Izbori 21. januara 2007.

Started by Bred, 10-11-2006, 14:44:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Za koga æete glasati

DS
DSS
SRS
LDP
SPS
Za neku drugu opciju
Neæu glasati
G17+   :-)

lijepa bosanka

Quote from: Darker on 13-11-2006, 08:44:46
...... Dovoljno mi je katastrofa ¹to moram da gledam ove gmazove dana¹nje na tv-u, ako budem morao da gledam jo¹ i Vuèiæa i onu ¹alteru¹u(uvreda za ¹alteru¹e) Pop(sorry pope) Laziæ, ja æu lepo da pakujem kofere....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne mogu da ne prokomentarisem...
Ljepoto,e tu je nas problem!!!! Kako,bre mozes tako da kazes o nekome,ko je pri tom fakultetski obrazovan.... I onda prvo sto pomislim,posto izdizes taj tamo neki LDP... Sta ti je Cedica???? :> :> :>

A necu da se spustam na taj nivo....
Ja cu da odlucim....ali rekla sam....mozda u opciju dodje i DS,posto vidim da oni,sto su se zaklinjali do juce u DS,okrecu im ledja....Interesantno?! :hm

Darker

Pa ba¹ zato ¹to æe neki radikal da glasa za DS, kapi¹??

Coolgemini

LDP mi je nekako najprihvatljiviji u poslednje vreme...Mada sam ja uvek bio u fazonu,probacu sve,pa cemo videti sta je najbolje.(naravno radikalizam ni u gorem delu sna :roll:)..A to najbolje se nikada ni sa kim nije desilo,tako da nove opcije uvek mogu proci..DS je druga varijanta.. :C

qwertz

ajde postavite anketu, pa da vidimo!

dyki

@Darker: a gde je G17 na listi za glasove? :)
@LB: na B92 gledam samo "treci kamen od Sunca" i South Park, ponekad prognozu, a ono su bila moja shavatanja o heroizmu koja se ne zasnivaju na tudjim! Kapiram ja da je on branio Srbe u Bosni, ali sad neka brani i Srbe odavde! I evo obecavam, necu vise o ovome :)

pop

@LB, ne zelim da sirimo o Hagu, vec smo nesto ti i ja pricali o tome. Poenta je bila radikalsko leshinarenje nad nasom nesrecom, a ti nisi bila ovde devedesetih da vidis kako su nas divno vodili. Sheshelj je po sopstvenom priznanju skandal majstor i tezak egocentrik, a ako si pratila njegov slucaj, znas da on sam vec duze vreme odlaze pocetak sudjenja.
Sasvim druga stvar je to sto napadas B92, bukvalno jedini medij koji izvestava drugachije od kostunjavsko-radikalskih. Ponovicu se sa nekog od prethodnih postova: ko drugi ima emisije tipa Jedinica, Insajder i slicno? Navescu samo na primer emisije o slucaju Ibarska magistrala i o Marku Milosevicu. Sve dokazano crno-na-belo, nedvosmisleno toliko da ni oni koji su optuzeni nisu imali sta da prigovore.   

lijepa bosanka

Samo jedno pitanje....jel ovi ne lesinare???
Mislis da oni koji dodju nece??? I cini mi se da radikali nisu bili sami na vlasti '90.-ih... :hm
Mislim da smo i o tome pricali....
I zanima me i kada pocne to sudjenje dr.Vojislavu Seselju....za sta ce ga optuzivati?! Mi kao narod se ne zalazemo ni 1% da se nas covjek izvuce iz tog zla...On je prije svega Srbin i njega ako optuze za genocid,mada oni za to nemaju dokaza,nasa djeca ce nekome placati odstetu...Kome??? Onima koji su ubili milion Srba?!  :shock Kapirate?
Za B92.... mozda ima sada pokusaje i ne kazem da nema dobrih emisija,ali je godinama ubila ovaj narod netacnim informacijama...i one filmove o ratu u Bosni....katastrofa!!!! I onda primjetim na ljudima odakle su imformisani... :ohwell:

