SD Crvena Zvezda

Started by nasty girl, 05-06-2006, 09:20:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Ma bocne linije i mogu biti zatvorene, pogotovo sad kad je Koroman dosao. Ali u napadu smo totalne trube.

mikele

Quote from: Roben on 05-02-2007, 16:17:56
и неки бек јер Пантић нема појма а онај Јоксимовић какав је го јуче примио треба да лети моментално јер му није први пут :nene:
Ма Јоксимовић неће видети терен када се Бајалица уклопи,тако да ме он уопште не брине.Боље би му било да иде да пева ''лане моје''  :lol3: :lol3:
А што се тиче Пантића,нисам баш сигуран да је он наш главни проблем.Он није баш најсрећније решење,али мислим да имамо пречих проблема.А то је пре свега напад јер је*о ти Звезду којој је Ђокић први нападач и незаменљиви члан првих 11.  :wall: :wall: :wall: Катастрофа
Па он не зна лопту да прими када му је изведу из аута,а камоли нешто друго.Али реално на нашем тржишту нема ни солидних нападача,тако да ћемо мало да причекамо.  :shock :shock :shock

hulio_salinas

Au, Lave, ovo si dobro rekao:

Quote"је*о ти Звезду којој је Ђокић први нападач и незаменљиви члан првих 11."

:Bog

Bas to. 100% si upravu. Kakav nam je fudbal generalno, takav je i napad Zvezde - ocajan.  :ball2:

Roben

a Purovic covek zvani ofsajd

mikele

Није ни Пуровић сјајан и бајан,али ипак је класа за Ђокића.Па заједно смо гледали текму када човек не зна да прими ниједну лопту,па макар она била изведена и из аута брзином од 10км/часу.
А Аилтон звани антигравитација...Мораће да смрша још мало и да са мало више жара игра јер нисмо ми овде баш толики слепци као што је он мислио.  puc puc puc
Испаде Миланко Рашковић наш најбољи нападач,само он чим уђе-повреди се  a005 a005 a005
Шалу на страну,пре бих њему дао шансу него Ђокићу,мада овај ћелави убада голове не знам ни ја сам како  :hmm :hmm :hmm
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Јој боли ме стомак од смеха.Сада сам се сетио да је Ђокић шутирао пенал за репрезентацију на некој текми(ваљда против Баскије).Као хтео је да се упише у листу стрелаца на свом дебију за репку,кад оно ћорак  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :wall: :wall: :wall:

mikele

‚‚Neæu da krpim rupe''-reèe potencijalni reprezentativac Crne Gore  :hmm :hmm :hmm
Izvor:Glas Javnosti

NIKOZIJA - Marko Peroviæ je jedan od retkih, ako ne i jedini, koji se usprotivio treneru Du¹anu Bajeviæu. Vezista Crvene zvezde na prijateljskoj utakmici sa Daevu Pusanom (2:1) odbio je zahtev "princa sa Neretve" da igra na poziciji levog beka, te je na susednom terenu odradio individualni trening, dok su njegovi saigraèi odmeravali snage sa Korejcima. 

- Prièao sam sa ¹efom Bajeviæem u vezi sa pozicijom levog beka. Probali smo letos i svi su videli da to ne ide. Tada smo prièali i jasno sam mu stavio do znanja da se ne vidim na tom mestu. Sada je opet na Kipru zahtevao da igram levog beka, ali nisam pristao. Jednostavno sam mu rekao da neæu da budem levi bek, on je odgovorio da je to po¹teno sa moje strane, ali ipak nije odustao od svojih zamisli - obja¹njava Peroviæ.

Potencijalni crnogorski reprezentativac napominje da izmeðu njega i Bajeviæa nema nesuglasica, veæ da su samo izneli svoje stavove i da se na tome zavr¹ilo.

