Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Alnus Glutinosa

Jao super!
Hvala, zabice!  :cvet

hulio_salinas

Veceras
RTS 1
21:00 Umri Muski 3

Darker

Пловиће „Бела лађа”
Снима се нова верзија старе серије „Позориште у кући”

ТЕЛЕВИЗИЈА
У 2007. годину РТС уводи гледаоце домаћом играном серијом „Бела лађа” аутора Синише Павића, у режији Михајла Вукобратовића. Постоје уверавања да ће драмска продукција у години пред нама бити богатија и разноврснија и да ће национални сервис поново преузети првенство у сфери ТВ продукције. Ако ништа друго, снимиће се још једна сезона „Беле лађе”.

Редитељ Здравко Шотра који је имао запажен документарно-играни филм „Где цвета лимун жут” наставиће да се бави нашом историјом до Другог светског рата у још два документарно-играна филма.

У складу са преузетим обавезама да информише, образује и забавља, јавни сервис најављује и велику офанзиву културно-уметничких садржаја, веће присуство информација из културе, уметности и науке, у кратким ТВ формама на оба национална канала.

Велике наде полажу се у две нове ТВ станице, Фокс ТВ и ТВ Авала, које су непријатно изненадиле скромним почетком у прошлој години, а које би требало да, коначно, отворе пакете „изненађења” и гледаоцима понуде садржаје вишег културног и професионалног нивоа.

За почетак, уместо емисије „У гостима са Авалом” која је свакодневно гледаоцима ТВ Авала представљала културне знаменитости града Београда, ова телевизија креће са приказивањем полусатних емисија под називом „Изванредни”.

Нови циклус ТВ Авала треба да представи личности из најразличитијих области јавног живота, културе, спорта, музике, филма, политике, бизниса, уметности и стваралаштва уопште. То су уметници и ствараоци са успешним каријерама, а намера је да се прикаже оно што тог госта чини специфичним и даје печат његовом раду.

На ТВ Пинк, са 58 епизода престаје да се приказује „Љубав, навика, паника”, али се наставља „Мјешовити брак” и уводе нове игране серије. Очекује се и премијера ТВ филма „Промени ме” који режира Милан Караџић.

У међувремену развиле су се независне продукцијске групе које најављују нове пројекте. Певач Жељко Јоксимовић, прослављен на Песми Евровизије, главни је продуцент нове хумористичке серије „Џет сет” у којој се исмејавају накарадности новог, транзиционог доба у којем живимо – помодарство, снобовштина, лажне вредности, тежња за богаћењем и испразност.

Глумац и продуцент Драган Бјелогрлић латио се старог „Позоришта у кући” аутора Новака Новака и породицу главног јунака Рође Петровића преселио је у ново доба, у садашњост. Са подмлађеном екипом глумаца у којој, на пример, госпођу Николајевић игра Тања Бошковић, а Рођину жену Олгу глумица Наташа Шолак.
Има и других обећања, али су она још увек на зеленој грани, под знаком неизвесности иза које стоји помањкање новца за ТВ продукцију.
Б. Џунов
[објављено: 04.01.2007.]Politika

hulio_salinas

TVB92
Primera

subota, 13. januar
22:00 Espanjol - Barselona

nedelja, 14. januar
19:00 Selta - Atletiko Madrid
23:30 Real Madrid - Saragosa

cvjetic

jutros na pinku bio extra film ''vilenjak''.... valjala sam se,glumi Vil Ferel...kakva likcina...

Darker

Znaèi, onaj Pink æu da sklonim sa liste programa :F :F :F :][ :][ :][
Gleda æale snimak Cece juèe, a èega bi?? :][
Gospoða ucveljena udova pred celim Beogradom malte ne ka¾e kako je Voja car nad carevima i kak svi treba da glasaju za njega... Dobio je jedno 3% sigurno... Neæemo da raspravljamo o politici, nego ka¾em ¹ta me iznerviralo, ali dobro...
Kreæu reklame... Pièi pesma Nightwish-moondance, kad ono reklama za oskar popularnosti, aca lukas & co. :][ :][ :][ :][ :][
Majko mila, zemljo, Srbijo... :][ :][ :][ :][ :][

hulio_salinas





Primera

subota, 27. januar
22:00 Viljareal - Real Madrid

nedelja, 28. januar
19:00 Barselona - Selta




NLB Liga

subota 27. januar
16:30 Shiroki - Crvena zvezda

Smrda

IZVINTE?!?!?
kakva je ono emisija,moj dnevnik na B92???...
mislim,u cem je rec,da li je moguce da su i oni poceli....

dissolved girl

Quote from: smrda on 25-01-2007, 23:51:04
IZVINTE?!?!?
kakva je ono emisija,moj dnevnik na B92???...
mislim,u cem je rec,da li je moguce da su i oni poceli....

uh ono je trash najgori. poceli su sa vb-om. a vidim da nastavljaju.
blagi uzas.

stef

 Na TV1000 je sada neki dokumentaran film...nesto o silikonima :hmm

Korisnicko Ime

14:00
RTS2
Charlie Chaplin - King in New York

zabica

kad je vaterpolo? tj jel ima tv prenos?
cini mi se da je utakmica sutra, ali kad e?

zabica

(napisah i u tenisu ali i za ostale...)
SUTRA U 15:00 ANA IVANOVIC - MARTINA HIGINS finale

Mashrum

TV u poslednje vreme palim samo kad mi je potrebna informacija-koliko je stepeni napolju.  :)
I ne volim kad su u tom momentu reklame,jer me mrzi da èekam.

zabica

ni ja ne stignem da gledam tv, ali imaju prijatelji na pinku ok 1 prepodne, pa to gledam i supersusmesni  :luda