Analiza "¾vrljotina" -skice na¹e podsvesti

Started by lijepa bosanka, 08-11-2006, 14:41:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Maslacak

hahahaha :lol:
ma Hitler nije bio satanista...
nego, vamp je garant sam Bog, pa nas za*e*ava... :>

lijepa bosanka

khm,khm,khm.....
Ljudi....i sta jos crtate????

Mani te se politike... :/...u ovoj temi... :!

Smrda

ja stalno crtam pepito tematiku....mada ne znam gde to spada.....

sandric

ja crtam i oci,onako bademasto krupne....ne znam sta to znaci....ali to crtam samo kad me neko smara vise od sat vremena

zoe

Цветиће најчешће, а негде чух да то значи да много волите себе... :>
Цртам и срца, па испишем и име унутра понекад :stid:
Волим и оне апстракције кад цртам без дизања оловке од папира...често су то осмице...

AquArius

A sta ako ne zvrljkas,
vec ispisujes:

reci,
imena,
ponekad citave recenice...

Darker


Maslacak

@Aqua
...tok (pod)svesti...
i ja to radim... al ne znam sta bi znacilo...verovatno zavisi od toga sta ispisujes...

bre, ja bas mnogo mnogo zvrljuckam :K :K

mullala

Ovaj opis ovde mi se uklapa... Ja crtam sve i svasta, i ispisujem reci... imena... najcesce ono sto ja drugom pricam a retko ono sto drugi pricaju meni. Ako nekome diktiram telefon, obavezno ga istovremeno ispisujem na nekom papiru.
Sta mislite, mozda je to neki oblik nesigurnosti u sebe?

Coolgemini

Meni deluje pomalo naivno da jedan tako oblikovani tok podsvesti moze da utice na neke reakcije poput zvrljanja :roll:
Mada sam citao i stvarno naisao na neke price kako je to vrlo moguce da bukvalno sve sto je u podsvesti mora na neki nacin da bude izbaceno vani...a sada pokusaj da se od odgovarajucih zvrljotina naprave karakterne crte je stvar ubijanja vremena...bar po meni :happy:

Masha

Ja bas cesto imam momente zvrljkanja po papiricima. Najcesce pisem svoje ime i prezime, a kada crtam onda su to cvetici ili one spiralice.

willie the scot

crtam lica...uvek...opsednut sam llicima...pokusavam da nacrtam jedno isto kako se okrece iz jednog profila,poluamfas,amfas,poluamfas pa drugi profil...
recite,da li sam lud cika frojde?..frojd na nemackom znaci radost :hm

Coolgemini

Latentni slikar....s'o bi rek'o Frojd :K...jasno kao beli sneg..... :>

Maslacak

Quote from: Coolgemini on 12-11-2006, 21:36:46
Meni deluje pomalo naivno da jedan tako oblikovani tok podsvesti moze da utice na neke reakcije poput zvrljanja :roll:
Mada sam citao i stvarno naisao na neke price kako je to vrlo moguce da bukvalno sve sto je u podsvesti mora na neki nacin da bude izbaceno vani...a sada pokusaj da se od odgovarajucih zvrljotina naprave karakterne crte je stvar ubijanja vremena...bar po meni :happy:

Mislim da je normalno da ono sto ti je u glavi svesno ili nesvesno na izvestan nacin utice na ono sto crtkas i zvrljuckas...
Ali bas formiranje karaktera, pa i trenutnih emocija na osnovu toga je i meni malo preterano :roll:

Smrda

i ja se slazem....
malo je to suvise banalno,zar ne?!?!