Osvajati (ili ne) neosvojive

Started by hulio_salinas, 28-10-2006, 19:15:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

igrackica

E, to, to, neki vole da budu sa bilo kim, samo da ne budu sami! Da ne bi ne daj Boze popustili pred samim sobom i bili sa nekim koga vole, ali nece iz inata!
Ili se zavaravaju i trose vreme dok "izabrana" ne obrati paznju na njih.
Nije to lose, treba skrenuti paznju sa problema, ako te bas skroz obuzeo, ali to je kratkog daha, obicno shvatis da je taj neko "prolazni" pogresan, pa te samo drmne i jos vise uputi na tvoju neosvojivu, jer je ona jedina, savrsena i drugi mogu samo da nerviraju. Videla ja, probala, verujte na rec. Nema od toga leba!

*

Quote from: Duke on 12-09-2007, 15:25:58
Sa druge strane postoje ovakve devojke koje znaju sta hoce, a onda nema tu puno filozofije, vidis iz razgovora da li se ti njoj uklapas u pricu, das sve od sebe da joj se dopadnes i zainteresujes za sebe i onda otvoreno kazes sta hoces i kako hoces. Toplo-Hladno i slicne teorije su samo puko gubljenje vremena...
Na ovaj nacin i da ne uspes uvek ces imati njeno postovanje, a kasnije svasta moze da se desi, zato sto ce znati da nisi ta vrsta muskarca koja planira, posmatra iz prikrajka i glumi

Slazem se sa tobom… Meni je isto to posmatranje iz prikrajka, uhodjenje i sl., ne samo gubljenje vremena, vec i dokaz nedostatka samopouzdanja… Lepo pridjes, kazes sta imas, ako to zaista zelis, a ne da iz prikrajka patis i glumis ludilo… Sto bi rekao Voja iz Otvorenih Vrata – “Bolje casna korpa, nego vecita patnja”!  Ovako devojka moze da pomisli da si malo PSYCHO :K

Quote from: Duke on 12-09-2007, 15:25:58
Ne postoji ni neosvojiva ni neosvojiv, svi smo mi samo obicni ljudi sa svojom vlastitom bedom i nesrecom koja nas prati do sudnjeg dana (Oliver Kromvel). Jedina neosvojivost je ona koju nekome zbog svoje nemoci strahom potpisemo.

Jednom recju, to sto si napisao…
:Bog
Ja isto tako verujem da ne postoji osoba koja je neosvojiva, samo je caka u tome kako da joj pridjes :wink:

katarina

Ja nikada nisam imala snage da se bakcem oko neosvojivih! To mi je gubljenje vremena! A i nekako sama sebi kasnije objasnim da on i nije bas za mene, cisto da ne priznam sebi neuspeh:)  :stid:

jecapereca

Quote from: katarina on 14-09-2007, 10:46:48
Ja nikada nisam imala snage da se bakcem oko neosvojivih! To mi je gubljenje vremena! A i nekako sama sebi kasnije objasnim da on i nije bas za mene, cisto da ne priznam sebi neuspeh:)  :stid:
Katarina plasis me.Da nisi mozda moja dvojnica ili sam ja podvojena licnost. Do sada si vec u nekoliko tema dala odgovore koji su veoma slicni mom nacinu razmisljanja. :cvet
Da predjem na odgovor, ja nisam za osvajanje neosvojivih jer 1. vreme je novac a 2. nekako mi se cini da posle izvesnog vremena ti neosvojivi mi vise nisu interesantni

Masha

Hhahahaha, jao kako me nasmeja jecapereca sa ovim vreme je novac  :cvet. Sigurno ti je omiljeni film "Kako je propao rokenrol", tacnije onaj deo zvani "Nije sve u ljubavi, ima nesto i u lovi"  :K. Naravno, nisam isronicna, bas mi je ovo bilo simpaticno.

jecapereca

Masho, drago mi je da sam te nasmejala.Ali nisam zelela da  to tako realno tj bukvalno zvuci, vec jednostavno glupo je gubiti vreme zanoseci se ( da li se tako kaze?!) sa nazovi neosvojivima- jer mislim da takvi ne postoje.
Film koji si navela mi nije bas omiljeni ali je pobrao moje simpatije.

pig_am_am

moj jeste omiljeni...

ima li ova tema smisla vise?  :roll:

neosvojiv nije niko. eto. tacka.

Wiseguy

Navodim citat iz jedne, ne ba¹ preterano poznate knjige koja daje savr¹en, univerzalan odgovor na ovu temu:
"Poka¾i nezainteresovanost, aili me ne odbij, i ja æu veèno trcati za tobom, sve u pustoj nadi da æe mi uspeti, u tebi da probudim iskru koja æe goreti samo radi mene" - Branimir Periæ, "Crte¾ Biber Jano¹a".

E sad, nekima uspe, nekima ne. Meni se desavalo da prodjem na prvu kod devojke koja ekstra izgleda i o kojoj pone¹to èak i znam, i da me smori ba¹ zato ¹to je sve ok... nema pravila

stef

 Malo neckanja, za malo mastanja... :K

Al-Jasmina

 :)): Osvajanje neosvojivih,
pa bez toga ne bi bilo pola knjizevnih dela
:> :> :> :>
e sad ako se neosvojiva i osvoji,
kad tad ce se baciti pod voz,
uprkos pronadjenoj "sreci"  :ohwell: :)):

Ana Karenjina R.I.P. 
:stid:

Darker

Quote from: Al-Jasmina on 27-09-2007, 21:49:34

e sad ako se neosvojiva i osvoji,
kad tad ce se baciti pod voz,
uprkos pronadjenoj "sreci"  :ohwell: :)):

Ana Karenjina R.I.P. 
:stid:

I hvala svevi¹njem na tome, to je mogla oma da uradi i da nas batali ¹panske sapunice na 1000 strana :wink:
A to osvajanje neosvojive/og, je upravo sapunica LIVE!

Al-Jasmina

 :> htedoh to i dodati..
Grchka tragedija je osvajanje neosvojive,
a osvojiti neosvojivu- sapunica  :happy:


Darker

Hmmm, misli¹-Grèka tragedija je NEosvajanje neosvojive/og ? A osvajanje je ¹panska sapunica?
Ma nije bitno, isto s***e, more je more :K :K :K :K