Vece kubanske muzike

Started by wsh, 04-11-2006, 16:15:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

wsh

02.11.2006. u klubu Holiday odr¾alo se premijerno salsa veèe. Odlièna atmosvera, dosta igranja, muzika i rasveta dopreineli su da skoro 200 ljudi koliko je posetilo ovu ¾urku u¾iva u èarima salse. Sledeæeg èetvrtka je zakazana nova salsa ¾urka u istom klubu u isto vreme èetvrtak 9.11. od 21 èas Skadarska 40a. Kako je bilo mo¾ete pogledati na slikama:










Darker

U, to bi moglo da se overi...

Korisnicko Ime


zoe

Како је супер кад препознаш неки народ на сликама! :~

Значи, ово је неки дугорочни план? Сваки четвртак! Лепо, лепо...ђускаће се :V :~ :V

wsh

Ljudi stvarno je bilo lepo, iskreno iznad svih mojih ocekivanja. Odlichna ekipa ljudi 99% su studenti skoro 200 ljudi na premijernoj veceri su dobar znak da cemo nastaviti sa dobrim zurkama pozivam Vas da nam se pridruzite. SVAKI CETVRTAK

Darker

Ako je za d¾ i bogu je drago!

Korisnicko Ime

@Zoe, macanko
mogli bi da odigramo neki ples :D
Naravno, ukoliko igras sa laicima :K

zoe

Их, немој да си скроман мацане! Наравно да ћемо да ђускамо! :~ :cvet

andjela

Bila sam proslog cetvrtka i ovog dolazim obavezno, jer je zurka bila odlicna, bilo je puno ljudi, muzika je bila odlicna, ma sve je bilo super. 
Wsh, bio si super

wsh

#9
andjela hvala na pohvalama evo jos malo i odo do holiday-a nadam se da ce biti jos bolje veceras
poz svima pa se vidjamo ljudi


naredna zurka je najavljena za 16.11.2006. BESPLATAN ULAZ I SNIZENE CENE PICA OPCIONA GARDAROBA



spojila sam poruke

wsh

Sledeca zurka je najavljena za Cetvrtak 23.11 od 21 cas s tim da ce instruktori plesnog kluba Art of Dance odrzati javni cas salse od 21 do 22 casa, muziku pushta DJ Vlada, NARAVNO ULAZ BESPLATAN

Moram da napomenem sa velikim pohvalama da su proslu zurku u Holiday-u 16.11 radili DJ Kimi i DJ Mare.

bla

wow, mora da je wextra...

Lence

       Ja jo¹ uvek ne mogu da prebolim zatvaranje Radoviæa i nezaboravne salsa veèeri petkom u istom klubu. :'( :'( :'( :'(
       Da li neko mo¾da zna hoæe li ga ponovo otvoriti?

wsh

Nazalost Lence to je bio jedan od razloga zasto smo pokrenuli akciju sa Holiday-om jer nazalost Radovic vise nece raditi. Promenila se uprava pozorista i sama koncepcija njihovog rada.

Pozivam te da dodjes ovog cetvrtka:

Sledeca salsa zurka je najavljena za cetvrtak 07.12.2006. od 21h.
Klub Holiday Skadarlija 40a - BESPLATAN ULAZ
DJ Vlada(Belgrade Style) - salsa, merengue, bachata, reggeaton
Org Belgrade Style

Darker

Wsh, hoæe li biti organizovana neka ¾urka za Novu Godinu? Neki maskenbal sa salsom, a? :loptica :loptica :~ :~ :~