Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Alnus Glutinosa


cvjetic

znamo,pise fino!i ja sam zensko,ne placem uz fudbal,ali zato pogubi sve zivce!placem jedino kad vaterpolisti gube! :'(

pereca

Ima vas dve!?  :shock Ne mogu da verujem, moram da vas spojim :!
Btw, nemam pojma sto sam pomislila da si musko.
Sorry  :embarrased:

pereca

Quote from: cvjetic on 10-06-2006, 19:01:33
znamo,pise fino!i ja sam zensko,ne placem uz fudbal,ali zato pogubi sve zivce!placem jedino kad vaterpolisti gube! :'(

Tako mi i treba, kad sam corava. Ne gledam sta pise.

cvjetic

a tebe spojim s jednom mojom drugaricom,posto ni ona ne vjeruje cime se ja bavim! :)

pereca

Eto vidis kako se lako sticu poznanstva. I kako je svet mali.  :)

Alnus Glutinosa

Kad smo vec kod toga,pocinje utakmica...

cvjetic


nasty girl

Quote from: pereca on 10-06-2006, 18:46:43
Moja drugarica je danas plakala uz fudbal. Kaze, pogodile je emocije kada je jedan igrac dodao loptu igracu iz protivnicke ekipe, jer je smatrao da sudija nije nesto dobro odsudio. Ja se bas i ne razumem u fudbal, ali ona se odlicno razume.  I ja ne mogu da verujem da neko zaplace na to - a taj neko je zensko.
Htela je da me ubije sto sam se smejala.
U stavri nemam pojma sto sam vam ovo napisala, ali jos ne mogu da se nacudim. :roll:

i ja bih se smejala,ajde da je plakala kada tim za koji navija izgubi neku odlucujucu utakmicu...to bih i shvatila... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pereca

Drago mi je da je jos nekom smesno, vec sam pomislila da nisam normalna (u vecoj meri nego obicno)

nasty girl

Quote from: pereca on 10-06-2006, 20:27:54
Drago mi je da je jos nekom smesno, vec sam pomislila da nisam normalna (u vecoj meri nego obicno)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vampire 666


pereca

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 21:34:41
....zene i fudbal....

Opet ti, sta bre hoces, pusti nas da pametujemo    >:(

Vampire 666

...nemoj si nerv...samo se cepam citajuchi zensko komentarisanje fudbalskih utakmica...

pereca

Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 21:48:16
...nemoj si nerv...samo se cepam citajuchi zensko komentarisanje fudbalskih utakmica...

A to! Mogu da zamislim kako ti izgleda  :lol2: