Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

MTV Adria, kad stignem, ponedeljkom u 18h - Rock Chart i petkom u 21h - DANCE floor chart!

Darker

Quote from: Vampire 666 on 08-06-2006, 08:18:41
Ti bas retko gledas televiziju... :lol: :lol:

VH-1 pusta odlicnu muziku petkom vece...
na ¾alost nemam dotièni...
A gledao sam danas skup¹tinu deo, ono je taman za go*njivu motku, ¹to ka¾e onaj iz Idola... Ja ne mogu da verujem da deo onoga ¹to plaæamo svakog meseca ide tim skotovima u d¾ep? >:( >:( >:( >:(

Masha

I ja sam danas videla onaj cirkus u skupstini i no comment!  :embarrased:

Vampire 666

Ja iz zdravstvenih razloga ne smem da gledam skupstinu. Dobijem hipertenziju cim cujem"argumente" tokom bilo koje rasprave. BTW radikali su tamo uvek offtopic...

AquArius

Pita voditeljka Vuka D. je l' ono bio govor mrznje u Skupstini, a covek lepo kaze - govor ludila! 

Stvarno su neki ljudi samo za  :F

vladimir

Narode, imate temu Politika i njeni izrodi... :OFF  Tamo se pljujte, radikali i DS-ovci!!!
Tema je TV...

Vampire 666


Alnus Glutinosa


AquArius

Eh, eto Poljska - Ekvador... a valjalo bi uciti  :Z

nasty girl

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee samo ne fudbal............................ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( >:D >:D >:D >:D >:D

poludecu sledecih mesec dana.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Alnus Glutinosa

Quote from: nasty girl on 09-06-2006, 20:18:43
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee samo ne fudbal............................ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( >:D >:D >:D >:D >:D

poludecu sledecih mesec dana.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

nasty, misli na Kezmana!!!  :) :)

Remedy

Discovery, History, Explorer... mada se i RTS popravlja  :P. A sto se tice fudbala, kvota na Ekvador je bila 3.20, pa posto je sad 2:0 mogu da planiram trosak...

Darker

Quote from: vladimir on 09-06-2006, 18:32:55
Narode, imate temu Politika i njeni izrodi... :OFF  Tamo se pljujte, radikali i DS-ovci!!!
Tema je TV...
Batice, pa ako se i¹ta pu¹ta na TV-u, to ti je to...
QuotePita voditeljka Vuka D. je l' ono bio govor mrznje u Skupstini, a covek lepo kaze - govor ludila! 
I to sam gledao :> :> :> :>
U stvari, to sve gleda æale, pa ja hteo-ne hteo :K
E da, jel gledate neke serije? Moja keva se ne odvaja od Taxiste, ali meni je Pemblton rules-ovao samo u odeljenju za ubistva...
P.S. I za fudbal postoji tema mundijal, so what? :twisted: :twisted:

yeca

Dobar je taxista, malo americki providan, ali moze da prodje za razbibrigu

Alnus Glutinosa

Po onoj, sest dana radi, sedmi dan se odmaraj, ja nedeljom ustajem u 11 i do 13 uz Prijatelje na pinkasticnoj tv ne razmisljam ni o cemu!! Ne znam po koji put ih gledam, ali uvek umirem od smeha!!!  :~