''Podgrevanje starih sarmi'', ili je prijateljstvo ipak moguce?

Started by Danica, 05-11-2006, 03:10:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Danica

@D posle tvog vica smucise mi se sarme...al imas pravo
@Zoki zar mislis da za to treba anketa??? Ne.

3OPAH

Quote from: Danica on 06-11-2006, 22:58:11
@D posle tvog vica smucise mi se sarme...al imas pravo
@Zoki zar mislis da za to treba anketa??? Ne.

1. Kog vica? Onog o sarmamicama ili punjenim patkama, pardon punjenim paprikama?  (hi-hi...)


2. :K

Darker


Sportas

Danice, kraljice, batali stare sarme!!! pametna cura ko ti, ne sumjnam ni da si slaka, ne treba nista da podgreva. Ja bih te izveo na veceru ako si za????? Zbog tebe se registovah  :) :) :)

Danica

Dragi kolega-sportisto, mozda ste me pomesali sa nekom pravom Danicom, pa vam prastam. :angel: Ako niste mogu samo da vam preporucim: raspitajte se za nekakvo srculence iliti slican chat u mec- mejker fazonu. Ovo je mesto gde se vrlo iskreno, razmatraju neke teme. Zaboravimo svi na sarme. Jel se nekome ikada desilo da u drugome prepozna nesto lepo, proradi plamicak koji se pretvori u igrice ( neosvojiva-osvajaci, toplo-hladno, ja tebi-ti meni), i nikada se ne rasplamsa u vatru (prava vatra je samo zaljubljenost), a posle ti i dalje taj neko nekako drag, kao i secanje na igrariju. Moze li prijateljstvo ili ne???. U drugim kaminima su neke vatre na putu, a ako i nisu kad tad ce ih biti, druge vatre, druga jela,to smo vec svi shvatili…E ajde ljudi laku noc

Darker

Ja mislim da bi moglo da padne i jedno laku noæ ovoj temi po¹to o svemu ovome veæ prièamo u mnogim drugim u okviru istog podforuma...