SD Crvena Zvezda

Started by nasty girl, 05-06-2006, 09:20:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl

i tako veceras pobedi
PARTIZAN

kako sam ponosna...

Alnus Glutinosa

 :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~       :V :V :V     :~ :~ :~ :~ :~ :~ :~

Vampire 666


nasty girl

bice dobre sve utakmice.... kako sam se nervirala pred kraj utakmice....ali ipak pobedise... :~ :~ :~ :~

Darker

Idem juèe na Sisterse i u basu neki klinci navijaèi... I to cigani... Kako sam pop... Sve ljude koje kad ih pita¹ ko su i ¹ta su, odgovore da us navijeèi neèega - u gasnu komoru pa navijaj da ti pustim vazduh!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :F :F :F :F

nasty girl

dal ste gledali derbi juce.... :` :` :`


samo cu reci svaka cast zvezdinim kosarkasima na onakvoj odbrani navijaca i svaka im cast sto nisu ponovo izasli na teren.... :/ :/


Quote from: Darker on 14-06-2006, 22:00:00
Idem juèe na Sisterse i u basu neki klinci navijaèi... I to cigani... Kako sam pop... Sve ljude koje kad ih pita¹ ko su i ¹ta su, odgovore da us navijeèi neèega - u gasnu komoru pa navijaj da ti pustim vazduh!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :F :F :F :F

a to darkeru o cemu ti pricas je opsta pojava danas...tona je takvih napaljenih klinaca... :loptica :loptica

farmaceut10

#36
Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo
Ovo je sajt za farmaceute a tu mi nesto pisete o zvezdi ma BRUKA I SRAMOTA
Uvek se neko nadje da pise o ciganima
''U nas'' jedino ako ste vi u Albaniji
Daj nemoj mi te fore klinacki je
Ja jednostavno nemogu da otrpim glupost

Smiri strasti da te ne sankcionishem! Vampire 666

Necu vise nikada ali glupo je majke mi
O cemu ti pises na sajtu farmaceuta
Pazi kad je mene blam
Ja ti ovde vise necu ulaziti

Bred

Zasto te je blam? jos u prvim porukama si poceo da vredjas. To tako nece moci. Ovde se svacije misljenje uvazava i nema smisla prozivati i pljuvati bilo koga zbog razlicitog misljenja. Koriguj svoje ponasanje, procesljaj forum, za svakog ima neki deo gde moze aktivno ucestvovati :wink:

uvek tu 4 you

izvini brate u koje NAS   nemoj molim te posle 8 godina ste prvi put igarli u finalu?!!!! bruke koje sportsko drustvo vi ste bre komedija

Vampire 666

#39
jel ti znas sta znaci sintagma SPORTSKO DRUSTVO? ne znas, sto je ocigledno...obrazuj se pa postij nesto pametno....ovo je tema za one koji vole zvezdu...kome se ne dopada ne mora je citati...

uvek tu 4 you

#40
e onda stvarno izvini samo nemoj da se nerviras!!! posto si napisao najvece sportsko drustvo u nas i napisao nesto za basket. tako da svako sa imalo mozga ne i ti odgovori na basket posto dok o "najvecem" nema nista...voli i ja zvezdu posebno u basketu

Darker

Quotee onda stvarno izvini samo nemoj da se nerviras!!! posto si napisao najvece sportsko drustvo u nas i napisao nesto za basket. tako da svako sa imalo mozga ne i ti odgovori na basket posto dok o "najvecem" nema nista...voli i ja zvezdu posebno u basketu
©ta reèe??? :ohwell: :ohwell:

Zemunac

isao sam konstantno na sve derbije unazad 5-6 god do pre mozda 2 god kad su na jna odigrali 0:0, nikad vise nisam zevao ko na toj utakmici i smorio se iako smo bili nacirkani cak je i navijanje bilo smorno!!  inace ja zvezdu volim i dokazano je da je nas najbolji klub ,     valjda ce zemun nesto da uradi skorije :>  samo da ne prodaje igrace zvezdi i partizanu!!

Vampire 666

OK, kosharka je zavrsena tema do sledece sezone, nego kad je zreb za kvalifikacije za Ligu Sampinjona?

Vampire 666

 Brazilac Eli Tadeu pojaèao ¹ampiona
I Zvezda ima svog Robinja!

Eli Tadeu Bravin Rangel, napadaè iz Rio de ®eneira, od juèe je novi èlan Crvene zvezde. Brazilac koji u avgustu puni 24 godine potpisao je èetvorogodi¹nji ugovor sa ¹ampionom Srbije i Crne Gore.

Eli Tadeu, kako æe pisati na njegovom dresu, imao je èast da igra na brazilskoj „Marakani“.

- Èuo sam da i u Beogradu ima „Marakana“, tako da mi je drago ¹to æu igrati na njoj. Nadam se da æu dokazati kvalitet i na taj naèin zadovoljiti ovda¹nje navijaèe - izjavio je Brazilac po stavljanju parafa na vredonosni papir.

Zvezdin Brazilac likom i konstitucijom podseæa na Realovog Robinja. Prema reèima ljudi iz kluba, reè je o izuzetno brzom i pokretnom igraèu koji koristi obe noge i koji je izuzetno snala¾ljiv pred protivnièkim golom.

- Imao sam èast da igram sa slavnim Romarijom u Brazilu, ¹to znaèi da sam imao i od koga da nauèim da igram fudbal - poruèio je omaleni fudbaler koji je 28 puta nosio dres mlade reprezentacije Brazila.

Eli Tadeu dolazi iz Baraunasa, kluba iz severne regije Brazila, a pre toga je igrao u Vasko da Gami sa na¹im Dejanom-Rambom Petkoviæem.

- Petkoviæ mi je èesto spominjao hranu u Srbiji, a od njega sam dosta toga i saznao o fudbalu u ovoj zemlji. Rekao mi je da je ovde mnogo vi¹e zastupljena kontakt igra, u koju æu se, verujem, brzo uklopiti. Nadam se da æu doprineti odbrani trofeja koje je Zvezda osvojila u pro¹loj sezoni - ka¾e Tadeu.

Omaleni Brazilac ka¾e da je imao nekoliko ponuda iz Evrope, meðutim...

- Ni jedna nije bila konkretna kao Zvezdina. Uglavnom su me zvali manji klubovi iz Evrope, ali i veliki iz Brazila. Mislim da nisam pogre¹io ¹to sam do¹ao u Beograd - rekao je na kraju Eli Tadeu koji se sinoæ prikljuèio novim saigraèima na Zlatiboru.

G. Anðelkoviæ






Ljudi, u petak je zreb za kvalifikacije za ligu sampinjona!