on pristao da bude sa tobom i velika je verovatnoca da takva veza nema buducnost! Mada, cuda se desavaju :)

Al-Jasmina

 :>
QuoteKako neko moze da crkava u sebi, a spolja izgleda kao santa leda! I ko je tu lud, na kraju?
:> :> :> :> :> :>

Crkava u sebi...slatko
a kolika je tragi-komedija iza te misli  :)):

Ponekad, kada se nekome dopadnem ne volim preveliko odusevljenje i neciji kul stav ume da bude tako relaksirajuci  :happy:
ali nekada bez odusevljenja imam utisak da sam u monodrami
i da sam sve umislila  :lol: :lol: :lol:

dirigent

     Ko hoce da se bakce sa neosvojivima , nek prvo nadje nesto skromnije , onda moze natenane neobavezno da  baca udice , pa makar se bavio sportskim ribolovom cisto radi udvaranja i flerta.
      Corav je posao ako neko trazi neku perfekciju , a pri tom nema prvobitnu varijantu , jer ishod je neizvestan i na krace i na duze staze. Surovo zvuci , ali je logicki opravdano kako i za muskarce tako i za devojke.