- Ne znam zbog èega se stvara tolika frka oko toga, jer je svima jasno da ja ne mogu da igram levog beka. Neæu da krpim rupe, hoæu da budem na svom mestu. Znam da je velika konkurencija na mojoj poziciji, svaka èast svima, ali ja znam koliko vredim. Ne mislim da æe me bilo ko iz Uprave kazniti za ono ¹to sam rekao, niti da æe to biti lo¹e po mene. ©ef i ja smo prièali kao ljudi i tu nema ljutnje. Uprkos svemu ne oèekujem da budem u drugom planu, veæ se nadam da æu dobiti ¹ansu veæ na sledeæoj utakmici - zakljuèio je Peroviæ, dok se izjava Du¹ana Bajaviæa, barem za sada, zavr¹ila na prvobitnoj reakciji: " Najveæa kazna mu je ¹to ne igra".

hulio_salinas

Sto se tice Djokica - slazem se.  :K :K :K

Ailton je dobio zeleno svetlo da ide iz kluba i mislim da je to jasan znak da ne racunaju na njega.  :>

Perovic je u pravu. Ako covek kaze da na mestu levog beka ne moze da pruzi maximum, treba ga ispostovati. Ako trener stavlja coveka da igra mesto koje mu ne odgovara, nije problem u igracu vise, nego u treneru.

Mada meni jedno nije jasno - kada sam trenirao fudbal, zivotna zelja mi je bila da igram u Zvezdi. Kada bih igrao u Zvezdi totalno bi mi bilo svejedno koju poziciju igram. Jednostavno, to je nesto sto treba da primenjuju igraci Crvene Zvezde. Privilegija je nositi Zvezdin dres, a sramota je ne isprljati ga na terenu i igrati k'o balerina.

Generalno - svi igraci - SRCE NA TEREN!

mikele

#97
Prvi remi Zvezde na pripremama

Fudbaleri Crvene Zvezde upisali su prvi remi na zimskim pripremama. Posle èetiri uzastopne pobede crveno-beli su u prijateljskom meèu u Nikoziji odigrali nere¹eno 1:1 sa Omonijom.

Zvezdu je u vodjstvo doveo Nikola Trajkoviæ u 40. minutu, a konaèan rezultat postavio je Vakufcis u ¹estom minutu drugog poluvremena.

Crveno-beli æe na Kipru boraviti do 12. februara, a do kraja priprema odigraæe jo¹ jednu kontrolnu utakmicu, sa ukrajinskim Dnjeprom.
================================================================================================================
Veliki gest velikog kluba
Veliki gest velikog kluba
(http://www.putfile.com/pic.php?img=4711531)

Predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda Dragan Stojkoviæ-Piksi uneo je mnoge pozitivne stvari od kako je u "svoj" klub u¹ao sa funkcijom. Promene su vidljive na svakom koraku, osvojeni su i domaæi trofeji, ali se veliki klub prepoznaje i po naizgled "malim" stvarima ili gestovima.

E, takav je upravo bio gest Crvene zvezde u utorak kada je povod za konferenciju za novinare bilo predstavljanje najzvuènijeg pojaèanja u zimskom prelaznom roku - Ognjena Koromana.

Na inicijativu Stojkoviæa, konferencija je poèela minutom æutanja za tragièno preminulog omladinskog fudbalera Partizana Srdjana Kaèara.

Gest za svaku pa¾nju i pohvalu i pokazatelj da dva najveæa srpska fudbalska kluba ne moraju da se gledaju "preko ni¹ana". U ¾ivotu, ipak, ima va¾nijih stvari, bez obzira na to koliko se u ovoj zemlji i na na¹oj planeti voleo fudbal.

U "normalnim" zemljama i okolnostima, ovaj Zvezdin gest bio bi uobièajena stvar, ali s obzirom na sve navijaèke podele u Srbiji, zaslu¾uje da se o njemu napi¹e vest.

