Gde ici na docek nove godine?

Started by M^i^M^a, 08-11-2006, 12:44:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

stef

 Znaci zurka kod cika Janija! :~ :~ :~

Pedja

Posetite sajt u mom potpisu i videcete gde cete za novu....   :lol:

hulio_salinas

je l' ima na tom sajtu "Janijeva zgrada"?

Bred

Pedja, ne spamuj.
Ja u Darkerovom postu ne procitah nijedno zvucnije ime koje ce nastupiti na Trgu za Novu godinu...

Al-Jasmina

Meni takodje zvuci kao truba NG na trgu...
Bila sam kad je bio bolji izbor... :happy: i toliko od mene

Jani,
jel stvarno postoji mogucnost da se izorganizujemo za nesto,
ali onako ozbiljno..i ne mislim samo na raspad zgradu kao lokalitet :>

lycos

danas su delili letke..cabaret rose  40 eura..ko se ranije prijavi cena je 35...all inclusive..

yeca

Quote from: lycos on 11-12-2006, 16:58:10
danas su delili letke..cabaret rose  40 eura..ko se ranije prijavi cena je 35...all inclusive..
To nije stra¹no samo ¹to je cabareT  O0

Darker

Quote from: Bred on 11-12-2006, 15:03:27
Pedja, ne spamuj.
Ja u Darkerovom postu ne procitah nijedno zvucnije ime koje ce nastupiti na Trgu za Novu godinu...
Pa da tebi Brejkersi i nisu neko ime... Nema ba¹ Cece, jbga...

Maslacak

Da li je moguce da nema Orthodox Celtsa ove godine? :>
Ja obicno zavrsim na trgu... beogradskom, ili novosadskom... kako kad :K
Pa nije lose... Negativ, Kraljevski, Brejkersi (mada su oni poceli da me smaraju...ume Cane da udaviii)... ne volem rep jedino, ali solidno je :happy:
U Novom Sadu je Bregovic...

Bred

Bez Cece nista.

Doèek Nove godine izmeðu tradicionalnog i modernog

I ove godine, novogodi¹nje slavlje æe se odvijati po poznatom scenariju. Mladi æe ponoæ doèekati u klubovima, oni malo stariji na privatnim ¾urkama, dok æe starija generacija veèe provesti u kafanama ili u domovima uz TV program i rusku salatu. Jedino æe se na trgovima zajedno radovati sve generacije.

Praznik - Mo¾da zbog proleæne temperature u decembru, a mo¾da i zbog navike da odluke donose u pet do dvanaest, tek malo ljudi u ovom trenutku zna gde æe doèekati Novu godinu. Jedno je sigurno, svaka generacija ima svoj recept za dobar provod.

Najvi¹e mladih æe lumpovati do zore na splavovima. Meðutim, biæe i onih koji æe Novu godinu doèekati u zadimljenim klubovima uz lasere, di-d¾ejeve i tehno. Za garderobu, ulaznice i poneko piæe njihovi roditelji izdvajaju i po 300 evra.

- Sigurno æu biti s drugaricama na nekom splavu, samo jo¹ ne znam na kom. Pro¹le godine smo celu noæ igrale i super smo se provele. Roditelji malo gunðaju zbog garderobe i ulaznica ali na kraju ipak uspem da izvuèem sve ¹to hoæu - ka¾e Jovana Mijatoviæ (18), uèenica srednje medicinske ¹kole.

Srednja generacija praktikuje da se zabavlja na privatnim ¾urkama u iznajmljenim kuæama i stanovima ili u restoranima.

- Veæ godinama Novu godinu doèekujem s prijateljima na privatnim ¾urkama, uz vino i disko muziku. Nije mi vi¹e zabavno da lumpujem po stolovima i èestitam i poznatima i nepoznatima. Valjda su me stigle godine - ka¾e Dragana (30), profesor matematike.

Najjeftinija varijanta je kuæna, za koju se opredeljuju starije generacije. Veèera za èetvoro ljudi s piæem ko¹ta oko 3.000 dinara.

- Najlep¹e mi je u mojoj kuæi! Godinama unazad, 31. decembra spremim veèeru, pozovem sestru i zeta i onda u¾ivamo. Posle ponoæi nam obièno doðu i kom¹ije na èestitanje i uvek se lepo provedemo. Pa, Nova godina i nije neki praznik - ka¾e Dobrila Steviæ (47), uèiteljica.

Oni koji odluèe da najluðu noæ provedu u nekom restoranu, veèera bez piæa æe ih ko¹tati od 4.800 dinara. U tu cenu su uraèunati hladno predjelo, èorba, glavno jelo (meso ili riba s razlièitim prilozima) i kolaè.

