SD Crvena Zvezda

Started by nasty girl, 05-06-2006, 09:20:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Chef

Muslin ¾eli da se vrati u Zvezdu
Utorak, 22. maj 2007. 10:22

Bo¹ko Djurovski zvanièno je i dalje trener Crvene zvezde, ali konkurs za novog ¹efa struke je, izgleda, otvoren, kao da na toj poziciji nema ba¹ nikoga. Beogradska dnevna ¹tampa je posle Italijana Luidjija Del Nerija u kandidata promovisala i nekada¹njeg trofejnog stratega crveno-belih Slavoljuba Muslina.

"Niko me jo¹ nije pozvao, ali rado bih porazgovarao sa predsednikom Draganom Stojkoviæem. Moja ljubav prema Zvezdi je dobro poznata. Voleo bih da se vratim, ali ne znam kada æe to biti. U svakom sluèaju, drago mi je ¹to su osvojili jo¹ jednu 'duplu krunu'", poruèio je Muslin sa stubaca dnevnog lista "Press".

Ovaj struènjak je sa Zvezdom osvojio tri titule i dva nacionalna Kupa. Dva puta je do¾iveo neuspeh u nastojanju da Delijama pru¾i zadovoljstvo meèeva Lige ¹ampiona.

"Prvi put nas je eliminisao Dinamo Kijev, a drugi put Bajer iz Leverkuzena. Ko zna, mo¾da bude treæa sreæa", ka¾e Muslin, koji je minulog vikenda okonèao saradnju sa belgijskim Lokerenom.

On je dodao da prati zbivanja na Marakani i da zna da æe jaki sponzori omoguæiti stvaranje jakog tima u letnjoj pauzi.

"Ukoliko Zvezda stvarno dovede adekvatna pojaèanja, mo¾e da se nada ostvarenju dugogodi¹njeg cilja. U tom sluèaju bi bio veliki izazov preuzeti ekipu".

(MONDO, foto: MN Press)

hulio_salinas

Slavoljub Muslin?!  :shock

Pomozi, Boze!  :Bog

mikele

Ektor Kuper ipak u Zvezdi?
(http://nono9.us)

Iako je sa fudbalerima Crvene zvezde osvojio "duplu krunu", sva je prilika da æe sada¹nji trener Bo¹ko Djurovski uskoro klupu crveno-belih morati da prepusti Argentincu Ektoru Kuperu.

Biv¹i strateg Majorke, Valensije i Intera proletos je takodje figurirao kao najozbiljniji kandidat za naslednika Du¹ana Bajeviæa koji je nakon poraza od Vojvodine (3:0) napustio klub, ali tada nije do¹lo do realizacije dogovora.

Kako prenosi beogradska ¹tampa, medjutim, sada stvari stoje mnogo drugaèije i sve je izvesnije da æe Kuper predvoditi Zvezdu u poku¹aju da se sledeæe sezone dokopa Lige ¹ampiona.

Glavnu ulogu u celoj prièi izgleda da su odigrale velike kompanije koje su sponzori Crvene zvezde i koje su spremne da izdvoje svotu od 700.000 do 800.000 evra godi¹nje, po¹to je to Kuperova cena.

U poslednjih nekoliko dana srpski mediji èesto su spominjali Italijana Alberta Malezanija kao naslednika Bo¹ka Djurovskog, ali èini se da je kuglica na ruletu ipak stala na polje iskusnog argentinskog struènjaka.

Eventualnim dolaskom Kupera, ponovo se otvara i dovodjenju argentinskih fudbalera, koji bi pojaèali crveno-bele za jesenja evropska isku¹enja.

(MONDO)

Vampire 666

ovo zvuci ozbiljno....

hulio_salinas

Ma nema potrebe da dolazi. Zvezda nema tim za Ligu Sampiona. Ako on dodje, nece imati para za igrace.

Ako on dodje - porasce nam apetiti. Vise cemo se nadati i vise cemo se ubedaciti kada shvatimo da je realnost da nas fudbal nije za Ligu Sampiona.

mikele

Моје мишљење је да би било боље да за те паре доведу 2-3 играча који ће бити право појачање за Звезду,него да бацају паре на Купера.
Е сада је питање који би то играчи били право појачање за Звезду? :hmm

hulio_salinas

Da, Mikele. Pre svega ojacati igracki kadar. Pre svega naci napadaca.

Mislim da nam je potreban neki povratnik u Zvezdine redove. Neko ko ce biti zvezda tima i koga ce hraniti loptama. Ovako se ne moze.

Djokic - :wall:

Vampire 666

Prevideli ste jednu cinjenicu...Sponzori daju pare, a sa tim i jake sugestije gde treba da se trose...

mikele

Quote from: Vampire 666 on 25-05-2007, 06:29:22
Prevideli ste jednu cinjenicu...Sponzori daju pare, a sa tim i jake sugestije gde treba da se trose...
То си у праву.Али ја само кажем шта би било паметније,по мени,а и скроз ми је логично да је битније довести квалитетна појачања(под број 1 квалитетан нападач),него довести тренера који ће бити већа звезда од свих играча и који ће доћи само да покупи лову,а за Звезду га боли уво.
А наравно да ће спонзори да диктирају где ће се трошити лова,на жалост.Јбга,њихова је лова :H

biwi

ja se sa mikeleom potpuno slazem, je**e ekipu koja ima dobro trenera a krs igrace, pa igraju igraci a ne treneri!!!!!!!!! zasto za Kupera davati milio evra, za te pare mozes dovesti 3-4 odlicna igraca iz Nigerije, Ekvadora ( Segundo Castillo je kupljen za 190000evra), BRazila, Gane... ti igraci zele da se bore i probiju na evropsko trziste!!!! a sto se tice trenera ja sam u potpunosti da Djurovskom treba da se pruzi sansa, zvezda je od odlaska Bajevica popravila igru, bar igraju nesto sada.... A sto je tice igraca iz domaceg prvenstva jedino veliko pojacanje mogu da budu Rakic (OFK) i Tosic (Banat), ovo sve ostalo je krs....

hulio_salinas

Slazem se sa obojicom.

biwi

u trenutnoj ekipi zvezde imas 6 napadaca ( Purovic, Djokic, Lecic, Djordjevic, Ely Tadeu, Raskovic ) od njih nesto sto znaju da igraju su Purovic, Raskovic i Djordjevic( koji je trenutno na pozajmici u Radu i igra dobro, dao je 16 golova za Rad) a ostala trojica su rupe klasicne, onaj celavi Djokic, mucenik ne moze da utera loptu u prazan gol, njega treba prodati pod hitno....

hulio_salinas

Greh bi bio prodati ga. Njega treba pokloniti nekome. Na pr. Partizanu.  :K

biwi

pa hulio tek bi onda bili sampioni, to ne bi bilo ravnopravno...... xexexe

mikele

Ђокић умало да уђе у историју као други играч који је промашио 3 пенала на једној текми.
Али на жалост,судија је свирао само два пенала на мечу Звезда-Хајдук из Куле и наравно оба је промашио Ђокић :wall:
Само да вас подсетим да је Мартин Палермо промашио 3 пенала на мечу Купа Америке