Fudbaler Partizana Srdjan Kaèar poginuo je u saobraæajnoj nesreæi u Zemunu 4. februara, na svoj 18. rodjendan.

(MONDO)

hulio_salinas

Ma Piksi je legenda. Dzentlmen i smeker!  8)

Roben

Izvor: B92
Stojkoviæ nudi gostoprimstvo Interu
(http://nono9.us)
Fudbalski klub Crvena zvezda ponudio je domaæinstvo Interu iz Milana za predstojeæu prvu utakmicu osmine finala Lige ¹ampiona protiv Valensije, koja je zakazana za 21. februar.

U dopisu koji je predsednik Fudbalskog kluba Crvena zvezda Dragan Stojkoviæ predsedinku Intera Masimu Moratiju "iskreno èestita na sjajnim rezultatima i odliènoj formi ekipe tokom dosada¹njeg toka sezone i ¾eli mnogo uspeha u predstojeæim meèevima na svim frontovima."

"Uzimajuæi u obzir odluku italijanske vlade da posle tragiènih dogaðaja na Siciliji zatvori stadione koji ne ispunjavaju bezbednosne standarde, meðu kojima je i Ðuzepe Meaca u Milanu, fudbalski klub Crvena zvezda vas sa velikim zadovoljstvom poziva da koristite na¹ stadion za predstojeæu utakmicu osmine finala Lige ¹ampiona protiv Valensije, 21 februara, od 20 èasova i 45 minuta.   

Ubeðeni smo da bi va¹ klub imao sjajnu podr¹ku na¹ih navijaèa u Beogradu, jer dvojica biv¹ih igraèa Crvene zvezde danas obavljaju va¾ne uloge u Interu. Dejan Stankoviæ, je sportski idol u Srbiji i godinama uspe¹no nastupa za va¹ tim. Sini¹a Mihajloviæ je legenda srpskog fudbala, osvajaè Kupa ¹ampiona i Interkontinentalnog kupa sa Crvenom zvezdom, a danas pomoæni trener Intera. Uz sve to Milano je geografski dovoljno blizu Beogradu da bi va¹i navijaèi mogli u velikom broju da doðu na ovu utakmicu.

Za Crvenu zvezdu bilo bi istinsko zadovoljstvo organizovati ovakvu utakmicu, koja bi predstavljala pravu propagandu vrhunskog fudbala," navodi se u dopisu fudbalskog kluba Crvena zvezda koji je potpisao predsednik Dragan Stojkoviæ.

hulio_salinas

Oce nas, koji si na nebesima...  :Bog

Da l' cemo makar "ovako" gledati LS na Marakani?!

mikele

То би било стварно екстра,али то је у домену научне фантастике.
А стадио би био препун,али џаба нам то када не знамо Интерове навијачке песме,а они не знају српски тако да слаба вајда од пуног стадиона.  :K :K :K

mikele

Stankoviæ: Inter mo¾da i dodje u Beograd
(http://www.putfile.com/pic.php?img=4728381)
Predlog Crvene zvezde milanskom Interu da na njenom stadionu ugosti Valensiju u osmini finala Lige evropskih ¹ampiona, nai¹ao je na odu¹evljenje kod dvojice biv¹ih fudbalera crveno-belih Dejana Stankoviæa i Sini¹e Mihajloviæa, koji su sada na platnom spisku Intera.

Stankoviæ je na treningu u petak razgovarao o toj ideji sa Zlatanom Ibrahimoviæem, Adrijanom, Alvarom Rekobom, Ernan Krespom, Estebanom Kambijasom, Markom Materacijem i ostalima.

"Koèi me samo Mihajloviæ, koji predla¾e da igramo u Novom Sadu", na¹alio se Stankoviæ u izjavi za "Blic", a potom nastavio:

"Nije nerealno da 21. februara igramo na Marakani. Meni bi bilo veliko zadovoljstvo, a i Sini¹i sigurno, da Valensiju ugostimo u Beogradu".