Meni za èetvoro
supa - 200 dinara
ruska salata - 450 dinara
sarma - 350 dinara
svinjske ¹nicle - 400 dinara
voæna torta - 800 dinara
crno vino - 200 dinara
èetiri litra soka - 300 dinara
deset piva - 300 dinara
V. Iliæ ||||
24sata




            

   





stef


yeca

Quote from: Darker on 11-12-2006, 23:26:04
Quote from: Bred on 11-12-2006, 15:03:27
Pedja, ne spamuj.
Ja u Darkerovom postu ne procitah nijedno zvucnije ime koje ce nastupiti na Trgu za Novu godinu...
Pa da tebi Brejkersi i nisu neko ime... Nema ba¹ Cece, jbga...
ahahahahahahahahahahahahahahaa:Bog

Bred

©ta nude klubovi za doèek Nove godine
Najjeftiniji ulaz na Akademiju (800 dinara). Na veæini splavova cene doèeka oko 80 evra
Veæina klubova i splavova ima spremnu ponudu za doèek Nove godine. Bez 800 dinara neæete moæi da uðete ni na jednu organizovanu ¾urku, dok provod na splavu mo¾e da vas ko¹ta i 70 evra. Ako odluèite da s prijateljima za slavlje zakupite kafiæ, treba da izdvojite oko 1.000 evra. U tu cenu je uraèunato i osoblje.

SLAVLJE - Od kada su „izbacili" novogodi¹nju ponudu, u klubovima i na splavovima telefoni su usijani. Najjeftinija ponuda je za ¾urku u „Akademiji", gde æe se slu¹ati dram end bejs i rege. Cena karte do 25. decembra je 800, od 25. decembra 1.000, a na ulazu 1.200 dinara. U KST-u se istovremeno organizuju ¾urke na dve scene. Na jednoj æe slaviti ljubitelji gitarske muzike i za dobru atmosferu biæe zadu¾eni DJ Goxy i DJ Mancha, a na drugoj æe se biti pokolnici „Gothic" muzike za koje æe uz svetlost sveæa, muziku birati DJ Bogy. Karte po ceni od 1.300 dinara (neogranièeno piæe i ¹vedski sto) mo¾ete kupiti u KST-u, Felix-u i SKC-u. Klub „Magacin 3" u „Beton hali" organizuje disko haus ¾urku za koju ulaznica ko¹ta 50 evra. U „Resavi" æe muziku birati DJ Navy, ulaz je 20 evra i za taj novac dobijate dva piæa i poslu¾enje sa ¹vedskog stola. U „Apartmanu", uz neogranièeno piæe muziku æe pu¹tati DJ iz Holandije, devojke ulaz plaæaju 2.500, a mladiæi 3.000 dinara. „Lava bar" u ponudi ima ¹vedski sto, jedan apretiv, koktele i ¹ampanjac. Sviraæe grupa „Happy day" (sviraju u „Karaoke obraèunu"). Cena aran¾mana je od 5.500 do 8.000 dinara.

„Supernova", koja je proteklih godina organizovana u Centru „Sava", ove godine biæe preme¹tena u novi prostor „Ekspo 21" na Novom Beogradu. Poklonici disko haus zvuka slu¹aæe popularnog klupskog di d¾eja Davida Moralesa. Ulaznica je 1.900 dinara (uraèunata dva piæa).

Na veæini splavova cene doèeka se kreæu od 35 do 70 evra. Oni koji ¾ele da narednu godinu doèekaju na „Presti¾u" treba da izdvoje 70 evra. Za taj novac zabavljaæe ih Ana i „Mogul bend", slu¾iæe se piticama, korpicama i salaticama sa ¹vedskog stola i imaæe neogranièeno piæe.
V. Iliæ ||||

24sata

vladimir

Quote from: Al-Jasmina on 11-12-2006, 15:05:58
Jani,
jel stvarno postoji mogucnost da se izorganizujemo za nesto,
ali onako ozbiljno..i ne mislim samo na raspad zgradu kao lokalitet :>

E, nije samo zgrada raspad, imam i kom¹ije na spratu koji su ¾e¹æe navuèeni na dop i koji svakodnevno kriziraju.Èak mi je i kom¹a uhap¹en! :K

Nemam pojma, svi lokali su uglavnom zauzeti odavno...

Smara me sve to oko NG, kao na taj dan smo posebno opu¹teni, sredjeni, bla, bla...Svaki dan mo¾e da nam bude Nova Godina, a ne samo 1.1.Tada samo uzmu dobre pare za ne¹to ¹to se mo¾e zavr¹iti regularno svakog dana... :hm

DzOnY

Za Novu godinu odoh na Maldive! :~ Znam da vas ne zanima,ali samo da se pohvalim! O0