Izbori 21. januara 2007.

Started by Bred, 10-11-2006, 14:44:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

Za koga æete glasati

DS
DSS
SRS
LDP
SPS
Za neku drugu opciju
Neæu glasati
G17+   :-)

Alnus Glutinosa

Volela bih da hoce...ali mislim da nece... ne verujem da ce to glasacko telo (jel se tako kaze?) dirnuti ova cinjenica, takvi su, jednostavno...  :roll:

Korisnicko Ime

Quote from: dyki on 24-11-2006, 12:32:07
@KI: njet, ko?

Baja je bio direktor, cini mi se, pro kredit banke, drzao predstavnistvo micubisija (a otud cedi dzipovi) i kazu bio glavni finansijer. U junu/julu je uhapsen... Afera 'kofer'...

Alnus Glutinosa

@KI
Njet! Nije pro credit banke (to je nemacka banka, i direktorka je nemica, moja mama je tamo u bordu...) ,  nego kreditno-exportne banke! On je iz one price, takozvane- stecajne mafije...

Vampire 666

Naravno da ce svedocenje uticati na izborni rezultat...DSS-ovcima je to hobi...Pred prosle izbore u tom istom sudu se svasta pricalo o DS-u, posto su im oni tad najvise smetali...sad su im radikali na udaru i LDP...

bla

Da li æe evro da skoèi posle izbora?

lijepa bosanka

Seki je samo imao petlju da puno prica....i to je njegova najveca greska...ali iskreno ne vjerujem da je znao i bilo sta imao s tim!!! Ja sam samo svjesna da su se svi oni petljali sa tim zemunskim klanom,SVI,pa cak i onaj sto je stradao od njihove ruke....tako da....
Ovo sto se vrti po TV-u je dio predizborne kampanje,isto kao i hapsenje jos jednog bjegunca...
A sto se tice Cedice,auuuuu...
Pa vidjan je godinama u 75-ici,a onda....promjene,on aktivan u DS-u.....ubrzo vidjese ga u dzipu....malo posle toga odleti mu dzipic u vazduh,a on sutradan vozi jos boljeg!!!! Pa ko ovdje koga??!!

pop

LB, vidim da znas bolje od DB-a ko je s kim imao veze, samo stvarno ne znam odakle, pogotovo za period dok nisi bila ovde. Sto se tice coveka koji je poginuo od mafijaske ruke zato sto je s njima saradjivao, voleo bih da cujem ko te je 'informisao'. Pretpostavljam ono sto se kupuje na trafici, a nisu novine, ali to je vec neka druga tema. Taj covek je stradao jer je krenuo da se razracuna s njima jednom za svagda, a oni su i zavrsili tamo gde treba, ali je na zalost, prevelika cena je placena za to.
Kad sam se vec dotakao te teme, za mene je totalno neukusno da se bilo ko naziva nastavljacem njegovog rada jer je on sa svim svojim vrlinama i manama svakako neponovljiv i van svih shablona. Bez veze mi je da ga se neki sete sad pred izbore, a verujem da je i kontraproduktivno.

Darker

Taèno, ali mislim da i Èeda to radi... A DSS u koaliciji sa Draganom Markoviæem Palmom i Veljom... ©ta æe nam Kariæ? samo im fali salata i to da ne budu na vlasti-pa da mogu pljuju vlast...

lijepa bosanka

Pope,mislim da nisi shvatio moju pricu,ali nebitno,volis ti mene da ne razumijes!!!!Nisam bila tu,dosla sam tek kasnije....Ovo za Cedu i ptice na grani znaju...a i malo kad se sjedne i razmisli shvati se da su nam politicari blisko vezani s mafijom i to je tako!!!!
Quote from: pop on 26-11-2006, 23:50:54
....
Kad sam se vec dotakao te teme, za mene je totalno neukusno da se bilo ko naziva nastavljacem njegovog rada jer je on sa svim svojim vrlinama i manama svakako neponovljiv i van svih shablona. Bez veze mi je da ga se neki sete sad pred izbore, a verujem da je i kontraproduktivno.
Slazem se....

pop

Ponovicu, svako ima pravo na svoj stav, ali kad ti se neko ne svidja, reci - ne svidja mi se njegov stav o tome i tome , a ne 'i ptice na grani znaju' ili 'to je tako'. Tako pricaju oni fizikalci na Vukovom spomeniku kad onako uz pivce razglabaju o politici, a ovde bih ipak voleo da vidim neki malko visi nivo razmisljanja, ako je moguce. Mislim da sam bio potpuno jasan, lepo napisem nesto i obrazlozim - ko, kako, zasto, kada i sl.  Ne kazem da treba sad da se slozite sa mnom, ali ipak nekima ovde su obrazlozenja na nivou osnovaca.

lijepa bosanka

HVALA pope!!!! Bio si jasan!!!!!! Ja sam na nivou fizikalaca,osnovaca....a ti se toliko przis na politiku  i nenormalno mislis da si u pravu.... ja imam svoje razmisljanje,pa nek' je ne znam kog nivoa!...i to je moje pravo!!!!! I ne furam se da sam apsolutno u pravu!!!!!

Mislim da uopste ne gresim sto mislim da su SVI surovali s mafijom,ali SVI!!!!

Vampire 666

...uvek je najlakse sve generalizovati...svi znaju...svi jesu...svi nesto...svako...

...to je pokazatelj intelektualne nemoci ili nedostatka argumenata...

lijepa bosanka


pop

Sto vices? Sve je u redu, samo sam po deseti put napisao da ne pises stav uz obrazlozenje 'svi znaju' ili 'znam da sam u pravu', ' i ptice znaju'... Jednostavno smatram da je moguce voditi normalan dijalog, a da pri tom lepo kazes zasto je tako. Smor bi bila ova tema da nema vas nekoliko koji me isprovocirate takvim postovima. Npr. ti kazes - Sheki je dosledan, a ja ti kazem da to nije tacno zbog toga, toga i toga... Ali kad kazes nesto ' i to je tako', vredjas me, jer onda tema gubi svaki smisao.

Darker

LB govori na osnovu emocija, to je sa njene strane skroz ok, ali politka ne ide sa emocijama jer je surova... Emocije nemaju argumente-a politika zahteva samo argumente i realnost... Oba¹ka ¹to na¹i politièari najèe¹æe koriste emocije glasaèkog tela, a ne argumente da bi postigli cilj...
Mislim da bi jedna op¹ta apstinencija, dakle izlaznost od 5 %, nateralo ove sivonje gore da se malo umire i da skapiraju da narod nisu ovce... Mada, najèe¹æe i jesu ovce... Pod sivonjama podrazumevam sve stranke.