Reprezentativac Srbije smatra da je Inter najvi¹e o¹teæen odlukom Vlade Italije da suspenduje brojne stadione na Apeninskom poluostrvu.

"Ljudski ¾ivot je svakako va¾niji od bilo koje fudbalske utakmice, ali vlast u Italiji nije smela da èeka ¾rtvu da bi zabranila prisustvo publike na stadionima, veæ je u ovu akciju trebalo da krene jo¹ pre dve godine, kako bi klubovi na vreme obezbedili uslove. Nama sada predstoji 11 vezanih utakmica bez publike, jer prvo gostujemo Kjevu koji takodje ne ispunjava bezbednosne uslove, pa doèekujemo Kaljari na praznom stadionu, zatim gostujemo Kataniji èiji je stadion suspendovan i tako jo¹ osam kola", prièa Stankoviæ.

"I na¹i èelnici i ljudi iz Milana su veæ napravili plan rekonstrukcije stadiona, ali dok se ne zavr¹e radovi, bilo bi dobro da makar vlasnicima pretplatnih karata dopuste ulaz na tribinu. Njih je 40.000", dodao je Dejan Stankoviæ, uz konstataciju da odlukom Vlade Italije gube i fudbaleri i publika.

Inter æe Valensiju ugostiti 21. februara, ali je nezivesno gde jer njegov stadion "Djuzepe Meaca" ne ispunjava bezbednosne uslove koje su u sredu propisale italijanske vlasti.

Predsednik Crvene zvezde Dragan Stojkoviæ uputio je zvanièno pismo predsedniku Intera Masimu Moratiju sa idejom da Zvezdin stadion bude domaæin tog duela.

"Crvena zvezda vas sa velikim zadovoljstvom poziva da koristite na¹ stadion za predstojeæu utakmicu sa Valensijom... Za nas bi organizovanje ovakve utakmice bilo istinsko zadovoljstvo, koje bi predstavljala pravu propagandu vrhunskog fudbala", pi¹e Stojkoviæ.

Stojkoviæ je izrazio uverenje da bi Inter imao veliku podr¹ku navijaèa u Beogradu, po¹to za milansku ekipu nastupa nekada¹nji Zvezdin prvotimac i kapiten reprezentacije Srbije Dejan Stankoviæ, dok je Sini¹a Mihajloviæ, koji je sa "crveno-belima" osvojio titule prvaka Evrope i sveta, pomoæni trener kluba.

"Uz sve to, Milano je geografski dovoljno blizu Beogradu da bi va¹i navijaèi mogli da u velikom broju dodju na ovu utakmicu", ocenio je Stojkoviæ u dopisu.

(MONDO)


nasty girl

Lejvor Postel u Crvenoj zvezdi

Biv¹i ko¹arka¹ Njujork Niksa, Juta D¾eza, Olimpijakosa i Ostendea, Lejvor Postel novo je pojaèanje Crvene zvezde.

29-godi¹nji Amerikanac visok 197 cm, igra na pozicijama beka i krila, a ovu sezonu zapoèeo je u ekipi belgijskog Ostendea za koji je u 10 meèeva ULEB kupa proseèno ubacivao 13 poena uz 4 skoka.

Najbolju partiju prikazao je protiv Montepaskija kome je ubacio 30 poena, a u Evropi je prvo krajem 2004.godine nastupao za Olimpijakos.

U NBA ligi Postel je tri sezone igrao za Nikse gde je bio zamena Alanu Hjustonu i Latrelu Sprivelu.

Njegov dolazak u Beograd oèekuje se u sredu, a ako prodje lekarske preglede potpisaæe ugovor sa crveno-belima do kraja sezone..

B92

hulio_salinas

Evo ponovo!   :wall:

Samo dovode neka pojacanja. Ovo pojacanje mi zvuci MOCNO, ali videcemo.