Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Masho, Shiky, sinoc htedoh da pogledam seriju, kad ono  :shock. Nemam pojma sta se desilo. Poslednja je bila ona u sredu, ali bez ikakve najave serija je prekinuta. Stvarno ne znam o cemu se radi. Samo znam da je vise nema.

Cak ni na sajtu devedeset dvojke ne mogu nista da nadjem. Stvarno ne znam sta to bijese...  :shock

:batina

malena

I ne zaboravite veceras u 21h RTS 1 pa da slavimo  :V :V :~

hulio_salinas

Gledajte ovaj show (biznis) na RTS2.  :116: :siza:

mikele

На Б92 од сутра креће ББЦ-јева серија ''Успон и пад Римског царства''.То је серија који не би смео да пропусти нико коме је ова тематика интересантна,а препоручио бих је и осталима.Време почетка је 17 и 30.
Ево кратког описа овог серијала преузетог са сајта Б92:

BBC NA B92: USPON I PAD RIMSKOG CARSTVA
Najpotpunija istorija prve supersile sveta - Kombinujuæi specijalne efekte, igrane segmente, rasko¹ne kostime i scenografiju, kao i fantastiènu glumaèku ekipu, BBC-jeva serija "Uspon i pad rimskog carstva" predstavlja istinitu prièu o starom Rimu, isprièanu kroz ¹est kljuènih de¹avanja u istoriji carstva. Ono ¹to seriju razlikuje od sliènih jeste èinjenica da sve ¹to je u njoj prikazano zaista se zasniva na istorijskim èinjenicama koje su plod obimnog, dugogodi¹njeg istra¾ivanja. Snimana u Bugarskoj, Maroku i Tunisu, na stvarnim loklacijama ali i u izgraðenoj scenografiji ova serija je prvi pravi portret Rima kakav je zaista bio - koristoljubiv, ali odluèan i velièanstven. Ovo su istinite prièe o nekim od najmoænijih vladara u istoriji sveta i njihovoj pohlepi, po¾udi i ambicijama.

shiky

Sutra bi trebalo na RTS 2 u 23.30 da bude Cetvrti beogradski festival igre(odrzan od 14.do 28.aprila)tj. emisija "Spremni za igru" gde
ce govoriti izvodjaci i koreografi iz Holandije,Francuske,i osnivaci festivala,uz inserte iz Sava centra i Beogradskog dramskog pozorista.Ove godine je predstavljeno 8 plesnih kompanija i solo projekata iz Holandije,Svedske,Nemacke,Ceske,Francuske,SAD,Brazila i Izraela.Ako pored mene jos nekog zanima...mislim da je svaki vid igre,plesa,pokreta fenomenalan...

Masha

Nova serija na TV "Discovery"

"Zloèini koji su potresli svet" je serija u kojoj su, uz policijski video-materijal, arhivske snimke i rekonstrukciju dogaðaja, veoma verodostojno prikazani najveæi zloèini 20 veka. Sa svakom epizodom mo¾ete da se udubite u istragu i zloèinaèki um i otkrijete glavne tehnike za re¹avanje zloèina. Serija se emituje svakog èetvrtka u 22 èasa na "Diskaveriju.

izvor Blic Zena

zabica

subotom i nedeljom u 9:15 ujutru (znam da je rano, ali ako ste slucajno budni) na tv avala ima emisija za decu "kefalica" koja traje 15 min, i pitaju klince pitanja tipa - sta je zatvor? pa to ti je kao kavez, ali za ljude!  :lol:
treba samo da cujete klince kakve su to samo ideje :trfr:

pereca

Joj, obozavam kefalicu! Najjaci su  :116:

mina-L

E,dobar je i Marko Zivic na FOX-u!!!

zabica

Quote from: mina-L on 12-06-2007, 15:52:11
E,dobar je i Marko Zivic na FOX-u!!!

uh, sto on mene nervira. Prvih pola sata ok, ali posle udavi  :wall:
ali kad su mu  dobri gosti - super je.
kad je bila ona maja nesto (gradonacelnica NS-a), zena je lik - odusevila me je!  :Bog

Smrda

ima COUPLING na studiu B,
gledali ko tu seriju?
ja ih obozavam...

tarantulica

I ja ih obozavam....
Gledala sam ih ranije...
Kad su na tv-u?

AquArius

Quote from: Smrda on 16-06-2007, 00:25:42
ima COUPLING na studiu B,
gledali ko tu seriju?
ja ih obozavam...

sto volem kad se linkujem sama ka sebi, al' desava se (nikad skoro)  :K (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,7310.msg109904.html#msg109904)

Dzef omiljati lik

:K

[off]'de si smrdice!
100 godina![/off]


Smrda

ma,ne...uopste nisi narcis...hehhehe...
mislim da idu,cek,cek da se setim...
znam da su bili sinoc kad sam pisal post,pa malo pre toga...
ali to bese repriza...
sto ce reci da idu petkom uvece,
ja mislim oko 9...nisam sigurna...
meni je Dzejn freak of the week!!!

miss you less,see you more,want to know you better!! :cvet :cvet


Bred

od juce se na rts1 od 20h ponovo emituju Otvorena vrata :V