Sta ima na TVu?

Started by AquArius, 06-06-2006, 23:21:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Vampire 666


vladimir

Quote from: masha on 10-06-2006, 14:10:14
Evo ja mogu da pomognem sa Simpsonovima ii Muckama. Pa, Vladimire, ako drugi zakazu ja cu ti dati da narezes!  :Z

Hwalaaaaa!!!! :)


Quote from: Vampire 666 on 10-06-2006, 21:48:16
...nemoj si nerv...samo se cepam citajuchi zensko komentarisanje fudbalskih utakmica...

:lol: :lol: :lol:  Ja æu danas gledati tekmu sa svojom devojkom... :lol: :lol: :happy:

Darker

Mene riba vi¹e cima da gledamo fudbal, nego ¹to bih ja to ¾eleo :> :> :> Ali zato sinoæ kad sam prebacio na poslednjih minut basketa(Zvezda leeeee) mal' da izbije treæi svetski rat... A jo¹ je bilo poluvreme u fudbalu! ®ene i sport... :> :> :>
A i ja sam se iskidao za onu ribu ¹to je plakala... :> :> :>

Masha

E pa i ja cu danas gledati utakmicu sa svojim deckom u komsijskom kaficu jer je atmosfera super!

trinity

posto ste me posteno izprozivali evo i ja da se javim.
tacno je to sve sto pereca kaze, ali ja takodje placem i na mnoge druge stvari u zivotu koje su jos gluplje.
Tako me moja baka naucila da sve lepo i ruzno kroz plac izbacim iz sebe.
Sto se tice zena i fudbala mislim da zene koje prate fudbal to rade mnogo bolje i sa vise uzivanja i odricanja nego vecina muskaraca
A i zamislite koliko je extra kad ti devojka voli fudbal ne dolazi uopste do sukoba oko lige sampiona, kupa UEFA, kalca, premiere, primere... i svega ostalog sto ima veze sa fudbalom
kad smo kod fudbala idem da se spremim za gledanje tekme, moramo da pobedimo Holandiju danas.
Do posle tekme... :V

pereca

Quote from: trinity on 11-06-2006, 12:34:22
posto ste me posteno izprozivali evo i ja da se javim.
tacno je to sve sto pereca kaze, ali ja takodje placem i na mnoge druge stvari u zivotu koje su jos gluplje.
Tako me moja baka naucila da sve lepo i ruzno kroz plac izbacim iz sebe.
Sto se tice zena i fudbala mislim da zene koje prate fudbal to rade mnogo bolje i sa vise uzivanja i odricanja nego vecina muskaraca
A i zamislite koliko je extra kad ti devojka voli fudbal ne dolazi uopste do sukoba oko lige sampiona, kupa UEFA, kalca, premiere, primere... i svega ostalog sto ima veze sa fudbalom
kad smo kod fudbala idem da se spremim za gledanje tekme, moramo da pobedimo Holandiju danas.
Do posle tekme... :V

Kazem ja ja da nije normalna.  :wink:

yeca

Ma sve bi bilo super da smo danas pobedili Holandiju  8)

Darker

E ¾ene su totalno kul za gledanje fudbala sa njima, totalno opu¹taju atmosferu, vri¹tim od smeha sve vreme... Evo sad pièi piramida na pinku... Retko glupa emisija... Prvi je i dalje prvi... I te fore... A i ova Brankica bi mogla da skloni te odvratne ¹i¹ke, super je riba...

AquArius

Kriminal u Rusiji...  :shock
I to ponekad, kad imam zivce.

Da, pa eto vam najboljih horora svih vremena...

Smrda

cao ljudi!
eto i mene malo kod vas...
pa sad kad ste vec apsolvirali temu TV programa da li bi meni neko rekao kako se leci ta zavisnost od TVa?
sem naravno opcije da se fizicki odstrani tv iz prostorije,i to mi je padalo na pamet....ali gazde bi me utepale....

vladimir

Quote from: smrda on 05-07-2006, 00:46:12
sem naravno opcije da se fizicki odstrani tv iz prostorije,i to mi je padalo na pamet....ali gazde bi me utepale....

Utepaj ti gazde pa radi sta hoces... :> :> :>

Darker

Skapiraj rezultate ankete, da 70% parova koji u spavaćoj sobi imaju tv, imaju loš  sex ili ga nemaju uopšte!!!! :K :K :K

SandraD.

Quote from: smrda on 05-07-2006, 00:46:12
cao ljudi!
eto i mene malo kod vas...
pa sad kad ste vec apsolvirali temu TV programa da li bi meni neko rekao kako se leci ta zavisnost od TVa?
sem naravno opcije da se fizicki odstrani tv iz prostorije,i to mi je padalo na pamet....ali gazde bi me utepale....
pa jednostanvo izmislis neki kreativniji posao da radis,ne znam sta tebe jos privlaci,ali nije valjda samo tv...

katarina

Ma TV je jedno zlo!!!
Bar nas program, nadam se da ce ga malo popraviti sad kad smo poceli da placamo....

A ti smrdo, kad ti se gleda TV, a ti uzmi dnevne novine:) isto kao TV, samo mozda naletis na neke zanimljive clanke o kulturi, nauci....pa i politici, zasto da ne:)

Darker

E, nije tako, organizovali su prenos fudbala :] :] :] ai ovaj exit su ispratili ok... Nije loše :wink: