Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

yeca

E oni su vala neprevazidjeni

Darker

Vrlo su prevaziðeni i smorili su vi¹e... Zato su Vesele 70-te :Bog :Bog :Bog :Bog
:> :> :> :>

cvjetic

darkeru,to mi se svidja!a ja imam 70-te na DVD!hi,hi,hi! :P

yeca

Ma meni su 70-te bas onako dosadne
uvek bile

Darker

Quote from: cvjetic on 09-06-2006, 22:03:31
darkeru,to mi se svidja!a ja imam 70-te na DVD!hi,hi,hi! :P
Ko ka¾e da ja nemam na tri DVD-a!!! :P :P :P :P
Kao i BEST seriju EVER- South park :P :P :P

Vampire 666

Daje se SP na OBN-u radnim danima uvece...

cvjetic

jeco,imam i svih 10 serijala prijatelja,ako izvolis da ti ih dobacim kad ih donesem u bg! :)

yeca

ok, HVALA, kuckacemo se
Nije nista hitno  :)

nasty girl

Quote from: Alnus Glutinosa on 09-06-2006, 20:26:02
Quote from: nasty girl on 09-06-2006, 20:18:43
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee samo ne fudbal............................ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( >:D >:D >:D >:D >:D

poludecu sledecih mesec dana.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

nasty, misli na Kezmana!!! :) :)

mmmmmmmmmmmmmmhhhhhhhhhhhhhhhh KEZMAN.....  8) 8) 8)

Quote from: yeca on 09-06-2006, 21:25:15
Dobar je taxista, malo americki providan, ali moze da prodje za razbibrigu

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Quote from: Darker on 09-06-2006, 22:00:53
Vrlo su prevaziðeni i smorili su vi¹e... Zato su Vesele 70-te :Bog :Bog :Bog :Bog
:> :> :> :>

Prijatelji su stvarno ne prevazidjeni, vesele 70 najdosadnija serija ikada.... :` :` :`

Quote from: Darker on 09-06-2006, 22:13:54
Kao i BEST seriju EVER- South park :P :P :P

South park je stvanro jedna od najbojih serija... :> :> :>

willie the scot

south park rules!obozavam kartmena..respect my authorit`a!!! :Fha,ha.ali pored svega mislim da niko nije spomenuo najbolju seriju u istoriji tv-a,seriju  koju svi citiramo-the simpsons....homer:what should i do with all of this ill gotten money?lisa:well,dad,there`s a lot of needy children out there...homer:i see where you`re going...i need to buy a gun!ha,ha..ne mogu da prestanem da ih gledam...

vladimir

Da, da, Simsonovi, Vesele 70-te, SP, jedino jo¹ fale Muæke i kompletirali ste serije koje mogu uvek da gledam!Ko ima ovo na DVD-ju, biæu mu zahvalan ako mi prosledi da i ja nare¾em ( Darker, batice, veæ vidim da nam se sme¹i nova tura piva po¹to ti ima¹ ovo ) :happy:

Masha

Evo ja mogu da pomognem sa Simpsonovima ii Muckama. Pa, Vladimire, ako drugi zakazu ja cu ti dati da narezes!  :Z

pereca

Moja drugarica je danas plakala uz fudbal. Kaze, pogodile je emocije kada je jedan igrac dodao loptu igracu iz protivnicke ekipe, jer je smatrao da sudija nije nesto dobro odsudio. Ja se bas i ne razumem u fudbal, ali ona se odlicno razume.  I ja ne mogu da verujem da neko zaplace na to - a taj neko je zensko.
Htela je da me ubije sto sam se smejala.
U stavri nemam pojma sto sam vam ovo napisala, ali jos ne mogu da se nacudim. :roll:

Alnus Glutinosa

Ja placem uz fudbal, ali samo kad tim za koji navijam izgubi i to jadno kao npr kada je Milan izbacio Lyon iz Lige sampiona!   :'( :'( :'(

pereca

Nije navijala ni za jedan tim, onako neobavezno smo gledale utakmicu i uhvatile taj momenat.
A ona je zensko i to je ono sto mene cudi. Vi muskarci me uopste ne cudite kada je fudbal u pitanju. Oguglala sam i mirno cekam da se prvenstvo zavrsi pa da se ponovo ispricam sa svojim deckom.