Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tarantulica

Da li je neko gleda sinoc film na pinku "RRRrrrr"?  :smekerica:

Mashrum

Uskoro Marija ©erifoviæ na svim kanalima..  :)):

Masha

Ja sam u petak uvece uhvatila poslednju epizodu serije "Napoleon" na B92 i sad mi je zao sto nisam mogla da odgledam sve.  :(

Masha

Na B92 se prikazuje serija "Brojevi" i meni se bas dopada. Posle neka neko kaze da matematika nije vazna  :K

sokobiv

Veceras svi moramo biti uz Mariju.prenos polufinalne veceri je u 21h na RTS1

malena

Pa naravno da cemo biti uz tv i pratiti Eurosong,budimo optimisti pa da je pratimo i u suboti vece,cini mi se da je tada konacni izbor za pobednicku pesmu... :~

shiky

Koliko sam ja informisana,strasno!Da sad nisam procitala da je veceras Marija,preskocila bih je....mada ja nju bas nesto ne gotivim ali kao 'ajde,nas je predstavnik...
@Masha:asta se radi u toj seriji Brojevi,i kad se daje?
Juuu,od kada ja nisam sela da posteno pogledam nesto na tv-u...

Masha

@shiky Daje se na B92 svaki dan u ponoc. Agenti FBI-a resavaju ubistva uz pomoc matematickih strucnjaka. Dosta sam ti rekla  :wink: pa pogledaj ostalo.  :cvet

hulio_salinas

Masho, extra je serija. Odusevljavam se stalno! Predlazem svima da je pogledaju!

:Bog

malena

I Marija je kao i sto je bilo za ocekivati prosla u finale,zato u SUBOTU U 21h RTS 1 svi uz tv i da bodrimo nasu predstavnicu,i kao sto sinoc rece neki nas komentator,daj da glasamo pametno,da ne dajemo mnogo bodova nasim konkurentima... Da i mi jednom ispadnemo pametni...  :K

Masha

Uh, jako sam ljuta!  .grins. Na B92 u terminu serije "Brojevi" (ko o cemu ja o ovoj seriji) se sada prikazuje serioja "Nestali". Poslednji put sam je gledala u sredu u ponoc i uopste nije pisalo da je kraj serije ili jeste, a ja nisam videla, mada meni nije licilo na kraj. Hulio, pomazi i resi moju misteriju  :wink:

shiky

E ja bas gledam,i pitam se kakve veze serija ima s brojkama :hmm
Nisam gledala od pocetka,pa nisam ni videla da je u pitanju druga serija...Hulio baci se na zadatak :>

Masha

Shiky, izvini za zbun  :stid:. Poslednji put se davala bas onog dana kad sam ti ja napisala da je u ponoc. Gledala sam na sajtu B92 program i nigde nema serije "Brojevi"  a005.

shiky

Ma opusteno... :cvet
Ako saznas da li se jos daje i termin,javi :wink:

mikele

На Б92 данас у 13 и 55 квалификације за велику награду Шпаније(трка се вози у Барселони),а сутра у исто време је трка. :V
Наравно,у питању је Формула 1 :)
Једва чекам :loptica :loptica :loptica