Vece kubanske muzike

Started by wsh, 04-11-2006, 16:15:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Lence

     I mene zanima isto. Ako bih i¹la u neki klub za Ng (¹to inaèe ne praktikujem), u obzir bi do¹la samo ta varijanta sa salsom! :V Jedino bih se dvoumila kada bi prednovogodi¹nji maskenbal u KST-u postao novogodi¹nji...

wsh

Nazalost za samu novu godinu je prostor iznajmljen, to nam je i bila ideja ali mi iz Belgrade Style-a nismo dobili mogucnost da organizujemo tako nesto. Ono sto znamo da ce za novu godinu ulaz u Holiday biti 2000 dinara sa neogranicenim picem tematski ce biti mjuza koja uglavnom ide na zurkama. Sto se tice nas recimo da smo za 28 kada je novogodisnja zurka u Holiday-u  u pitanju spremili smo jedno lepo iznenadjenje :)

E da moram da kazem da je sinoc bilo sjajno odlicna atmosvera potrudicu se da Vam bacim i koji klip da Vam priblizim deo sinocne zurke u Holiday-u

Darker

To bi bilo super! U Havani æe za NG biti Salsa, koliko èujem...

Lence

     D, a jel zna¹ za koliko? Nije ni to lo¹e, ali nema Havana onu du¹u koju je imao Radoviæ... :'( , a i te¹ko da bih mogla nekog da nateram da ide tamo za Ng.
     Wsh ima li u Holiday-u salsa i nekim drugim danima? Èetvrtkom imam neku probu, pa mi nikako ne odgovara! A ba¹ bih htela da uporedim sa Havanom, pa da vidim kom carstvu da se priklonim :Bog

Darker

Ne znam, ali verujem da æu saznati po¹to me ðevojka vrbuje za isto... ako uspem i macanose da nagovorim - eto tebi dru¹tva!:-)

Korisnicko Ime

Ja koliko sam skapirao, macanosi nagovaraju tebe, ti si slaba karika :K
Super bi bila ta NG u Havani. Meni je to mesto, jedno od dva otkrovenja ove godine.

Lence

        Super! Ali bilo bi fino da upoznam macanose pre toga! Nadam se da niste svi neki talentovani igraèi, da se ne brukam mnogo... :stid:

Darker

Dogovoriæemo se;)
Ja æu ionako da presedim celo veèe:-)

Korisnicko Ime

Pa da, zato sto cu ja da igram sa tvojom zenom :K

Darker


Lence

          D Ne dolazi u obzir! Nema sedenja, dok se èeka Nova godina! Ti lepo uzmi svoju ðevojku pod ruku, pa nek te ona vodi, a meni Wsh da dovede nekog instruktora, pa da nastavim sa uèenjem tamo gde sam stala! :loptica Mada i ne mora, tamo su svi uvek raspolo¾eni da igraju sa tobom, èak ikad ima¹ dve leve noge..

wsh

NEW YEAR SALSA PARTY
Cetvrtak 28.12.2006. od 21h.
Interno takmicenje salsa parova
Besplatno ucesce
Revijalni nastupi.
Novogodisnje nagrade
Klub Holiday Skadarlija 40a - BESPLATAN ULAZ
DJ Vlada(Belgrade Style)
Org Belgrade Style

Ranija prijava moguca putem telefona 064-20-99-896
U klubu od 21 do 22:30 casa je prijava parova
23:00 pocinje takmicenje.

Ljudi u Havani ima za novaka salsa. Ne znam cene ali znam da ima.

zabica

a ko ne zna salsu???
da li moze samo da se dodje da se gleda? :hm

wsh

Drugari prava najava za sve vas i koji igrate i koji ne igrate !!!!!!!!!!!!!!!!!


cvjetic

ko je raspolozen da ide?ja sam za! :loptica :loptica :loptica :V :V :V :V