Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

katarina

Ma ok to...ispratice oni i Gucu...
Al ja ovde pricam o necem drugom... :/

Bred

Alo bre, drzite se teme ko pijan plota :!
Tv? Prve 3 god dok sam bio u Bgu nisam uopste imao Tve, sad se pitam kako sam tako dugo mogao da izdrzim. Nisam neki zavisnik ali dobro dodje kad treba da odmorim mozak. Kolika je prednost kablovske vi u Bgu niste ni svesni dok ne dodjete u unutrasnjost gde nema ni k od kablovske.
Olju Beckovic organski ne podnosim jer je providno pristrastna kao I televizija na kojoj radi a inace I mislim da je B92 otvoreno antisrpska televizija. Medjutim, u poslednje vreme sve vise “hvatam” sebe kako ih sve vise I vise gledam. Valjda popravljaju program. Prvo Mucke, pa Vil I Grejs, nadje se nesto zanimljivo (btw, ja moram uhvatiti sve vas koj ste rekli da imate Mucke, Prijatelje, Vil I Grejs I Seks I grad, ako je neko spomenuo)
Sto se tice Pinka, tamo stvarno ima trash programa ali to JESTE stvarno najgledanija televizija I xyz puta sam sebe pokusavao da testiram da izdrzim da ne gledam pink ali ne vredi. Kad pogledam izbor programa u datom pomentu –PINK ima najbolji-ima bar filmova iako su oni prikazivani xyz puta I znam ih napamet
Meni se na kablovskoj svidjala RealTv ili tako nekako, Balkan tv, Discovery…
A od domacih-obozavam Ljubav, naviku, paniku :>

Masha

Brede, ja imam Mucke i Simpsonove pa ako nesto treba javi se. Pozz

avgogh

Predlozite nesto zanimljivo za gledanje na tvu...

Veceras:  Karaoke obraèun  21:00
Veèera¹nji obraèun: Paulina Manov i Ivan Jeftoviæ vs. Dejan Matiæ (g;umac) i Danijela

hulio_salinas

B92
Liga ¹ampiona


       utorak 5. decembar
20:30 Barselona - Verder (u¾ivo)
00:30 Bajern - Inter (snimak)

       sreda 6. decembar
20:30 Manèester junajted - Benfika (u¾ivo)
00:30 Porto - Arsenal (snimak)

Alnus Glutinosa

E bravo, hulio, opet si me preduhitrio...
...veceras cu i ja einschalten "kutiju za budale"  :wink:

Pedja

Ima veceras Amitvilski uzas na RTS1  ,horor   >:D

hulio_salinas

TV B92
subota 16:30

kosarka, NLB liga
Crvena Zvezda - FMP

Darker

Znaèi, haos. Juèe palim tv-Grand na Pinku... Opasno me zabavljao Sa¹a Matiæ sa pesmom koja poèinje:gledao sam ili tako ne¹to:-) Meðutim poèinje u okviru Granda neki "humoristièki" deo, kao neki kurs sexualnog vaspitanja... Ono je stra¹no. Ali stvarno. Pa deca u vrtiæu imaju inteligentnije fore na temu sexa, keve mi... Okrenem b92- Veliki Brat, neko se ispoveda nekoj ribi za¹to je ne podosi... Skucaj u glavu, te sam na kraju okrenuo BBC i gledao vesti...

Smrda

Quote from: Darker on 16-12-2006, 12:58:44
Znaèi, haos. Juèe palim tv-Grand na Pinku... Opasno me zabavljao Sa¹a Matiæ sa pesmom koja poèinje:gledao sam ili tako ne¹to:-)
jao bre.... :roll:
koji si ti ludak :>
a sto okrete bbc....gledaj ibc... :)

Darker

Iskljuèili mi IBC!!!

cvjetic

policijska akademija...

hulio_salinas

kad ima policijska akademija? oni su toootalno ludi....

cvjetic

upravo je na pinku,gledaj!ja ih obozavam!

hulio_salinas

Sad sam u trilemi!

Zvezda
Policijska akademija
Forum