dyki

OK, evo ti primer: za vreme II sv. rata u Engleskoj je Cercil izabran za premijera, dobro (ako ne i odlicno) je vodio politiku u to vreme. Rat se zavrsio - on je sklonjen! Bio je dobar za rat, ne i za mirnodopske uslove. Ovi nasi su cak i gradjanski rat izgubili, pa za koj k... ima da ih vracamo taman kad pocinjemo da licimo na normalnu drzavu??? Inace, i ja se zgadim kad vidim emisije tog tipa na B92 (o ratu u Bosni) ali sta da pricamo o vremenu RTSa za vreme rata? Gledas i ne mislis :) Isao sam na demonstracije, cekao bonove za benzin sa caletom, mogao da ga kupim tek toliko da se odvezem od pumpe do kuce i par litara za ne daj boze, srecom nisam ja morao da cekam za hleb i mleko niti sam morao da se brinem o finansijskoj situaciji. Pa zar na to da se vracamo? Hvala, ali meni ne pada na pamet! Pre bih se priklonio "trulom kapitalizmu i zapadu" nego prezivljavao opet to pune svesti, srecom da sam tad bio dete!

Darker

Quote from: dyki on 13-11-2006, 12:00:08
@Darker: a gde je G17 na listi za glasove? :)
Ups :stid: :stid: :stid:
Morao sam da ga stavim poslednjeg da ne poremetim glasnje, zato je smajli :K :K

Ljudi, da li æe Mladiæ da se kandiduje na izborima? Ako neæe, ajde mojne o njemu....

Zoe ka¾e da sam kreten jer æu iz inata da glasm za LDP... Delimièno je u pravu... Drugi razlog je ¹to ¾elim da glasam, jer ako ne glasam, radikali æe imati veæi procenat zbog ujednaèene izlaznosti njihovog glasaèkog tela, zatim mala je ¹ansa da oni (LDP) dobiju neki veæi procenat, pa da pomognem jednoj demokratskoj opciji da preðe enzus, èetvrti i mo¾da najva¾niji razlog je upravo LB navela: neko se RAZMI©LJA izmeðu radikala, DSS-a i DS-a!!!!!! :shock :shock :shock :shock
Jasan znak da je DS oti¹ao mnogo daleko od onoga ¹to je bio sa Ðinðiæem... :hm

dyki

Pa glasaj za G17 onda :) Pazi, ja samo nikako ne kapiram taj LDP! Svi koje znam bi iz "eto tako" razloga glasali za njih, ja stvarno ne vidim STA taj Ceda hoce i sta moze da uradi? Kakav tim ljudi ima da to uradi? Pun mi je k... ljudi koji samo pricaju a nista ne mogu da urade (eto, glasaj za Velju :) ) I sam si cuo sta B koj radi kod njega kaze! I koji se to ljudi razmisljaju izmedju te 3 stranke? LB je prva za koju sam cuo i uzasno me zanima koje su slicnosti npr. DSa i SRSa? Ne poznajem DS toliko da bih to znao mozda. I Zoe je u skroz pravu samo sto ti po obicaju neces da priznas :)

Darker

Quoteuzasno me zanima koje su slicnosti npr. DSa i SRSa?
Ustav im neæu oprostiti :K :K
LDP su sve¾i, puni entuzijazma, poletnih slogana i to je super... Ostali su veæ istro¹eni...

dyki

HAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA ma daj bre! pa aj onda mi da osnujemo partiju pa da bude mlada i puna snage, vidi kaki smo macani! ako je to razlog... ono, kao... znas... :)

Darker

Pa nije da mi nije palo na pamet, ima¹ i temu: Srbija buduænosti...

zoe

Предлог за Даркера како да испуни сва своја 4 аргумента, а да не гласа за ЛДП: батице, поништи листић!

А то да су пуни ентузијазма, па и Индијанци у рудницима су жвакали коку, а ништа нису јели, па су им зуби пропали од гашеног креча...

Елем, Даре, немој да си кретен! :>

dyki

Quote from: zoe on 13-11-2006, 18:49:38
Предлог за Даркера како да испуни сва своја 4 аргумента, а да не гласа за ЛДП: батице, поништи листић!

А то да су пуни ентузијазма, па и Индијанци у рудницима су жвакали коку, а ништа нису јели, па су им зуби пропали од гашеног креча...

Елем, Даре, немој да си кретен! :>

Recimo :) Ne, stvarno, svako ima neke svoje rezone, ali birati na osnovu slogana i "dobre volje" u koju ni na koji nacin ne mozes biti siguran mislim da je glupo...