SD Crvena Zvezda

Started by nasty girl, 05-06-2006, 09:20:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

yeca

Quote from: Darker on 20-06-2006, 23:00:49
Quotee onda stvarno izvini samo nemoj da se nerviras!!! posto si napisao najvece sportsko drustvo u nas i napisao nesto za basket. tako da svako sa imalo mozga ne i ti odgovori na basket posto dok o "najvecem" nema nista...voli i ja zvezdu posebno u basketu
©ta reèe??? :ohwell: :ohwell:

buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

trinity

E mislim da ovo nije mesto da se prepucavate
Sportisti ce pokazati ko je bolji, a mi mozemo da komentarisem svako svoj klub tako je najbolje
Mislim da je u proteklih 10 godina Partizan mnogo bolji kao SD ali bi to neko morao da proveri
Takodje se slazem da ste nekada vi bili bolji ali mislim da je to proslost...

Vampire 666

Dva "Zvezdasha" postigla golove na SP u Ger..Prvo Ziga , a onda i Dramani! :~ :~ :~ :~

Darker

Quote from: trinity on 23-06-2006, 08:58:20
E mislim da ovo nije mesto da se prepucavate
Sportisti ce pokazati ko je bolji, a mi mozemo da komentarisem svako svoj klub tako je najbolje
Mislim da je u proteklih 10 godina Partizan mnogo bolji kao SD ali bi to neko morao da proveri
Takodje se slazem da ste nekada vi bili bolji ali mislim da je to proslost...

Idi... Ne prepucavam se ja, samo mi nije bilo jasno ¹ta je èovek rekao... Ozbiljno...
A mislim da je vrlo neozbiljno da neko ka¾e da je zvezda bolja ili obrnuto...

Vampire 666

ovde nijednom nije potencirano ili napisano da je zvezda najbolja, a i da jeste bilo bi argumentovano sa moje strane!

rec najvece je upotrebljena u smislu najmasovnije, najstarije itd...
u nas je arhaizam...ako je to nekome "seljachki" onda tima samo pokazuje svoju ogranichenost i nepismenost, odnosno nepoznavanje maternjeg jezika...



moguci rivali Zvezde u drugom kolu kvalifikacija za LS su Irski Kork Siti i Apolon iz Nikozije...ne bi trebalo biti problema...

vladimir

Quote from: Zemunac on 20-06-2006, 23:16:27
   valjda ce zemun nesto da uradi skorije :>  samo da ne prodaje igrace zvezdi i partizanu!!

Otkad sam do¹ao u BG, Zemun je kraj koji mi se najvi¹e svidja i za koji sam emotivno vezan.A i FK Zemun i njegovi navijaèi su prijatelji sa timom za koji ja navijam i koji je iz mog grada!Munze Konza! :wink:

trinity

Darker nije bilo upuceno tebi nego farmaceutu10
Njegov ``ton`` mi se ne svidja ali to je samo moje misljenje

Darker

Ma no frx, Vampir je sve objasnio, ovde nije reè o tome ko je najbolji, jer bi to bilo vrlo glupo, ali da se ne ponavljam :wink:
QuoteMunze Konza!
Vaistinu konza :>

cvjetic

kakav je ovo nacin da neko smije uopste da zahtijeva da se skine neka tema!ja sam grobarka,ali je moj otac zakleti zvezdas i u mojoj kuci se uvijek postovao dobar sport!mislim da ovo treba najostrije  :B  nema smisla da se to dopusta!farmaceut 10 strasnoooooooo!!!!!!!!! >:D >:D >:D >:D otvori ti svoju temu i ostavi ljude na miru! :F

vladimir

Quote from: cvjetic on 28-06-2006, 22:07:41
kakav je ovo nacin da neko smije uopste da zahtijeva da se skine neka tema!ja sam grobarka,ali je moj otac zakleti zvezdas i u mojoj kuci se uvijek postovao dobar sport!mislim da ovo treba najostrije  :B  nema smisla da se to dopusta!farmaceut 10 strasnoooooooo!!!!!!!!! >:D >:D >:D >:D otvori ti svoju temu i ostavi ljude na miru! :F

Farmaceut10 je zahtevao da se promeni naslov teme,verovatno je navijac Partizana. :wink:  Napomenuto mu je da krsi Pravilnik, zakljucana je tema, nadam se da je shvatio poruku.Nema potrebe ici u  :OFF zbog resene stvari. :wink: 

Cuo sam da Zigic ostaje u Zvezdi...

cvjetic

pozdravljam,o mocni!nisam dugo bila pa nisam bas u toku! :)

vladimir

 :) :) :)

U svakom slucaju, sve pohvale za brigu i iskrenost!Znam da idem u  :OFF. ali moram da javno pohvalim clanove foruma koji pokazuju zavidni nivo forumaske kulture, bez obzira na razlike u misljenjima.Pozdrav svima!!! :happy:

Vampire 666

Ziga je i dalje u Zvezdi...nista se ne pricha oko njegovog transfera...mozda i ostane?...

vladimir

Kapiram da ce ga Piksi prodati nekom klubu koji ne igra Evrokupove ove sezone kad CZ ispadne ( inace ne bi imao pravo da u Evrokupovima nastupa za druge ekipe kad se posalju spiskovi, tj. licence igraca ). :`

Vampire 666

znaci, ode i on na istok...za male pare...